کسی نحوه ی اجرای بازی های ps3 روی نسخه هکی ps4 9.00 رو بلده؟ اصلا میشه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Peymanre

کاربر سایت
Feb 9, 2019
8
نام
پیمان
کسی نحوه ی اجرای بازی های ps3 روی نسخه هکی ps4 9.00 رو بلده؟ اصلا میشه؟.اکه بلدین لطفا یه راهنمایی بکنین ممنون میشم.

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام
نه بازیهای ps3 نمیاد

فعلا بازی های ps1-ps2 رو هم با زور میاره
اونم بعضی از بازی هاش رو میاره

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام
فکر بازی های ps3 رو حالا حالا روی کنسول های 4 و 5 از ذهنتونم دور کنین و شدنی نیست فعلا. بخاطر معماری متفاوتی که این دستگاه داشت خیلی بعیده فعلا خود سونی هم کاری بتونه کنه.همون جور ک دوستمون گفتن پلی 1 و 2 رو بتونه کافیه.

رو سرویس جدیدی هم ک معرفی کرده بازی ها 3 به صورت استریم قابل اجران.یعنی رو خود دستگاه شما اجا نمیشه و دستگاه شما واسط با اون سخت افزاری که داره اجراش میکنه

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
تا جایی ک من خوندم با نصب لینوکس امکان پذیره

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
اجرا نمیشه چون کلا معماری دو کنسول فرق داره
اکثر بازیهای انحصاری و خوبش ریمستر شدن نیازی اصلا به این کار نیست

• Love
  • Like
Reactions: rpg321 and x23are

richard92

کاربر سایت
Mar 7, 2010
508
اجرا نمیشه چون کلا معماری دو کنسول فرق داره
اکثر بازیهای انحصاری و خوبش ریمستر شدن نیازی اصلا به این کار نیست

بله قصد جسارت نیست ولی شما درست می‌گید خوباش ریمستر شدن!؟
Kill zone 2’ Kill zone 3
motor storm 1
‘ motor storm 3’ motor storm 2
Infamous 1’ infamous 2 ‘metal gear 4
God of war ascension’
gran turismo 5 gran turismo 6
‘ siren
Ridge Racer 7
Heavenly sword
socom 4
Genii 2
‘Resistance 1 Resistance 2 Resistance 3
تازه همه بازی هاش نیست که ۹۰ درصدش هم خودم بازی کردم. بیشتر گیمر ها له له این بازی‌هارو می‌زنن کمی منطقی بودن و فن نبودن بد نیست

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
داداش گلم اگه چنین چیزی امکان پذیر بود، سونی خودش بکوارد می‌کرد برای ps4 &ps5 و از مایکرو در این زمینه عقب نمی‌افتاد و هم یه پولی از فروش دوباره‌ی این عناوین به دست می‌آورد.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

ogre33

کاربر سایت
Oct 30, 2019
4
داداش گلم اگه چنین چیزی امکان پذیر بود، سونی خودش بکوارد می‌کرد برای ps4 &ps5 و از مایکرو در این زمینه عقب نمی‌افتاد و هم یه پولی از فروش دوباره‌ی این عناوین به دست می‌آورد.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Psn now واس همون گذاش

ogre33

کاربر سایت
Oct 30, 2019
4
فعلا امکانش نیس
فقط god of war acention مهمه بقیه اکثرا هستن

• Like
Reactions: x23are

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
قبلا یه PS3 فت داشتم که سوخت یادش بخیر نزدیک پنج سال پیش یه اسلیم ساخت ژاپن هک شده با دوتا دسته ارجینال خریدم 550 هزار تومن یه هارد یک ترا بایتی هم انداختم روش.
همه اینا هم قشنگ اجرا میکنه به اضافه چنتا انحصاری ناب تکرار نشدنی دیگه یکیش puppeteer
8-|

• Love
  • Like
Reactions: blak and GUѦRDiAN

XPgame.net

⛩ XPgame ⛩ فروشگاه دیجیتال
کاربر سایت
Mar 28, 2021
80
نام
XPgame
کسی نحوه ی اجرای بازی های ps3 روی نسخه هکی ps4 9.00 رو بلده؟ اصلا میشه؟.اکه بلدین لطفا یه راهنمایی بکنین ممنون میشم.
نمیشه متاسفانه

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
به صورت تئوری و برروی کاغذ پردازنده پلی استیشن 3 از پردازنده پلی استیشن 4 قوی تره.البته همونطور که بعضی از دوستان اشاره کردن معماری دو کنسول با هم متفاوته ولی در مجموع با توجه به اختلاف قدرت پردازنده ها و معماری عجیب و غریب پلی استیشن 3 ، امکان اجرای بازی ها روی PS4 تقریبا غیر ممکنه.
پردازنده پلی استیشن 8 هسته داره با فرکانس 1.6 گیگاهرتز که همگی با هم کار می کنن یعنی دستورات به صورت مستقیم توسط هر 8 هسته به صورت موازی پردازش می شه اما پردازنده پلی استیشن 3 دارای یک هسته اصلی در کنار 7 هسته فرعی با سرعت 3.2 هست که هر یک از هسته ها باید توسط بازی ساز وبرنامه نویس ها کاستوم بشه.این نوع معماری فشار زیادی به سازنده هاوارد می کرد مثلا می بایست برای پردازش هوش مصنوعی یکی از هسته ها برنامه نویسی می شد با توجه به قابلیت پردازش گرافیکی که پردازنده PS3 داره سازنده ها می بایست برای پردازش فیزیک و سایر عناصر بازی هر کدوم از هسته ها رو به صورت جداگونه برنامه نویسی می کردن.حالا حساب کنید این معماری بخواد تو پلی استیشن 4 توسط شبیه ساز اجرا بشه. از نظر فنی تقریبا بعیده بشه همچین کاری انجام داد اما قدرت پردازش پلی 5 کاملا متفاوته و امکانش هست که بشه با شبیه ساز بازی ها رو اجرا کرد.

The PS3 Cell had a theoretical maximum peak of 230.4 GFlops.
The PS4 CPU have a theoretical maximum peak of 102.4 GFlops.
1674537441762.png
جدول قیاس کنسول های سه نسل آخر سونی​

آخرین ویرایش:

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
من پلی 3 هم دارم پلی 4 هم دارم . یه مشت خنگ میگفتن پلی 3 بفروش حالا که پلی 4 داری . اصلا فکرشون کار نمیکنه اونایی که میگن قبلی رو بفروش چون جدید داری . یه سری بازی ها و امکانات روی قبلی هنوز هست که جدیده نداره مخصوصا نسخه هکش

• Like
Reactions: x23are

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
من پلی 3 هم دارم پلی 4 هم دارم . یه مشت خنگ میگفتن پلی 3 بفروش حالا که پلی 4 داری . اصلا فکرشون کار نمیکنه اونایی که میگن قبلی رو بفروش چون جدید داری . یه سری بازی ها و امکانات روی قبلی هنوز هست که جدیده نداره مخصوصا نسخه هکش
تمام نسخه های خدای جنگ کلاسیک بجز اون جاوا روی پلی ۳ هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر