کلن امپایر(Clan Empire)

farbod persia

کاربر سایت
Aug 27, 2012
22
نام
فربد
متن فارسی:
کلن جدید و قدرتمندی با نام EMPIREدر عرصه XboX ساخته شده است.
و شما نیز میتوانید به این کلن وارد شوید .امّا اگر میخواهید وارد این کلن شوید چند قانون ساده را باید رعایت و انجام دهد.
قوانین کلن:
1-عوض کردن گیرتگ یاهمان اسم شما در بازی
2-توهین نکردن به هم کلنی
3-تابع و پیرو دستورات لیدر و نایب لیدر
4-داشتن ریشو(Ratio)بالای 1
فواید کلن داشتن و خصوصیات کلن Empire:
1-قدرت
2-رفاقت
3-همکاری
4-داشتن لول 20 در
(Cod:Elite(Mw3
5-داشتن پیج اختصاصی در فیس بوک با نام:Facebook.Com/EmpireGaminG99
6-کلنی فعال
و ...
اگر میخواهید به این کلن وارد شوید یا این جا پست دهید یا به اکانت من با نام Farbod persia
در xbox live بفرستید یا برام پیام خصوصی کنید.
متن انگلیسی:
A New Clan Build At The Field Of xbox Th Name Of Clan Is EMPIRE
And You Can Join This Clan Because You Force DoinG This RuleS
Clan RuleS:
1- Change GT or Youre Name In The Game
2- Do Not Insult Same Clan
3- You Force Doing Order Leader & Co-Leader
4- You Hame Ratio Above 1
Specifications ThiS Clan:
1- Power
2- Camaraderie
3- Cooperation
4- (
Have a LeveL 20 In CoD:Elite(Mw3
5-We Have FaceBooK page:Facebook.com/EmpireGaminG99
6- Clan Active
and...
Do You Want To joIN SEND Pm this Gt IN xbl:Farbod Persia
OR SEnd This Subject Or private MESSAGE

walfon

کاربر سایت
Nov 17, 2010
26
نام
Sina
میخواستم به دوستان خبر بدم که اگر پیامی از طرف Risky ها مبنی بر برد کلن مچ مقابل Empire شنیدین بدونین که ماجرا چیه!

چند روز پیش Risky Metal کلن لیدر ریسکی با K:D Ratio=0.61 با Empire F1RE کلن لیدر Empire کلکل کرد و به بازی 1Vs1 دعوت کرد بعد از این که Empire F1RE بازی رو قبول کرد metal به بهانه ی بازی کردن زامبی بازی رو نیمساعت عقب انداخت و در اخر خودش رو افلاین کرد و به بازی نیامد
بعد به ما گفت که کلن مچ 3Vs3 بزنیم ما هم قبول کردیم وقتی به لابی رفتیم دیدم که 2 نفر از تیم اون ها امده و گفتن 2 به 2 باشه و ما کنار امیدیم (در حالی که ما همیشه 4 به 4 بازی میکردیم)
جالبی ماجرا تواین بود که افرادی که از طرف کلن ریسکی امدن خود Risky metal و MHT BADBOY بودن که همه ی ما میدونیم MHT BADBOY عضو کلن ریسکی نیست و حتی کلن تگ گلد هم نداشت و بهانه کرد که Elite خراب بوده!!!!
بعد از کلی بحث باز ما قبول کردیم که با این فرد که از ریسکی نبود بازی کنیم !
همه ی ما میدونیم که قوانین MLG میگه C4 و Scorestrike باید بسته باشه که بعد از ورود به بازی ما متوجه شدیم که Risky ها دارن استفاده میکنن پس ما هم از score strike ها استفاده کردیم (اما C4 در کلاس های ما نبود)
دست اول رو که HQ بود رو با اختلاف کم و به خاطر C4 باختیم و خواستیم که یکی از یارهامون رو عوض کنیم که یار ما نمیتونست جوین این لابی بشه و ما خواستیم از حقمون طبق قوانین MLG استفاده کنیم و این حق هم این بود که ما میتونستیم برای بازی خودمونHOST یکی از افراد ما بشه که کلن ریسکی گفتن شما این حق رو ندارین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
و از بازی خارج شدن !
وقتی ما ماجرا رو برای Agent 5364d0r و Agent XenoiiZz تعریف کردیم از خنده داشتن میمردن و کاملا حق رو به کلن Empire دادن .
در ضمن میخواستم بگم که ریسکی ها ادعا کردن یک کلن مچ رو به روی AmaziinG ها هم با همین قوانین بازی کردن !!!
ایا به نظر شما این بازی منطقی بوده؟

در پایان از کلن های GHOST و NOVA 6 تشکر میکنم که حداقل جوان مردانه مقابل ما بازی کردن

farbod persia

کاربر سایت
Aug 27, 2012
22
نام
فربد
واقعا جالبه وقتی لیدر کلن RISKY نمیاد با من نوب 1vs1 بزنه در BO2 اخه چرا ادعا میکنه؟
اما جا داره بدونی 1vs1 زده در mw3 و 25بر0 زدمش و MOAB هم بهش زدم جالب تر اینکه من در بازی بعد 1000تایی free for all بود من 19 کیل بود و1 بار دیگه بازی رو میبردم time out شدم من قبول داشتم که بازی
رو از اول با همین score انجام دهیم ولی متال میگه که از من moabگرفته نظر شما چیه در ضمن بگم RPGوNOOB هم میزد من هیچی نگفتم

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
اصن ما ریسکی رو جزء کلن به حساب نمیاریم.همه از دم نوبن.ریسکی متال که مالی نیس فقط تو ریسکی ها risky hidden بچه باحالی بود که اونم فهمید که ریسکی در سطح اون نیس.
قوی ترین کلن ها در حال حاضر: ( amayzing ها که پاشیده شدن marshal ها هم همینطور فک کنم silnt ها هم همینطور حالا ترکیبی از اینها که cz و blazi هستن که حالا دقیق نمیدونم کدوما رفتن تو کدوما) ولی
GoD of Thunder (خودم ممبرشم)که کلن تگشون بصورت [HToG] که تو بلک اوپس 2 کلن تگمون تغییر کرد.یکی هم همین cz ها قوی ترین هستند.کلن های دیگه هم چون از جیب مبارک پدر خرج نمیکنند و پرمیوم نمیشن مثل agent جزء کلن رسمی به حساب نمیان.

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
AHAR قدیمی تر از تهران هست جیران بحث و عوض نکن (برو ویکیپدیا اونجا قدمت اهر و پیدا کن عزیز)
در ضمن ما بکس اهر تو استیم که نفس همه رو میگیریم . PSN هم همین طور اما تو SMOKE BOX بازی نمیکنیم زیاد چون SMOKE داره!
در ضمن ما اوریجینال بازی میکنیم گدا نیستیم که بریم گارنا و ....

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
اصن ما ریسکی رو جزء کلن به حساب نمیاریم.همه از دم نوبن.ریسکی متال که مالی نیس فقط تو ریسکی ها risky hidden بچه باحالی بود که اونم فهمید که ریسکی در سطح اون نیس.
قوی ترین کلن ها در حال حاضر: ( amayzing ها که پاشیده شدن marshal ها هم همینطور فک کنم silnt ها هم همینطور حالا ترکیبی از اینها که cz و blazi هستن که حالا دقیق نمیدونم کدوما رفتن تو کدوما) ولی
GoD of Thunder (خودم ممبرشم)که کلن تگشون بصورت [HToG] که تو بلک اوپس 2 کلن تگمون تغییر کرد.یکی هم همین cz ها قوی ترین هستند.کلن های دیگه هم چون از جیب مبارک پدر خرج نمیکنند و پرمیوم نمیشن مثل agent جزء کلن رسمی به حساب نمیان.

BLaZ3 Clan
PoW3R x MaRshAl > BLaZ3 i OlcaDaN (Faran- Leader)
SiL3NT Zodiac > BLaZ3 i Zodiac (Amir)
SiL3NT DARKNE55 > BLaZ3 i DiViN3 (Baba Amir)
SiL3NT F3AR > BLaZ3 i PHoB1A (Nima)
SiL3NT 5CRE4M > BLaZ3 i WARRiOR(Reza)
SiL3NT R49e > BLaZ3 i SHaDoW (Bardia)
&
SiL3NT P41N ( Amirhossein)

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
AMIR هستم .
1- بهترین در cod
2-ساده
3-دیوانه

شمایی که امضای قشنگی داری ولی انگار... .
قدیمیا می گفتن مَردُ به عملش می شناسن نه به حرفش. ولی حیف که تو انگار از COD باز نشسته شدی. چون نه می خوای Live بیای نه Garena Plus. اگه تو بهترین باشی من می خوام کلی چیز ازت یاد بگیرم. می خوام با هم تو یه تیم باشیم. چون من دنبال بهترینا می گردم. پس انقدر منتظرم نذار....

آخرین ویرایش:

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
رو ایکس باکس که به هرکی رسیدیم یا فوش بارونمون کرد یا کئری خوند برامون کلا خاطرات ایکس باکس لایو خوبی نداشتم برای همون بیخیالش شدم!
رو PSN هستم خدمتتون اگه گذرت به PSN افتاد و دنبال PLAYER خوب بودی من در خدمتم.البته من که میگم بهترین هستم به این خاطر هست که بهتر از خودم ندیدم اگه ببینم 100% میگم بهترین نیستم.
فقط یک بار یکی رو تو PSN دیدم اسمش کامل یادم نیست اما اینطور بود : M_SCOFILED... فکر کردم از خودم بهتر هستش اما دیدم بعدش که لابی ها ی 6 نفره درست میکنه و میره تو بازی که همیشه پیروز بشه ازش بدم اومد از بازیش.
داداش من همونطور که نوشتم ساده هم هستم به کسی کلک نمیزنم چون ساده ام.
و دیونه چون هر لحظه از خاطرات ام را مررور میکنم لحظه ای نبوده که گیم توش نباشه!

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
رو ایکس باکس که به هرکی رسیدیم یا فوش بارونمون کرد یا کئری خوند برامون کلا خاطرات ایکس باکس لایو خوبی نداشتم برای همون بیخیالش شدم!
رو PSN هستم خدمتتون اگه گذرت به PSN افتاد و دنبال PLAYER خوب بودی من در خدمتم.البته من که میگم بهترین هستم به این خاطر هست که بهتر از خودم ندیدم اگه ببینم 100% میگم بهترین نیستم.
فقط یک بار یکی رو تو PSN دیدم اسمش کامل یادم نیست اما اینطور بود : M_SCOFILED... فکر کردم از خودم بهتر هستش اما دیدم بعدش که لابی ها ی 6 نفره درست میکنه و میره تو بازی که همیشه پیروز بشه ازش بدم اومد از بازیش.
داداش من همونطور که نوشتم ساده هم هستم به کسی کلک نمیزنم چون ساده ام.
و دیونه چون هر لحظه از خاطرات ام را مررور میکنم لحظه ای نبوده که گیم توش نباشه!

بسیار عالی برادر. اگه از ما پرخاشی بود خرده نگیر که فردا آپوکالیپس است! عکسل العمل من به این خاطره که اینجا بخش Xbox Live است وشما دنبال بازیکن بهتر از خودت در PSN و Steam می گردی!! من Leadere کلن اسبق SiL3NT بودم. اگه یه موقع چیزی ازش شنیده باشی. ولی اعتراف می کنم که هنوز بازیم به اون روزا که PC بازی می کردم حتی نزدیک هم نشده! با این وجود من از Bazicenter برای افزودن اطلاعات خودم استفاده می کنم نه تعریف خودم برای دیگران یا بحث و گفت و گو. اونم مثلا تو بخش PSN!!! اینجا اگه کسی توانایی ما رو زیر سوال ببره می یایم راهنماییش می کنیم به میدان نبرد و بس. چون داریم کار می کنیم و زحمت میکشیم، کنار نمی کشیم. اگه لنگ بازیکن خوب در PSN هستی من با Cz Naash هماهنگ می کنم با هم بازی کنین! بلکه ما یه نفر قوی تر از شما پیدا کردیم! اما اگه یه موقع با پروفایل AHAR SOLDIER تو لایو آفتابی شدی اگه نیای بازی دیگه آبروی خودت رو در چهار عرصه ی Bazicenter, Steam, Xbox Live و PSN بر باد رفته بدون.

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
بسیار عالی برادر. اگه از ما پرخاشی بود خرده نگیر که فردا آپوکالیپس است! عکسل العمل من به این خاطره که اینجا بخش Xbox Live است وشما دنبال بازیکن بهتر از خودت در PSN و Steam می گردی!! من Leadere کلن اسبق SiL3NT بودم. اگه یه موقع چیزی ازش شنیده باشی. ولی اعتراف می کنم که هنوز بازیم به اون روزا که PC بازی می کردم حتی نزدیک هم نشده! با این وجود من از Bazicenter برای افزودن اطلاعات خودم استفاده می کنم نه تعریف خودم برای دیگران یا بحث و گفت و گو. اونم مثلا تو بخش PSN!!! اینجا اگه کسی توانایی ما رو زیر سوال ببره می یایم راهنماییش می کنیم به میدان نبرد و بس. چون داریم کار می کنیم و زحمت میکشیم، کنار نمی کشیم. اگه لنگ بازیکن خوب در PSN هستی من با Cz Naash هماهنگ می کنم با هم بازی کنین! بلکه ما یه نفر قوی تر از شما پیدا کردیم! اما اگه یه موقع با پروفایل AHAR SOLDIER تو لایو آفتابی شدی اگه نیای بازی دیگه آبروی خودت رو در چهار عرصه ی Bazicenter, Steam, Xbox Live و PSN بر باد رفته بدون.
من اکانت AHAR SOLDIER رو 2 ماه هست که فروختم . اکانت تازه ی بنده NARANGY بود که با XBOX 360 فروختمش رفت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر