کمک برای راه اندازی سرور MW2

سلام
یکی از بچه های میخواد یه سرور MW2 بزنه برای همین میخواد یه کاری کنه که پول سرور جورشه و مطمئن بشه که سرور رو که میزنه کسی میاد بازی کنه و پایه داشته باشه میخواستم سر شماری کنم ببینم کیا اینجا بازی میکنن تو این سرور که میخواد زده بشه !؟
لیست افراد پایه :D
Xfire ID : Masoud69 MASOUD_MW2
Xfire ID : Salammm ™Alireza
Xfire ID : Amin47 Amin 47
bgs110110
manhatan
persiawar
hemat_gamer
mosimaxell
F! JeY
XFire ID: LEGENDARY110 zaco
XFire ID : (Amo0) tiger ice go to hell
XFire ID : veteranxxx veteran_gamer
xFire ID: mohamadhosein23 kaka-23

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام!
اینترنت آمادست خوندم نیستم! :d
دانلود: 150
آپلود: 50
پینگ: 250

...
من کرک بریزم برای این اورجینالم مشکل پیش نمیاد؟ استیم بنم نکنه یهو؟!!!!

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
عزيز من مگه مشكلي داري با خودت كه ميخواي نسخه اصليتو براش كرك بريزي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب دست بكن تو جيبت يه چهارتومن يه نسخه كركي شو بخر بعد كركاي مولتي رو براش بريز!
در ضمن كرك آلتريونت هيچ كاري به استيم نداره و خودش يه سرور مجازيه!
در ضمن يبار بلند فرياد بزن مرگ بر نينجا تروي و كپكام كه دويل مي كراي؛ قشنگ ترين خاطرم رو به گند كشيدن!)x

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
عزيز من مگه مشكلي داري با خودت كه ميخواي نسخه اصليتو براش كرك بريزي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب دست بكن تو جيبت يه چهارتومن يه نسخه كركي شو بخر بعد كركاي مولتي رو براش بريز!
در ضمن كرك آلتريونت هيچ كاري به استيم نداره و خودش يه سرور مجازيه!
خیر بنده مشکلی ندارم و عقلم سر جاش هست که توی خود استیم کرک نریزم!
بازی کرک رو یه جای دیگه کپی میکنم! توی یه درایو دیگه!
در این لحظه و شروع ساعات رایگان:
دانلود: 120
اپلود: 48
پینگ: 213

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
خیر بنده مشکلی ندارم و عقلم سر جاش هست که توی خود استیم کرک نریزم!
بازی کرک رو یه جای دیگه کپی میکنم! توی یه درایو دیگه!
در این لحظه و شروع ساعات رایگان:
دانلود: 120
اپلود: 48
پینگ: 213
ماهی چند می دی؟کدوم isp?
از کی سرور راه می افته؟قیمت؟شماره حساب! :D

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سرور رو فردا برای تست راه میندازم!
فردا ساعت 2 شب برای تست فقط! اینجا ip رو میذازم! هرکی خواست بیاد برای بازی! فردا شب فری هست!
انشاالله اگه سرورو خوب جواب داد مشکلی نخواهیم داشت!
قیمت رو هم گفته بودم! ماهی 3300 تومن!
ظرفیت هم حداکثر 16 نفر! البته بعد از اینکه تست فردا موفقیت امیز بود! هنوز تا فردا چیزی مشخص نیست.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
فردا ساعت 2 شب برای تست فقط! اینجا ip رو میذازم! هرکی خواست بیاد برای بازی! فردا شب فری هست!
ظرفیت هم حداکثر 16 نفر! البته بعد از اینکه تست فردا موفقیت امیز بود! هنوز تا فردا چیزی مشخص نیست.
در حالی که mw8 تو راهه . مسعود در تلاش زدن سرور برای mw2 :p.سال 2013 زمین نابود شده ولی هنوز خبری از سرور mw2 نیست. :((
نتیجه گیری : مسعود جان اگر قراره سرور بزنید چرا اینقدر عجله میکنین:d من که هر وقت xfireمیارم بالا کمه کمش یه 4تا سرور 12 یا 16 تایی ایرانی پیدا میشه تا خستگی بعد از کار اونجا خالی کنم=))

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
در حالی که mw8 تو راهه . مسعود در تلاش زدن سرور برای mw2 :p.سال 2013 زمین نابود شده ولی هنوز خبری از سرور mw2 نیست. :((
نتیجه گیری : مسعود جان اگر قراره سرور بزنید چرا اینقدر عجله میکنین:d من که هر وقت xfireمیارم بالا کمه کمش یه 4تا سرور 12 یا 16 تایی ایرانی پیدا میشه تا خستگی بعد از کار اونجا خالی کنم
والا! سرور میخواید چیکار ! =))

PD$|UNDERTAKER

کاربر سایت
Sep 21, 2010
11
سلام!
اینترنت آمادست خوندم نیستم! :d
دانلود: 150
آپلود: 50
پینگ: 250

...
من کرک بریزم برای این اورجینالم مشکل پیش نمیاد؟ استیم بنم نکنه یهو؟!!!!
عزیز من با توجه به تجربه ای که بازی انلاین دارم کلا این بازی که تحت استیم هست ما بار ها کرک های مختلفی با ورژن های مختلفی رو امتحان کردیم اما همه اونا توسط استیم باطل شد پس کلا امتحان کردن کرک برای این بازی ثمر ویژه ای نداره جز اینکه امکان داره واسه اکانت اصلیت خطر ساز بشه چون این استیم تمامی اون افرادی که تو بازی CHEAT میزنن حالا چه واسه رنک باشه چه واسه چیز دیگه ای شناسایی میکنه و بن میکنه و سی دی کی میپره!!!! پس ریسکه! به نظر من دیگه باید منتظر MOH جدید باشیم چون DICE به صورت اختصاصی روی MULTI کار کرده و مپهای بزرگی هم داره بر عکس MW2 , MW که مپهاش بسیار کوچک و با تعدا کم بودن که پس از سه ماه بازی کردن دیگه حفظ شده بودم و جذابیتی نداره! بیشتر دور خودت میچرخی !

zaco

کاربر سایت
Jul 24, 2010
65

مسعود چرا اینقدر دیر آخه ؟ حداقل بنداز ساعت 12. ما باید سر کار بریم.
راستی اگه بازیا بخواد شروع بشه, همینجوری ساعت 2 شب به بعد شروع میکنی ؟
این خیلی دیره با توجه به اینکه اکثر بچه های کلن درس و مدرسه دارن و یه تعدادی هم مثل ما سر کار میرن.
یه تجدید نظر کن.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
عزیز من با توجه به تجربه ای که بازی انلاین دارم کلا این بازی که تحت استیم هست ما بار ها کرک های مختلفی با ورژن های مختلفی رو امتحان کردیم اما همه اونا توسط استیم باطل شد پس کلا امتحان کردن کرک برای این بازی ثمر ویژه ای نداره جز اینکه امکان داره واسه اکانت اصلیت خطر ساز بشه چون این استیم تمامی اون افرادی که تو بازی CHEAT میزنن حالا چه واسه رنک باشه چه واسه چیز دیگه ای شناسایی میکنه و بن میکنه و سی دی کی میپره!!!! پس ریسکه! به نظر من دیگه باید منتظر MOH جدید باشیم چون DICE به صورت اختصاصی روی MULTI کار کرده و مپهای بزرگی هم داره بر عکس MW2 , MW که مپهاش بسیار کوچک و با تعدا کم بودن که پس از سه ماه بازی کردن دیگه حفظ شده بودم و جذابیتی نداره! بیشتر دور خودت میچرخی !
سلام دوست عزیز.
بله این بازی تحت استیم هست و خودم توی استیم همیشه بازی میکنم.
و کر ک کردن استیم غیر ممکن هست.
اما الان سرور مجازی رباش درست کردن که اصلا نیاز نیست حتی بدونی استیم چی هست!
در حال حاضر هم که این نوشته رو ارسال میکنم تعداد زیادی در حال بازی هستن!
خودم هم تمام قوانین استیم رو میدونم و از سی دی کی استفاده نمیکنم بلکه پک بازی رو گرفتم.

مسعود چرا اینقدر دیر آخه ؟ حداقل بنداز ساعت 12. ما باید سر کار بریم.
راستی اگه بازیا بخواد شروع بشه, همینجوری ساعت 2 شب به بعد شروع میکنی ؟
این خیلی دیره با توجه به اینکه اکثر بچه های کلن درس و مدرسه دارن و یه تعدادی هم مثل ما سر کار میرن.
یه تجدید نظر کن.
سلام! گفتم فقط برای تست! اگه سرور جواب داد مسابقات ساعات 8 9 10 11 12 هرقت که شما بخوایید برگذار میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر