کمک برای خریدن ایکس باکس one 1tb

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
بفرما
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
بگرد کارکردشو تو رنج 7 8 تومن پیدا کن
اگر هم نتونستی برو همون ps4 بگیر که همه چیزش دستت هست
ممنونم عزیزم
والا این کنسول با این قیمت چیز وسوسه کننده ای هست
با 4 میلیون شروع کردم رسیدم به چقدر :)) :)) :)) :)) :))
الان یه پی اس 4 خونه دارم برای آشنامونه فعلا دست منه شاید تا 2 ماه دیگه هم بهش ندم ولی کنسول دوباره افتاده به جونم
ایکس باکس سریز اس جذابه و نسل 9 هم هست ولی دو تا چیز اذیت کننده س
یک حافظه کمشه
دو اینه که من از بازی ریختن داخل و استفاده انلاینش هیچی نمیدونم و شنیدم ایکس باکس دست به بن کردنش خوبه اگه پول بازیاش زیاد در بیاد فک کنم باید منصرف بشم :(( اگه میدونید میشه کامل در مورد گیم پس و بازی ریختن و اکانت یه توضیح بهم بده هر کی بلده ممنون

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
ممنونم عزیزم
الان یه پی اس 4 خونه دارم برای آشنامونه فعلا دست منه شاید تا 2 ماه دیگه هم بهش ندم ولی کنسول دوباره افتاده به جونم
یک حافظه کمشه
دو اینه که من از بازی ریختن داخل و استفاده انلاینش هیچی نمیدونم و شنیدم ایکس باکس دست به بن کردنش خوبه اگه پول بازیاش زیاد در بیاد فک کنم باید منصرف بشم :(( اگه میدونید میشه کامل در مورد گیم پس و بازی ریختن و اکانت یه توضیح بهم بده هر کی بلده ممنون
اول اینکه منطقی باشیم الان 4 تومن هیچی نمیدن شما گفتی 5.5 تومن ایکس باکس وان بردارن منم گفتم روش 2 تومن بذار کار کرده سری اس پیدا کن
اگر بودجت نمیرسه سعی کن به همون 5.5 همون ps4اشنا رو بردار به جای ایکس باکس چون همه چیزش دستت هست میتونی هکی بریزی و....
در مورد بن کردن شما اکانت گیم پس بگیری که کاملا چیز قانونی هست احتمال بن شدنت کمتر از 10 درصد هست اون سونی هست بن میکنه
شما اکانت گیم پس میگیری ساین میکنی ایمل و رمز عبور وارد میکنی ساین میشه از گیم پس بازی های که میخوای میزنی
لیست بازی هاش تو برنامه xboxتو گوشی و سایتش هست بخوای ببینی
در مورد حافظه کم نیست من الان روش 8 بازی دارم وقتی بازی رو تموم میکنم پاک میکنم سیو هاتم پاک نمیشه روی کنسول هست
اگر کم باشه میتونی هارد وصل کنی بهش به نظر من نیازی نیست
من جای شما بودم پول داشتم سری اس میگرفتم
اگر هم بودجه نمیرسید همون ps4 اشنا رو میگرفتم دنبال ایکس باکس وان نمیرفتم
چرا چون که بازی های هکی میریزی تو ایکس باکس نمیشه همچیش دستت مشکل دی ان اس نداری و بازی های انحصاری خوبی داره بازار فروش ps4 بهتره کارکردش اگه بتونی تو رنج 4 یا 5 تومن بخریش موقع فروششم ضرر نمیکنی اصلا

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
درود
کلا نسل قبلی که پیشنهاد نمیشه دیگه . نه سونی نه ایکس باکس .الان فقط نسل جدید به دلیل که اینکه هردو پلتفرم‌نسل جدید قابلیت پشتیبانی از باز یهای نسل قبل رو دارن در ایکس باکس این تا بازی های سال ۲۰۰۰ برمیگرده به عقب . پی اس فایو‌هم قادره بازی ۴ رو اجرا کنه پس خریدشون الان اصلا دیگه فایده ای نداره مکر بحث بودجه باشه اونم که حالا باز باید ببنید چقدر باید هزینه کنید برای نسل قدیم. هارد اکسترنال براحتی استفاده میشه برای ایکس باکس چه نسل پیش این نسل . منتهی در نسل جدید شما ٬ وقتی اکسترنال وصل میکنید به سریز اس و ایکس (من چهار ترابایت اکسترنال وصل دارم به سریز ایکس )به ps4 proهم‌دو‌ترا ) روی‌ان دستگاه های نسل جدید فقط باز یهای نسل قبلی از روی‌هارد اجرا میشه و باز یهای نسل جدیدی که طراحی شدند برای سریز ها فقط از روی اینترنال اس اس دی اجرا میشوند. یک مثال :
فالوت چهار بازی مورد علاقه من نسل قبلی است از روی هارد اکسترنال براحتی قابل بازی است میشه هم براحتی تو دو دقیقه کپی‌ کرد روی درایو داخلی که از سرعت بالای درایو نسل جدید استفاده کنه ولی اجرا میشه از روی‌ اکسترنال‌ اما یک بازی مثل مثلا اسسن والهالا این بازی نسل بعدی بوده طراحی شده اینهانس شده تا از اس اس دی نسل جدید بهره ببره این باید بره روی درایو داخلی تا لود و اجرا بشه منتهی میشه راحت روی هارد اکسترنال ذخیره نگه داشت و اپدیتش کرد و بعد هرموقع نیاز بود با زدن یک دکمه منتقلش کرد به استورج داخلی برای بازی. من همین الان کلی بازی نسل جدید دارم که تمامشون کردم منتهی چون حجم ها بالاست و دوستشون دارم کات کردم روی‌ اکسترنال همیشه ارشیو دارمشون ‌. مشکلی از این لحاظ نیست حتی من روی‌سریز ایکس که یک‌تراست باز گهگاه کپی میکنم جابجا میکنم منتهی روی سریز اس باید این کار بیشتر انجام بشه چون طبیعتا کم حجم تر است . البته اگر بازی های نسل قبل بازی میکنید گفتم براحتی از روی اکسترنال بازی میشن . خود سیستم پیغام میده که مثلا این بازی نسل جدید است و نیازمند فست استورج پس باید کپی بشه داخل درایو داخلی . سیو‌پاک نمیشه اصلا مگر خودتون پاک کنید. ایکس باکس همیشه سیو‌ها رو در فضای ابری مایکروسافت ذخیره میکنه . هیچ کاری با سیو نداره سیستم .بحث اونلاین بودن ایکس باکس کمی نیازمنده تجربه است باید یکم با اصول پلتفرم اشنا باشید وقتی یاد گرفتید میشه اب خورن . در بحث قیمت چون پی اس فور محبوبیت زیادی داره هنوز دارن گرون تر میفروشن که اصلا منطقی نیست .الان سریز اس نه تومان ده تومنه در حالی که پی اس ۴گرون تره که قابل توجیح نیست ‌.قیمت ها مشخصه سرچ کنید فروشگاه ها همه رو دارند ‌. اگر باکس گرفتی و براتون سخت بود بهم پیغام بده تا راهنماییتون کنم که چکار هایی باید انجام بدید .
بسیار ممنونم جناب
واقعا دو دل بودم سره اینکه بگیرم یا نه و الان مطمعن شدم که بگیرم، خوشبختانه هارد اکسترنال یک ترابایتی دارم که به کنسول فور هم میخوره (حالا نمیدونم به سری اس بخوره یا نه که مهم نیست نهایتا تهیه میکنم) بحث انلاین بودن هم مشکلی ندارم مودم داریم که معمولا از شاتل تهیه میکنم و اینجور که شنیدم نوع گیمینگش حتی نیاز به dns هم نداره رو اکس باکس ها که خب خیلی خوبه. بحث قیمتم پرس و جو کردم یکی دو جا گفتن تا 10 تومن هم برمیدارن که خب هم قیمت سری اس هستش و مشکلی نیست. فقط یه چنتا سوال داشتم اونم اینکه من الان برای تجربه بازیای نسلی هفتم و ششم فقط یه گیمپس التیمیت تهیه کنم کافیه یا باید مثل بازیای نسل هشتم و نهم جدا خریداری کنم؟ چون شنیدم اگه گیم پس التیمیت داشته باشیم بازیای نسل هفتم و ششم رو میتونم رایگان بازی کنم. و اینکه الان تمام انحصاری های مایکرو که تو سال های آینده عرضه میشه مثل فورزا 5، هلبیلد 2، استاکر 2 و... تو همون روز لانچ رو گیمپس میان یا نه؟ درسته که بازیهای ea بعد شش ماه رو گیمپس میان؟ احتمالش هست که بازیایی مثل اویل 8 و یا والهالا یه روزی رو گیمپس بیان؟ وقتی یه بازی شاخ مثل ردد رو گیمپس بیاد میشه قطع اتصال نت دستگاه تا مدتی بعد از اتمام مدت اشتراک بازی کرد؟ تفاوت گیمپس معمولی با گیمپس التیمیت چیه؟ قیمت گیمپس التیمیت قانونی ماهانه چنده الان؟
پیشاپیش بابت پاسخگوییتون ممنون

• Like
Reactions: darksider666

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
ممنونم عزیزم
یک حافظه کمشه
دوست عزیز بنظر منم خرید فور تو این مقطع اشتباهه چون نهایتا تا سال بعد پشتیبانی بشه و فقط به شرطی خریدش به صرفه اس که یه کنسول نسل نهمی مایکرو داری و اینو میگیری تا فقط انحصاریای شاخ سونی بتونی پلی بدی حالا خرید نسل هشت مایکرو بماند که بازیاش رو همون سری اس هم میاد و رسما پول دور ریخته! در ضمن تا 2، 3 سال آینده هم بسختی میتونی نسل هشت مایکرو رو بفروشی و میمونه رو دستت، پلی فور 5 تومنی هم عمرشو کرده و هر روز تعمیر میخواد یا بن شده و باید دیسک بگیری که خودت وضعیتشو میدونی :(
بقول دوستمون شما که میگی میخوای تا 5 تومن هزینه کنی یه دو تومن دیگه جور کن و یه سری اس دست دوم بگیر تا حداقل تا 5، 6 سال آینده بتونی بازیای جدید بازی کنی.
در مورد انلاینشم اونطور که من میدونم اگه بخوای میتونی خیلی راحت بدی بیرون هاردتو با 500 تومن پر کنی و هر گیمی که بخوای جدید یا قدیم نصب کنن و افلاین خیلی راحت پلی کنی (برعکس سونی که قیمت اکانت بازیای افلاین باهم فرق میکنه و یه بازی جدید افلاین بخوای بگیری 200 تومنه!)

• Like
Reactions: a.messi10

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
بسیار ممنونم جناب
واقعا دو دل بودم سره اینکه بگیرم یا نه و الان مطمعن شدم که بگیرم، خوشبختانه هارد اکسترنال یک ترابایتی دارم که به کنسول فور هم میخوره (حالا نمیدونم به سری اس بخوره یا نه که مهم نیست نهایتا تهیه میکنم) بحث انلاین بودن هم مشکلی ندارم مودم داریم که معمولا از شاتل تهیه میکنم و اینجور که شنیدم نوع گیمینگش حتی نیاز به dns هم نداره رو اکس باکس ها که خب خیلی خوبه. بحث قیمتم پرس و جو کردم یکی دو جا گفتن تا 10 تومن هم برمیدارن که خب هم قیمت سری اس هستش و مشکلی نیست. فقط یه چنتا سوال داشتم اونم اینکه من الان برای تجربه بازیای نسلی هفتم و ششم فقط یه گیمپس التیمیت تهیه کنم کافیه یا باید مثل بازیای نسل هشتم و نهم جدا خریداری کنم؟ چون شنیدم اگه گیم پس التیمیت داشته باشیم بازیای نسل هفتم و ششم رو میتونم رایگان بازی کنم. و اینکه الان تمام انحصاری های مایکرو که تو سال های آینده عرضه میشه مثل فورزا 5، هلبیلد 2، استاکر 2 و... تو همون روز لانچ رو گیمپس میان یا نه؟ درسته که بازیهای ea بعد شش ماه رو گیمپس میان؟ احتمالش هست که بازیایی مثل اویل 8 و یا والهالا یه روزی رو گیمپس بیان؟ وقتی یه بازی شاخ مثل ردد رو گیمپس بیاد میشه قطع اتصال نت دستگاه تا مدتی بعد از اتمام مدت اشتراک بازی کرد؟ تفاوت گیمپس معمولی با گیمپس التیمیت چیه؟ قیمت گیمپس التیمیت قانونی ماهانه چنده الان؟
پیشاپیش بابت پاسخگوییتون ممنون
درود
هارد که وصل کنی خودش پیغام فرمت میده بعد با کنسول سازگار میشه مشکلی نیست .نه هاردی که فرمت شده برای PS4 باید برای ایکس باکس مجددا فرمت بشه - چون فرمتشون فرق میکنه EXFAT و nTFS هستن . مودم هم بله بسته به شبکه مورد استفادتون متغییره دیگه چیزی هست که بسته به شماست .بحث گیم پس دوست من این التیمت شامل صد ها بابازی است و ولی همه باز یها که نه - باز یهای انحصاری مایکرو کامل اکثر مواقع هستند . سری هالو فورزا و گیرز (حتی نسل های پیش ) . الان هم بازی های بستزدا میان و میرن مرتب -فالوت و الدر و بازی های آرکین استودیو و iD و. .... نه نیازی نیست بخرید بازی شما وقتی التیمت داری دیگه هر بازی در اون لیست گیم پس باشه میتتونی بازی کنی حالا اینکه همون بازی که دقیقا مد نظر شما باشه در لیست باشه یا نه داستان دیگه است . نمیدونم بازی های یوبی چند بار امدن ور فتن در گیم پس مشخص نیست .رزیدنت 7 امد بود ممکنه هر بازی حضور پیدا کنه در گیم پس وقتی غولهایی مثل gta و RED DEAD هستند دیگه بقیه هم میتونن بیاتن. تمام بازی های انحصاری مایکور روز لانچ در گیم پس قرار میگیرند .حتی بازی های ea و دیگر شرکت ها هم بوده در گیم پس لانچ شدند .اگر التیمت بگیرید شامل eA PLAY هم هست اونم بازی های EA در لیست بازی های گیم پس هستند متغییر هستند بازیهاش میان و میرن. تا چند روز میتونی بازی کنی ولی گیم پس یک سرویس اشتراکی محوره باید چک کنه که ببینه شما سابسکرایب هنوز هستی یا نه نیاز داره به نت -مثل یک کسی که بخواد نت فلیکس ببنیه خو باید وصل باشه . افلاین زیاد مفهموی نداره .ولی مشکلی نیست از اون بابت اذیت نمیشید خودش تو بگراند چک میکنه و اصلا به شما دایم پیغام نمیده .
گیم پس معمولی فقط بازی های کنسول ایکس باکس هستند و باز ی های شرکت های مختلف یک لیست 100 تایی تقریبا- التیمت شامل عادی هست + EA PLAY + گلد + گیم پس pc.
التیمت ماهی 14.99 عادی ماهی 9.99 است ولی گیفتهای 3 ماهه و 6 ماهه هم دارن میتونید بخرید بسیار به صرفه تر است . اکانتهای اشتراکی ههم هستن که باز ارزون ترن .
من در خدمتم.

• Like
Reactions: moparsa

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
درود
خب، پس اینطور که من متوجه شدم همه بازیهای گیمپس به غیر از تمام نسخه های هیلو، فورزا و گیرز که نماد xbox بحساب میان، تمام بازیهاش موقتی و زمانداره و ممکنه بعد یه مدت از گیمپس خارج بشه و حتی بازیهای خود استودیو های مایکرو هم مثل بتسدا ممکنه یروز از گیمپس خارج بشن ولی بازهم انحصاری هاش لانچ دی رو گیمپس میان. تفاوت گیمپس التیمیت هم با معمولیش اینه که التیمیت بازیهای ea و یسری آپشن دیگه هم داره.
خب بازم قابل قبوله ولی هنوز هم به یه سوالم نرسیدم، بازیهای نسل هفت و شش رو میشه فقط با داشتن التیمت پلی داد؟ مثلا من تومب ریدر 2013 و ویچر 2 رو خیلی دوست دارم، میخواستم بدونم همه این بازیهای نسل هفت و شش رو که رو 360 اومدن با خرید گیمپس التیمیت رو سری اس پلی داد یا نه؟ و یچیزه دیگه اشتراک گلد همون پلاس سونی بحساب میاد؟
بازهم ممنون

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
درود
خب، پس اینطور که من متوجه شدم همه بازیهای گیمپس به غیر از تمام نسخه های هیلو، فورزا و گیرز که نماد xbox بحساب میان، تمام بازیهاش موقتی و زمانداره و ممکنه بعد یه مدت از گیمپس خارج بشه و حتی بازیهای خود استودیو های مایکرو هم مثل بتسدا ممکنه یروز از گیمپس خارج بشن ولی بازهم انحصاری هاش لانچ دی رو گیمپس میان. تفاوت گیمپس التیمیت هم با معمولیش اینه که التیمیت بازیهای ea و یسری آپشن دیگه هم داره.
خب بازم قابل قبوله ولی هنوز هم به یه سوالم نرسیدم، بازیهای نسل هفت و شش رو میشه فقط با داشتن التیمت پلی داد؟ مثلا من تومب ریدر 2013 و ویچر 2 رو خیلی دوست دارم، میخواستم بدونم همه این بازیهای نسل هفت و شش رو که رو 360 اومدن با خرید گیمپس التیمیت رو سری اس پلی داد یا نه؟ و یچیزه دیگه اشتراک گلد همون پلاس سونی بحساب میاد؟
بازهم ممنون
دوست عزیز تمام بازی های استودیو های XGS و بتسدا (در مجموع 23 استودیو) به طور دائمی روی گیم پس هستن و به جز اون هم بازی های EA Play هم تا زمانی که این سرویس در گیم پس التیمیت ادغام باشه در گیم پس میمونن.
باقی بازی های هم معمولا زمانی بین 6 ماه تا 2 سال در گیم پس میمونن و بعد خارج میشن از این سرویس
بازی هایی مثل تامب ریدر و ویچر 2 هم داخل گیم پس نیستن و باید از استور خریداری کنیدشون(بهترین کار اینه که تو تخفیف خریداری کنید مثلا همین ویچر 2 داخل تخفیف 3 دلار هم رسیده بود.)
بله اشتراک گلد به شما 2-4 بازی رایگان در هر ماه(که از لحاظ کیفی از پلاس پایین تر هستن)+حق انلاین بازی کردن تمامی بازی ها رو میده
البته سرویس گلد در داخل گیم پس التیمیت قرار داره و اگر اون رو بگیرید نیازی به هزینه جدا برای گلد ندارید.

• Like
Reactions: aha2012 and moparsa

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
دوست عزیز تمام بازی های استودیو های XGS و بتسدا (در مجموع 23 استودیو) به طور دائمی روی گیم پس هستن و به جز اون هم بازی های EA Play هم تا زمانی که این سرویس در گیم پس التیمیت ادغام باشه در گیم پس میمونن.
باقی بازی های هم معمولا زمانی بین 6 ماه تا 2 سال در گیم پس میمونن و بعد خارج میشن از این سرویس
بازی هایی مثل تامب ریدر و ویچر 2 هم داخل گیم پس نیستن و باید از استور خریداری کنیدشون(بهترین کار اینه که تو تخفیف خریداری کنید مثلا همین ویچر 2 داخل تخفیف 3 دلار هم رسیده بود.)
بله اشتراک گلد به شما 2-4 بازی رایگان در هر ماه(که از لحاظ کیفی از پلاس پایین تر هستن)+حق انلاین بازی کردن تمامی بازی ها رو میده
البته سرویس گلد در داخل گیم پس التیمیت قرار داره و اگر اون رو بگیرید نیازی به هزینه جدا برای گلد ندارید.
درود
اگر اینطور باشه که خیلی خوبه، دیگه لازم نیست هر سال کلی خرج بازی کنیم :)
فقط از لحاظ کیفی یعنی بازیهاش در چه حدن؟ آشغال؟

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
  • Like
Reactions: moparsa

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
سلام مجدد بر دوستان
بلاخره بعد کلی دردسر و فکر و پول و ...
تصمیم گرفتم xbox series S بگیرم
فقط هیچی ازش نمیدونم هیچی
دوستانی که دارن یا تجربه دارن لطفا یه توضیح کلی بدن بازیاش چجوریه داستان گیم پسش چجوریه بعد هارد اکسرنال باید بگیرم براش و ...
لطفا یکی جامع راهنمایی کنه
ممنون میشم

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
سلام مجدد بر دوستان
بلاخره بعد کلی دردسر و فکر و پول و ...
تصمیم گرفتم xbox series S بگیرم
فقط هیچی ازش نمیدونم هیچی
دوستانی که دارن یا تجربه دارن لطفا یه توضیح کلی بدن بازیاش چجوریه داستان گیم پسش چجوریه بعد هارد اکسرنال باید بگیرم براش و ...
لطفا یکی جامع راهنمایی کنه
ممنون میشم
منطقی ترین انتخابه+ 1/5 ملیون تومان هارد اکسترنال usb3

• Like
Reactions: amirzadafshar

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
منطقی ترین انتخابه+ 1/5 ملیون تومان هارد اکسترنال usb3
این داستان گیم پس و اکانتا هوم و عادی اینا چیه تر خدا کسی میدونه کامل و جامع توضیح بده
بعد بازیا گیم پس دانلود کنی دائم میمونه رو اکانت ؟
اکانت اشتراکی داره مثل پی اس 4؟
بنش چجوریه
این داستانا دی ان اس اینا چیه ؟

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
این داستان گیم پس و اکانتا هوم و عادی اینا چیه تر خدا کسی میدونه کامل و جامع توضیح بده
بعد بازیا گیم پس دانلود کنی دائم میمونه رو اکانت ؟
اکانت اشتراکی داره مثل پی اس 4؟
بنش چجوریه
این داستانا دی ان اس اینا چیه ؟
دی اس ان برا وصل شدن اینترنت لازمه اگر اورجینال استفاده می کنی کاری نداره یک عدد را تایپ می کنی . اکانت اشتراکی و اینا که فایده نداره فاتحه دستگاه خوندست. راه سوم اکانت هومه بازی رایگان برات می ریزن هر دفعه بدون هیچ خطری تماما افلاین(بازیای ورژن نسل نهم هم هست یعنی فیفای جدید که در برابر نسل قدیم قابل قیاس نیس اصن ). روش بعدم گیم پسه که باز از راه اورجینالش( البته خودت با دلار و وی پی ان اشتراک بخری مستقیم ) . راه جلوت زیاده. شما تنها کنسول نسل جدیدیه که بقیمت واقعی می خری و بسیار خوش ساخت هم هست.خیلی جالبه که پی اس فور اسلیم 1.5 برابرش قیمت داره تو ایران البته.

• Like
Reactions: amirzadafshar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر