کلیک

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
پرهام جان اینم از اون حرفا بود
در اینکه به هیچ کس نباید توهین کرد شکی نیست ولی من بشخصه حتی از نویسنده های بازیرایانه که فعلا از نظر من قویترین هستند (و با چند تاشون دوست هستم) هم تاثیر نمیگیرم چه برسه به کلیک و نقد های عجیب اقای رسولی .
من نمیفهمم این که نصف کسانی که انتقاد کردند با کلیک فهمیدند بازی چیه یعنی چی؟
تنها نکته ای رو که با دوستمون موافقم اینکه که نباید به هیچ وجه توهین بشه چه به اقای رسولی چه افراد دیگه
یعنی اینکه با همین نقدهای ساده ( به نظر من برای آماتورها خیلی راحت قابل فهمن نوشته هاش ) خیلی از بازیها رو شناختن . منظورم ماهیت کلی بازی نبود .
تازه منظورم تأثیر پذیری نبود . خودت که میدونی من و تو عاشق سبکی هستیم که تو ایران اصلاً محبوب نیست . اگر می خواستیم تأثیر پذیر باشیم که الان اینجوری نبود :D
از بچه های بازیرایانه هم که ما مخلص همشون هستیم . مخصوصاَ بعضی هاشون :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
سلام

یعنی اینکه با همین نقدهای ساده ( به نظر من برای آماتورها خیلی راحت قابل فهمن نوشته هاش ) خیلی از بازیها رو شناختن . منظورم ماهیت کلی بازی نبود .
تازه منظورم تأثیر پذیری نبود . خودت که میدونی من و تو عاشق سبکی هستیم که تو ایران اصلاً محبوب نیست . اگر می خواستیم تأثیر پذیر باشیم که الان اینجوری نبود :D
از بچه های بازیرایانه هم که ما مخلص همشون هستیم . مخصوصاَ بعضی هاشون :D

مشکل من نقد ساده نیست . مشکل من غرض ورزیه: گیری که به COD4 داد . تاکید عجیب بر لزوم ایجاد سیستم رده بندی بازی ها ( که مطمئنا تو ایران بجای رده بندی باعث ممنوع شدن خیلی از بازیها میشه)
اعلام خبر ممنوع شدن fallout 3 در استرالیا با اینکه اخبار مهمتری نسبت به این خبروجود داشت ولی خبری رو که میتونه بهونه دست ارشاد بده نوشته بود . خیلی واضحه که اگه در هفته دو صفحه در مورد بازی بنویسیم این خبر اینقدر مهم نیست که بخواد حتما تو اون دو صفحه جا بگیره و اینم واضحه که احتمال اینکه ارشادی ها جام جم بخونند خیلی بیشتر از خوندن IGN و بقیه سایتهای بازیه .

در مورد نقد ها هم چی بگم . فعلا همه چی رو ول کرده گیر داده به NDS .
ضمنا یک در میون هم یک بازی adventure رو نقد میکنه که تقریبا میشه گفت کم طرفدار ترین سبکه .هر چند این دو مورد اخر زیاد مهم نیست چون سلیقه ایه ولی اون موارد بالا کاملا جدیه .

ضمنا در مورد رده بندی بازیها من بشخصه مشکلی ندارم ولی ایا در مورد فیلم این رده بندی رو داریم ؟ تو ایران فیلم مثلا 16+ یا +18 داریم؟ جواب مشخصه نه .تنها چیزی که داریم فیلم یا کاملا ممنوعه یا مجاز . حالا با تلاشهای جناب رسولی همین بلا سر بازی هم میاد .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
مشکل من نقد ساده نیست . مشکل من غرض ورزیه: گیری که به COD4 داد . تاکید عجیب بر لزوم ایجاد سیستم رده بندی بازی ها ( که مطمئنا تو ایران بجای رده بندی باعث ممنوع شدن خیلی از بازیها میشه)
اعلام خبر ممنوع شدن fallout 3 در استرالیا با اینکه اخبار مهمتری نسبت به این خبروجود داشت ولی خبری رو که میتونه بهونه دست ارشاد بده نوشته بود . خیلی واضحه که اگه در هفته دو صفحه در مورد بازی بنویسیم این خبر اینقدر مهم نیست که بخواد حتما تو اون دو صفحه جا بگیره و اینم واضحه که احتمال اینکه ارشادی ها جام جم بخونند خیلی بیشتر از خوندن IGN و بقیه سایتهای بازیه .

در مورد نقد ها هم چی بگم . فعلا همه چی رو ول کرده گیر داده به NDS .
ضمنا یک در میون هم یک بازی adventure رو نقد میکنه که تقریبا میشه گفت کم طرفدار ترین سبکه .هر چند این دو مورد اخر زیاد مهم نیست چون سلیقه ایه ولی اون موارد بالا کاملا جدیه .

ضمنا در مورد رده بندی بازیها من بشخصه مشکلی ندارم ولی ایا در مورد فیلم این رده بندی رو داریم ؟ تو ایران فیلم مثلا 16+ یا +18 داریم؟ جواب مشخصه نه .تنها چیزی که داریم فیلم یا کاملا ممنوعه یا مجاز . حالا با تلاشهای جناب رسولی همین بلا سر بازی هم میاد .
متین .
منم همون اول گفتم افت کرده .
حرفم سر حفظ حرمت بود .
بعدم نوشته هاش برا من یه حس نوستالوژی ( درست نوشتم املاش رو ؟ ) داره .
یاد یه چیزایی میفتم :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
نوستالژی فرق داره با متالوژی:biggrin1:
منم رو توهین نکردن به جناب رسولی و هر کس دیگه تاکید کردم ولی نمیشه دورش خط کشید و یه حالت مقدس بهش داد . از نظر من نقد اشکالی نداره .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
منم نگفتم نقد مشکل داره .
ولی تو برو بعضی از پستها رو بخون .
همین امین رو مثال میزنم که رفیق خودمه و میدونم ازم ناراحت نمیشه .
خداییش ببین پستهای اونجوری نقد هستن یا کوبیدن کورکورانه ؟ تازه امین رو که من مثال زدم میانه روی کرده بود تا حدی ولی بعضی از دوستان ...

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.من خیلی وقته کلیک نگرفتم ولی فکر نکنم که این نقد هایی که نوشته میشه روش هیچ نظارتی صورت نگیره.مثلا هیچ وفت نمیاد یه بازی خیلی خشن رو ازش تعریف کنه.COD4 هم فکر نمیکنم که بتونه بیاد بگه خیلی بازیه خوبیه فقط مثلا توش به مسلمون ها توهین شده.کلا نقد هایی که نوشته میشه از پیش تعیین شده هست.

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
با سلام

خیلی وقت ها است کهستون بازی خور اومده

این کلیک بهترین است چون سید طه رسولی نقد میکنه نقداش هلو است حال میکنم من به شخص از طریق این کلیک با دنیای بازی اشنا شدم وهر دوش رو می خرم وحال میکنم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این سوال رو 1 سال و 4 ماه پیش پرسیده بودند!
به شخصه حالم از سرتا پای این 2برگ کاغذ پاره (بخش گیم)کلیک بهم میخوره!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
میخواین انتقاد بکنین ، با لحن بهتری باشه لطفاً .
درست نیست که به نتیجه زحمات چندین نفر ، همچین صفتی بدیم .

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
بعد از مدتی این تاپیکو یه بروزرسانی کنم:d

گلیک(:d) خیلی بی مزه و یخ بود:| مخصوصا اون ستون بازیخوراش که هر وقت میخوندمش مو به تنم سیخ میشد:-& ولی نقداش بدک نبودن، بقیه ستوناش مثل اخبار و... که مزخرف بودن و فقط جنبه صفحه پرکنی داشتن:-& کلا کاشف چیزه دیگه ای بود:x نه بابا منظورم قسمت گیمش نبود که:d منظورم با سایره صفحاتش بود، پزشکی-علمی و... کلا خیلی ناب بود:x مخصوصا اون موقعا که دسترسی به اینترنت و انجمنا مثل الان نبود...............خیلی به آدم میچسبید>:d< آخ که چه خاطراتی دارم باهاش:x هی روزگار........هی:d روزی که شد کلیک و ما هم ناامید شدیم:( آخرش هم دیدیم به جا بود نامیدی ما:( چون نه صفحه علمی داشت، نه پزشکی و نه هیچ چیز دیگه..........شد یه هفته نامه کامپیوتری مزخرف که بیشتر مطالبش چرند و بدرد نخور بودن...........باید هفته ها صبر میکردی تا مثلا یه صفحش ارزش وقت حروم کردنو داشته باشه............مزحک ترین قسمتش هم به نظر من بخش "پاسخ گویی به سوالات" بود، چرا چون یه مشت سوال احمقانه بچه گانه رو که ملت میپرسیدن رو هی هر هفته جواب میدادن، به ندرت پیش میومد که جواب سوال به درد بخوری مطرح شه..........از این افتضاحتر اینکه یکی مثلا می پرسید "چطور میشه صدای مودم دایل آپ را موقع کانکشن قطع کرد؟":))(در واقع ما جواب این سوالو چند سال پیش تو کاشف پیدا کرده بودیم) بعدش اون هفته که پاسخشو میدادن هیچ هر 4-5 شماره یک بار این سوالو دوباره یه یکی دیگه جواب میدادن:)) کلا گلیک بیشتر هفته نامه طنز بود تا هفته نامه کامپیوتر:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر