کمپانی «Sony» قیمت دستگاه «Playstation VR» را کاهش خواهد داد

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
کمپانی «Sony» اعلام کرد از امروز دستگاه «Playstation VR» این کمپانی و باندل‌های مربوط به آن با کاهش قیمت به صورت جهانی همراه خواهند بود.​

psvr-listing-thumb-01-ps4-eu-14mar16_psd.png

این دومین بار از زمان انتشار این دستگاه است که قیمت آن کاهش میابد و این دفعه کاهش قیمت تا سقف ۱۰۰ دلار خواهد بود.​

قیمت این هدست که در حال حاضر به تنهایی ۳۴۹ دلار است از امروز با کاهش ۵۰ دلاری، به ۲۹۹ دلار خواهد رسید. قیمت باندل عنوان «Doom VFR» از ۳۹۹ دلار به ۲۹۹ دلار و قیمت باندل عنوان «Elder Scrolls V: Skyrim VR» نیز با کاهش ۱۰۰ دلاری به ۳۴۹ دلار خواهد رسید.​

کمپانی سونی پیشتر در ماه فوریه کاهش قیمت را برای این دستگاه در مدت محدودی اعمال کرده بود اما این بار کاهش قیمت این دستگاه به صورت دائمی خواهد بود.​

«Playstation VR» هدست واقعیت مجازی کمپانی سونی است که عرضه‌ی آن از اکتبر سال ۲۰۱۶ آغاز شد.​

Read the whole post here.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,304
نام
مهدی
دوست عزیز نخر.هنوز خیلی جای کار داره!!
من اویل ۷ رو باهاش بازی کردم.یعنی به قدری گرافیک مخصوصا رزولیشنش رو اورده بود پایین و اشغال بود که غیر تحمل کرده بودش.بازی هاش کلا در حد انگار دمو هستن و گرافیکشون در حد بازی ps3 سال ۲۰۰۹ . باید نسخه دوم یا سوم vr در نسل های آینده کنسول ساخته شه که لذت بخش باشه.

• Like
Reactions: mohsen2012

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظرم در حال حاضر بهترینش HTC VIV بهترین قیمت هم داشت 1800 درهم با 50 بازی دارش میفروخت با تمام وسیله های جانبیش 2500 درهم بود که واقعا قیمتش عالی بود .
نخریدم به خاطر اینکه یک چیزی میخواستم که بتونم هم روی کنسول استفاده کنم هم روی PC اینجا PS VR از همه بهتره اما کیفیتش چنگی به دل نمیزنه و واقعا نیازه که رزولیشن عینک بالا بره بد روی اعصاب کیفیت خیلی فدای قیمت شده.
تصویر به نسبت خیلی افت میکنه درسته حال خودش داره اما تصویر 720p میشه و لبه ها و کیفیت بازی به شدت افت میکنه به نسبت تلویزیون .
من پیشنهاد میکنم کسی فعلا PS VR نگیره اگه برای PC میخواین بگیرین HTC VIV واقعا چیز عالی هستش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر