کلوپهای بازی در تهران

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
ودیو کلوپ360

آقا من امروز صبح به طور خیلی اتفاقی متوجه شدم که تو لار خودمون یه ودیو کلوپ360 باز کردن به بهانه خرید دی وی دی رفتم داخل :biggrin1: دیدم 2 تا دستگاه گذاشته 1 دونه 360 و یک پی اس 2 به صاحب مغازه گفتم میشه 360 ببینم گفت اره وقتی نشونم داد 360 بیچاره همین طوری ولو بود رو میز منظورم اینکه چیزی زیر دستگاه نگذاشته بود که هوا بخوره و مثل تنور داغ میکرد :laughing: تاریخ ساخت اوایل 2005 بود یعنی مضخرفترین کنسول :no: و برچسب پشتش یه جورای کهنه بود اون که مشخصات کنسول روش نوشته شده تاریخ و... با 12 گیم از مجتمع صدف شیراز خریده بود 800 هزار تومان:gathering: تا جای که تونستن سراین بیچاره شیره ما لیدن به من گفت خوبه منم که دیگه نمیتونستم بگم نه :biggrin1: ولی بازی burnout paradais داشت که برای یکی از بچه ها میخواستم با یکی از سی دی های که یک سال نیم کار کرده بود با هم مبادله کردیم سرشار از خش به راهتی عوض کرد :biggrin1: ولی دیر یا زود 360 یارو 3 چراغو میده چون مال 2005 هست

ففففففففففففففففقققققققققططططططططططط SONY/:)

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
خوب ویرایش رو برای همین گذاشتن که شما ضمن درست کردن اشتباه خودتون دلیلش رو هم زیرش بنویسید نه اینکه پست اضافه بدی

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
یکی هست تو پاساژ گلستان توی گلبرگ هفت حوض هست 360 گذاشته;)

بچه کجایی اگه بچه نارمکی که خوب بچه محلیم:p در مورد اون مغازه که گفتی نه اونجا کلوپ نیست اسم یارو ام حامد بازی 360 میفروشه:cheesygri

چقدر ما اینجا بچه محل داریم!:biggrin1:
این دوستمون راست میگه یارو 360 گذاشته کمتر از دو ماهم هستش که تبدیل به کلوپش کرده

VGC

کاربر سایت
May 3, 2008
1
كلوپ نسل بعد !

سلام دوستان
بالاخره ما هم اينجا يه چيز نوشتيم ! :-"
ما يه مدته تو ورامين يه كلوپ زديم چندتا ps2 با يه 360 هم داريم اما بازيكن حرفه اي كمه و يه جورايي از اون موقعيتي كه تو فكرمون بود كلي فاصله داريم :blushing:
هه هه حالا تو يه فكرايي هستيم !
من و دوستان تو فكرش بوديم تو تهران يه جايي پيدا كنيم چندتا 360 و ps3 و كلا كنسول‌هاي نسل جديد بذاريم واسه بروبچ گيمرهاي حرفه‌اي :love:
حالا دو تا مشكل داريم ! :laughing:
1- كجا باشه بهتره ؟
2- چه خصوصياتي داشته باشه بهتره ؟
3- آيا اصلا همچين فكري عمليه يا درجا زدنه ؟!‌
4- پيشنهاداتون چيه ؟‌
5- همين

ممنووونم

R_o_chan

کاربر سایت
May 6, 2008
40
نام
Sepide Donne
شریعتی زیر پل صدر توی بولینگ عبدو یک کلوپ هست که ps3 داره

دخترارم راه میدن؟
bawl.gif

2nlrfc1.gif

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
مسخره می کنی؟
biggrin.gif

نه حالا جدی جایی نیس ps3 زده باشه که بشه رفت؟
3572.gif

3572.gif
3572.gif
3572.gif
راست ميگه بنده خدا من نديدم تو گيم نت دختر باشه اگر باشه فكر كنم ديوار كشيدن زنونه
مردونه كردن:laughing::cheesygri:)جمهوري اسلامي ديگه
بعد اين كه يه مطلب جالب اينه كه نگفتي كجا ساكني يا حداقل من نديدم:-"

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
اقا من یه بار توی x-net که یه گیم نت تقریبا بزرگی در شرق تهران بود که 3 4 ساله جم شده دختر زیاد میدیدم.... ولی دخترایی که به دگیم علاقه داشته باشند رو کم دیدم اگه هم میدیدم PSP باز بودن و بازیای کارتونی بازی میکردن!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر