کمتر از 4 سال تا Far Cry بعدی.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
nytkme33zokpjtxgmx6.jpg

Yves Guillemot مدیرعامل شرکت Ubisoft گفت:"
این شرکت برنامه‌ای ندارد تا 4 سال دیگر نسخه بعدی Far Cry را عرضه کند, مانند Far Cry 3 که 4 سال بعد Far Cry 2 بعد از آن در پاییز 2012 منتشر شد ولی از این پس اینطور نخواهد بود.

او افزود:"
طرفدارن Far Cry دوست ندارند عنوان بعدی این فرنچیز 4 سال دیگر منتشر شود با آمدن نسخه سوم این فرنچیز و سه‌گانه شدن آن بازی به مراتب بهتر از چیزی که انتظارش را داشتیم ظاهر شد. Far Cry 3 حدود 4.5 نسخه شیپ شده است. بعد از عرضه Far Cry 2 در سال 2008 بعد از 4 سال این شرکت سود زیادی را نصیب خود کرده است. تیم سازنده بازی بیان کرده‌اند که در ایجاد فرمولی در گیم پلی بازی موفق عمل کرده‌اند. و می‌خواهند در ساخت آن نیز خوب عمل کنند.

Far Cry 3 در ماه دسامبر 2012 برای Xbox 360,PC و PS3 عرضه شد.

منابع:
1
2

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
مهدی هرکول تو یوبی سافت کار میکنی هر 2 دقیقه یه خبر از بازی هاش میزنی !؟ :-/ :D
این شرکت برنامه‌ای ندارد تا 4 سال دیگر نسخه بعدی Far Cry را عرضه کند
Assassin's Creed بعدی برای سال مالی 2014 تایید شد.
8-|
آخرین نسخه جفتشون هم 2012 اومدن :|

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
واقعا فوق العاده بود بازیش. بعد از نسخه ی 2 که به شدت کسل کننده بود برام، هیچ امیدی به نسخه ی 3 نئاشتم. ولی بعد از بازی کردنش نظرم 180 درجه تغییر کرد. بدون شک یکی از بهترین و کامل ترین FPS های این نسل بود واسم. هر کاری میکنم یه ایرادی ازش بگیرم نمیتونم:d.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
واقعا فوق العاده بود بازیش. بعد از نسخه ی 2 که به شدت کسل کننده بود برام، هیچ امیدی به نسخه ی 3 نئاشتم. ولی بعد از بازی کردنش نظرم 180 درجه تغییر کرد. بدون شک یکی از بهترین و کامل ترین FPS های این نسل بود واسم. هر کاری میکنم یه ایرادی ازش بگیرم نمیتونم:d.

اون برجای مزخرف توی AC کم بودن به فارکرای هم اضافه شدن:(

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
اگه خوب میفروخت فردا نسخه 4 رو عرضه میکرد!
این یوبی و اکتی و ea شورشو در اوردن دیگه

اگه دقت کرده باشی میبینی که گفته خیلی هم خوب فروخته ولی ubi یه مفدار سر این بازی کوتاه اومده فعلا نمیخواد بهش گند بزنه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
نسخه سوم یکی از زیبا ترین بازیهای ساخته شده توسط UBI بود (شایدم زیباترین) . شدیدا منتظر نیخه بعدی هستم . 4 سال زیاده :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر