کلیفی‌بی: "چیزای باحال" با هوای گرم !

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
کلیف بلیزنسکی در گفتگوی اخیرش با جویستیک در حاشیه مراسم VGA، می‌گوید روی "چیزهای باحالی" کار می‌کند که نمی‌تواند درباره آن‌ها صحبت کند، و مهم نیست چقدر برایش آبجو بخرید.
بلیزنسکی که به گفته خودش سخت مشغول Modern Warfare 2 است، در این مصاحبه به تعریف و تمجید از این بازی،‌ Uncharted II و Borderlands می‌پردازد.
کلیفی‌بی در پایان می‌گوید وقتی هوا گرم شود ما نیز از این "چیزهای باحال" باخبر خواهیم شد. پس میتونید به افزایش گازهای گلخانه‌ای برای گرم شدن هوا بپردازید !

MarkRein.jpg

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اول فکر کردم درباره ی چیزهای دیگه حرف زده:biggrin1:

باز هم E3 باز هم کلیفی:biggrin1:مرتیکه چتره ها

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
خوب مثل اینکه بازیش تو زمان آینده نه چندان دوره.. شاید قبل از اینکه مارکوس اینا برن سیاره سرا اتفاق بیوفته.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
همچین میگه سخت مشغول mw2 هستم انگار میخواد لایه اوزون رو بدوزه.
4 ساعت بازیه دیگه.شاید منظورش یه چیزه دیگس من بد متوجه شدم؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ظاهرا بعضی ها متوجه نشدن چی گفته !
و مهم نیست چقدر برایش آبجو بخرید.
یعنی اینکه اگه م س ت کنیدشم هیچی نمیگه ( م س ت ی و راستی ! )
کلیفی‌بی در پایان می‌گوید وقتی هوا گرم شود ما نیز از این "چیزهای باحال" باخبر خواهیم شد.
یعنی تابستون

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ممنون، من امیدوارم این تاپیک دیگه مثل قبلی نشه که توش بحث در مورد غذاهای مورد علاقه ی کلیف، ساعت خواب، دوستان، لباس های مورد علاقه و ...ش مطرح بشه.:)

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
بابت خبر ممنون ولی خیلی مختصر و در بعضی موارد ناقص گذاشتید ضمن اینکه مصاحبه قدیمی هست(18 دسامبر)

پس بعد از خاتمه ی Gears به سراغ Shadow Complex رفتی...در حال حاضر بر روی چه بازی کار میکنی؟

نمی تونم راجع به این صحبت کنم!به این خاطر که این کار در حال حاضر برای من خوشایند نیست(به دلیل ماهیت سورپریزی)چون تعداد زیادی پروژه های عالی در حال انجام هستند(A bunch of awsome shit)مهم نیست که چقدر نوشیدنی الکلی به من بدهید نمی تونم در مورد آنها صحبت کنم!شاید اگر یک قایق ماهی گیری تعارف کنید کارگر باشد!

Shadow Complex در تمام فصل تعطیلات برای فروش در دسترس خواهد بود،این ایده از Microsoft بود یا Epic؟

این تبلیغات را Microsoft انجام میدهد.آنها کارهای دیگری هم برای کمک به افزایش فروش بازی در فصل تعطیلات انجام میدن.منظورم اینه که در این روزها و دوران به فصل تعطیلات نگاه کنید انگار ماه مارچ فصل تعطیلات جدید است همه تاریخ عرضه ی بازی هاشون رو برای مارچ در نظر گرفتن به نظر من این حرکت بسیار خوبیه چون بازی های خوب میمونن و بازی های بد نابود میشن،درسته؟من خسته شدم چون همه سعی میکردن بازی های یزرگشون رو برای فصل تعطیلات عرضه کنن.در مارچ پیش رو بازی های خوب و با کیفیتی عرضه خواهند شد که امید زیادی به آنها هست و صنعت بازی ها می تونه بیش از 80% از بازی هاشو خارج از سه ماهه ی پایانی سال بفروشه.

در حال حاضر چه بازی انجام میدی؟

در حال انجام دادن Call Of Duty:Modern Warfare 2 هستم و خیلی از این اشخاص متنفرم چون واقعاً عالین!Uncharted 2 رو هم تموم کردم که واقعاً بازی فوق العاده ای بود.بخش چند نفره ی Borderlands هم واقعاً کولاکه...تنها راه بازی کردن این بازی هم همینه،واقعاً همینطوره.علاقه ی من به این بازی فقط به دلیل استفاده از موتور گرافیکی ما نیست بلکه Randy و بقیه همکاراش دوستای خوبی برای ما هستند و این از اون بازی هاییه که من دوست دارم بازی کنم،ادغام عالی از سبک های Shooter و RPG.

خب کی ما راجع به این "پروژه های فوق العاده"(Awsome Shit)چیزی میشنویم؟

ممکنه زمانی که هوا گرم بشه یه چیزهایی بشنوید.

*خیلی آدم بددهنیه!
*شرمنده اگه بعضی جاها گنگ ترجمه شده چون همش اصطلاحات امریکایی و اکثرً الفاظ رکیک هستند.
*منظور از گرمی هوا تابستونه(Q3 سال میلادی جولای-آگوست-سپتامبر)
*به نظر من میخوان قسمت جدیدی ازبازی Unreal با موتور بهینه شده ی UE3 عرضه کنن.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بابت خبر ممنون ولی خیلی مختصر و در بعضی موارد ناقص گذاشتید ضمن اینکه مصاحبه قدیمی هست(18 دسامبر)

پس بعد از خاتمه ی Gears به سراغ Shadow Complex رفتی...در حال حاضر بر روی چه بازی کار میکنی؟

نمی تونم راجع به این صحبت کنم!به این خاطر که این کار در حال حاضر برای من خوشایند نیست(به دلیل ماهیت سورپریزی)چون تعداد زیادی پروژه های عالی در حال انجام هستند(A bunch of awsome shit)مهم نیست که چقدر نوشیدنی الکلی به من بدهید نمی تونم در مورد آنها صحبت کنم!شاید اگر یک قایق ماهی گیری تعارف کنید کارگر باشد!

Shadow Complex در تمام فصل تعطیلات برای فروش در دسترس خواهد بود،این ایده از Microsoft بود یا Epic؟

این تبلیغات را Microsoft انجام میدهد.آنها کارهای دیگری هم برای کمک به افزایش فروش بازی در فصل تعطیلات انجام میدن.منظورم اینه که در این روزها و دوران به فصل تعطیلات نگاه کنید انگار ماه مارچ فصل تعطیلات جدید است همه تاریخ عرضه ی بازی هاشون رو برای مارچ در نظر گرفتن به نظر من این حرکت بسیار خوبیه چون بازی های خوب میمونن و بازی های بد نابود میشن،درسته؟من خسته شدم چون همه سعی میکردن بازی های یزرگشون رو برای فصل تعطیلات عرضه کنن.در مارچ پیش رو بازی های خوب و با کیفیتی عرضه خواهند شد که امید زیادی به آنها هست و صنعت بازی ها می تونه بیش از 80% از بازی هاشو خارج از سه ماهه ی پایانی سال بفروشه.

در حال حاضر چه بازی انجام میدی؟

در حال انجام دادن Call Of Duty:Modern Warfare 2 هستم و خیلی از این اشخاص متنفرم چون واقعاً عالین!Uncharted 2 رو هم تموم کردم که واقعاً بازی فوق العاده ای بود.بخش چند نفره ی Borderlands هم واقعاً کولاکه...تنها راه بازی کردن این بازی هم همینه،واقعاً همینطوره.علاقه ی من به این بازی فقط به دلیل استفاده از موتور گرافیکی ما نیست بلکه Randy و بقیه همکاراش دوستای خوبی برای ما هستند و این از اون بازی هاییه که من دوست دارم بازی کنم،ادغام عالی از سبک های Shooter و RPG.

خب کی ما راجع به این "پروژه های فوق العاده"(Awsome Shit)چیزی میشنویم؟

ممکنه زمانی که هوا گرم بشه یه چیزهایی بشنوید.

*خیلی آدم بددهنیه!
*شرمنده اگه بعضی جاها گنگ ترجمه شده چون همش اصطلاحات امریکایی و اکثرً الفاظ رکیک هستند.
*منظور از گرمی هوا تابستونه(Q3 سال میلادی جولای-آگوست-سپتامبر)
*به نظر من میخوان قسمت جدیدی ازبازی Unreal با موتور بهینه شده ی UE3 عرضه کنن.
خیلی ممنون عالی بود ! :love:

*این یارو هم اصلا فکر نمیکنه داره مصاحبه میکنه ! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر