کلاهبرداری جدید شرکت شاتل

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,093
نام
محمد حسین
شاتل ماله سپاهه و شما که هیچ،بزرگتر از ماها هم بنویسن هیچ کاری نمیکنن
اینم که میگید پشتیبانی الان ماله همه شرکتهای چه اینترنتی و چه شرکتهای لوازم خانگی هم اینطورین
پارس هم خوبه ولی اونا هم مشکل دارن کم و بیش ،البته سرعت منم خوبه با 128 نامحدود تا 20گیگ 120 دانلود میده و بعد از 20 گیگ سرعت میاد رو 20 کیلو
که میتونی همون موقع درخواست سوزوندن قرارداد رو بدی و جدید فعال کنی

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
من الان 3 سال و نیمه مشترک پارس آنلاینم واقعا عالیه ، به دوستان هم تو این چند ساله پیشنهاد دادم رفتن بستن راضی بودن

سرویس من 128 محدود هستش ولی سرعت دانلودم روزانه زیر 330 به هیچ وجه نمیاد مگر اینکه لینک دانلود محدودیت داشته باشه _ شبا هم که مجانیه سرعت روی 30_40 هستش

از لحاظ پینگ هم راضی ام و در حال حاضر بازی های Dead Or Alive 5 و PS Allstars رو آنلاین بازی میکنم براحتی

بنظرم بهترین کار رو می کنید اگه از شاتل برید سمت پارس
بله این قسمت رو چی چی گفتین
[LTR]
{سرویس من 128 محدود هستش ولی سرعت دانلودم روزانه زیر 330 به هیچ وجه نمیاد مگر اینکه لینک دانلود محدودیت داشته باشه _ شبا هم که مجانیه سرعت روی 30_40 هستش}
[/LTR]
مگه می شه داداش سرعت 128 سرعتش روی 330 تو روز باشه من که شاتل 1مگ دارم نهایتش روزانه 250 کیلو بود یکی از دوستان هم که پارس انلاین 1مگ داشت نهایتش 500 کیلو بود مگه می شه؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,093
نام
محمد حسین
من الان 3 سال و نیمه مشترک پارس آنلاینم واقعا عالیه ، به دوستان هم تو این چند ساله پیشنهاد دادم رفتن بستن راضی بودن

سرویس من 128 محدود هستش ولی سرعت دانلودم روزانه زیر 330 به هیچ وجه نمیاد مگر اینکه لینک دانلود محدودیت داشته باشه _ شبا هم که مجانیه سرعت روی 30_40 هستش

از لحاظ پینگ هم راضی ام و در حال حاضر بازی های Dead Or Alive 5 و PS Allstars رو آنلاین بازی میکنم براحتی

بنظرم بهترین کار رو می کنید اگه از شاتل برید سمت پارس
منم 3 ساله پارسم
ما هم پارس هستیم و میگه رو 1 مگ بستیم ولی سرعت ما از 120 نه بالا میره و نه پایین چون معمولا SHARESH 1/8 هست
مگه کجایی که اینجوریه برات.

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
منم 3 ساله پارسم
ما هم پارس هستیم و میگه رو 1 مگ بستیم ولی سرعت ما از 120 نه بالا میره و نه پایین چون معمولا SHARESH 1/8 هست
مگه کجایی که اینجوریه برات.
چه عجیب مال من 1مگه شاتله و سرعتم تو روز 250 و تو شب 120 می شه به احتمال زیاد مال شهر هاست لطفا شهر رو هم بنویسید البته این دوستمون که نوشتن سرعتم 128 و سرعت دانلود 330 به احتمال زیاد اشتباه کردن و اون 330 رو باید 33 بنویسین که با عقل جور دربیاد

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اینترنت در ماه گذشته خیلی اوضاع واغونی داشت اما برای یک عده خوب بود برای یک عده بد اما کم کم تمام ISP ها و اینترنت های که در ایران درا حال توزیع است داره نابود میشه یعنی همون یک زره سرعتی را که به کاربر می ده را هم داره از دست می ده این مسئله کاملا در اینترنت مخابرات به وضوح قابل مشاهده است که هر روز یک عده کاربر راضی داره که بیشتر در شهرستان ها هستند و یک عده کاربر ناراضی داره که بیشتر در تهران هستند.یکی از دلایل عمده این افت سرعت برای اینترنت مخابرات این است بیش از حد معمول پورت ها را شلوغ کردند و به زبان معمول یعنی تعداد کاربران بیش از حدی است که برای آن خط در نظر گرفته شده.شاید در روی کاغذ بگویند که 1 به 10 است اما این دروغ محز است چون من خودم با چشمای خودم توی مرکز مخابرات x در تهران دیدم روی پورتی که من دارم نت می گیرم 48 نفر همزمان دارند نت می گیرن که نسبت به اولیت بندی همیشه شرکت ها در اولویت قرار دادن برای گرفتند و منطقه ای که من هستم همه شرکت هستند (خیابان شهید بهشتی تهران).و من در ردیف 40 این لیست بودم.
بنا براین انتظار نداشته باش که تغییر ISP وضعت را بهتر کنه شاید برای مدت کوتاهی این کار را انجام بده اما در طولانی مدت وضع بدتر میشه.در دزد بودن شاتل اصلا شک نکن چون من نه یک جا 10 جا تاحالا در منطقه های مختلف دزدی هاش رو دیدم شاید دلیل افت سرعت از طرف شرکت زیرساخت باشه برای این ISP اما فروش تعداد زیادی کاربر بروی یک پورت مطمئنا دست خوده شرکت شاتل است.

بهترین راه حل این است که ببینید توی منطقه شما دوستان نزدیک چه نتی استفاده می کنند و خودت شخصا بری چک کنی و ببینی نیازت را برطرف می کنه بعد بگیری چون ایرانی ها عادت دارند بگن که ما بهترین را داریم اما زمانی که میری می بینی یک آشغالی بدتر از ماله خودت.

اینترنت ایران = کاربران زیاد = پهنای باند لبریز شده =====> سرعت اینترنت پایین / قطع و وصل شدن بیش از اندازه

مطلب بالا هم جهت اطلاع نوشتم.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
های وب (های وب - اینترنت پرسرعت های وب - خانه) هم خوب هست ها! البته آمار تهران و دیگر شهر ها رو ندارم ولی اینجا عالیه. سرویس من 1مگ با حجم 3 گیگ هست. سرعت دانلودم تو ساعات غیر رایگان اگه لینک مشکل نداشته باشه و محدودیت روی 400-450 هست اگه مشکل داشته کمی دوروبر 200-250 توی ساعات رایگان (4-7 صبح) هم تقریبا مثل ساعات غیر رایگان هست. پشتیبانیش هم مشکلی نداشتم باهاش

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان چرا از پیشگامان نمیگیرید؟
از ساعت 1تا7 هم رایگانه و سرعتشم بین 70-100 هست روزانه هم بستگی به سرویست داره ping هم مثه بقیه جاهاس

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
شاتل ماله سپاهه و شما که هیچ،بزرگتر از ماها هم بنویسن هیچ کاری نمیکنن
اینم که میگید پشتیبانی الان ماله همه شرکتهای چه اینترنتی و چه شرکتهای لوازم خانگی هم اینطورین
پارس هم خوبه ولی اونا هم مشکل دارن کم و بیش ،البته سرعت منم خوبه با 128 نامحدود تا 20گیگ 120 دانلود میده و بعد از 20 گیگ سرعت میاد رو 20 کیلو
که میتونی همون موقع درخواست سوزوندن قرارداد رو بدی و جدید فعال کنی

کی گفته ماله سپاه هست اخه سپاه اصلا ربطی نداشت اطلاعات غلت میدی
پارس انلاین هم گاهی خوبه

- - -ویرایش - - -

از ساعت 1تا7 هم رایگانه و سرعتشم بین 70-100 هست روزانه هم بستگی به سرویست داره ping هم مثه بقیه جاهاس

پیشگامان اگه نامحدو د پر سرعت بده همین الان یه خطم خالی میکن ازش میگیرم

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
داداش من میگم شاتل شبا 120 کیلو می رسه بعد برای چی بیام ازاین سرویس که نمی شناسمش بگیرم فعلا پارس انلاین از بقیه سرتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر