کمک برای حل مرحله بازی اساسین کرید 1

soheilpcmir

کاربر سایت
Mar 28, 2016
5
با سلام

من چند سال پیش با بازی اساسین کرید آشنا شدم و چند نسخه از این بازی رو تموم کردم . برای من جالب شد تا این سری بازی رو از اول شروع کنم منظورم نسخه 1 بازی برای همین این بازی رو دانلود کردم و همین اوایل بازی به مشکل برخوردم .
به اون قسمت رسیدم که یه شخصی اومده و داره آموزش میده منم مرحله اول رو طبق دستوراتی که میگه انجام میدم و اون مرحله رد میشه ولی داخل قسمت دوم دو نفر میاد و دستورات رو پشت سر هم انجام میدم ولی هیچ اتفاقی نمیفته نمی دونم باید چی کار کنم . ممنون میشم کمک کنید .
اینم عکس بازی :

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
این بخش "آموزشی" مکانیزم مبارزه بازیه و نیازی به انجام دادنش نیست. در حین مبارزه میتونید Esc رو بزنید از این بخش خارج بشید. بعد به سمت دروازه قلعه برید تا داستان ادامه پیدا گنه

این حرکت بخصوص هم به این شکله که باید بعد از برخورد شمشیر به هدف، بلافاصله دکمه حمله رو فشار بدید

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
اره

من نمی دونم نسخه های دیگه چطوری هست، ولی یادمه تو کامپیوتر اساسین ۱،۲ دکمه های راهنما رو بصورت واقعی ،... E.shift نشون نمی داد، و F رو با نماد سر زرد رنگ نشون میداد مثلاً
برای بار اول گیج شدم تا اینکه از تو تنظیمات بازی فهمیدم هر نماد کدوم دکمه ست، احتمال داره این مشکل شما هم باشه، اگه دستورالعمل های بازی رو درست انجام بدی نباید مشکلی پیش بیاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mmdreza1382

عضو جدید
Jul 12, 2022
1
سلام من اصلا نمدونم چجوری باید بازی کنم چع دکمه هایی رو باید تو کیبورد بزنم که بپره همون اولین مرحله اوش باید از یه جایی صخره ای بپری ولی نمتونم خودش که دکمه های E وshiftو space نشون میده میزنم نمشه لطفا یکی یاد بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر