کشف اطلاعاتی در مورد DLC بازی رزیدنت اویل 6 بر روی دیسک بازی!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کشف بخشهایی از DLC بازی رزیدنت اویل 6 در داخل دیسک بازی!


fc66104f8ada.jpg


درود


هنوز زمان زیادی از بیانیه کپکام در مورد بررسی DLC برای بازی و تصمیم احتمالی آنها برای عرضه ی آن نگشته است که یکی از کاربران یوتیوب با نام FluffyQuack توانست با هک کردن دیسک بازی DLC مخفی بازی رزیدنت اویل 6 را کشف کند این کاربر با انتشار ویدئو هایی از این DLC ثابت کرد که DLC رزیدنت اویل 6 یا قسمتی از آن از همان ابتدا بر روی دیسک بازی وجود داشته است! اما بصورت مخفی. اطلاعات این فایل ها شامل درجه سختی جدید "No Hope Left" به اضافه ی حرکت های رزمی جدید در مبارزات تن به تن (که جزو High- End Unlockables های بازی میباشد) مپ های جدید برای مالتی پلیر و مود همکاری مشترک برای سناریو ایدا .

کپکام بطور مستقیم این موضوع را تایید نکرد اما با ارسال بیانیه ای به Eurogamer اعلام کرد:

ما هنوز DLC معرفی نشده ای برای رزیدنت اویل اویل 6 داریم که در ماه های آینده رونمایی خواهد شد در حالی که محتویات موجود بر روی دیسک بازی DLC کامل بازی نیست و فقط قسمتی از آن است و این کار به دلایل فنی ای صورت گرفته است که اجرای آن بصورت کامل نیازمند ترکیب اطلاعات قابل دانلود جدیدی که قرار است در آینده منتشر شود و همچینین اطلاعات موجود بر روی دیسک.
اگر چه کپکام در مورد جرئیات این DLC صحبتی نکرد اما تایید کرد که این اطلاعات کشف شده ی موجود در دیسک بازی قسمتی از DLC بازی هستند.


 
آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من فکر میکنم تنها مورد بدی که رزیدنت اویل 6 داره اضافه کردن همین فنون کنگفو به بازی باشه حالا در آینده که بازی کنم میام تو یکی از همین تاپیک ها نظرمو بدون تعارف میگم چه خوشم بیاد از بازی چه بدم بیاد!
 

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
الان چیزه دیگه ای هم مونده که بخوان به بازی اضافه کنند ؟:d چند تا فنیشر کمباتی هم بزارن واسه تنوع خوبه :|
 

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
ما هنوز DLC معرفی نشده ای برای رزیدنت اویل اویل 6 داریم که در ماه های آینده رونمایی خواهد شد

اضافه شدن قابلیت گل کوچیک، اضافه شدن شمشیر کریتوس، اضافه شدن جاستین بیبر به بازی در قالب یک BOW، اضافه شدن دانته به عنوان شخصیت قابل بازی، اضافه شدن مد رقص با زامبی‌ها (kinect require) و انواع و اقسام DLCهای دیگر.
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر