کسی میتونه کمکم کنه؟در مورد تعمییر pspم

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
سلام . من شیراز هستم .داداشم pspرو باز کرده زده سوکت ورودی lcd مادربرد رو شکونده . دادمش ی تعمیر کار میگه سی پی یوش سوخته دیگه درست نمیشه.ولی آهنگ پخش میکنه فقط تصویر نداره به نظر شما ها درست میگه ؟ اگه سی پی یوش بره اصلا نباید روشن بشده.کمکم کنید لطفا اگه جایی برای تعمیرش هست بهم بگید.راستی چقدر خرجم میشه.البته اگه لازم بشه میفرستمش تهران

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
یعنی بین این همه مشاهده کننده کسی هیچ راهی بلد نبود(پی اس پس مو بندازم دور) تو تهران جایی برای تعمیر نیست اشنا دارم براش بفرستم بره دنبال کاراش.کسی هست؟ F1f1f1f1 لطفا

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اون طرف احتمالا اصلا هیچی حالیش نبوده، هیچ ربطی به CPU نداره، اگه به مادربرد هم اسیب زده باشی احتمالا باید مادربرد رو برات عوض کنه اگه مادربرد مشکلی نداشته باشه هزینه تعمیرش کمتر میشه.
تهران بیاری احتمال زیاد برات درست میکنن.
به تاپیک زیر برو یه سری آدرس و تلفن هست زنگ بزن سوال کن:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=808

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
سلام از راهنمایت ممنون .امروز رفتم pspرو تحویل بگیرم باطریمو که گذاشتم تو psp دیدم دوباره pspکار میکنه تعمیرکاره انقدر احمق بود برقی که به psp وصل کرده بود مشکل داشت بعد از اون باطریو ازم گرفت با باطری درستش کرد فلت السیدیشو لحیم کرد به مادربرد ولی حالا رنگ ها ی مقدار تار هست و روی رنگ قرمز قاطی داره .اشکا از چی برنامه ترمیم پیکسل lcd میتونه کاری کنه ؟

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
سلام از راهنمایت ممنون .امروز رفتم pspرو تحویل بگیرم باطریمو که گذاشتم تو psp دیدم دوباره pspکار میکنه تعمیرکاره انقدر احمق بود برقی که به psp وصل کرده بود مشکل داشت بعد از اون باطریو ازم گرفت با باطری درستش کرد فلت السیدیشو لحیم کرد به مادربرد ولی حالا رنگ ها ی مقدار تار هست و روی رنگ قرمز قاطی داره .اشکا از چی برنامه ترمیم پیکسل lcd میتونه کاری کنه ؟

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682

علتش اینه که لحیم کرده باید سوکت رو عوض میکرده .

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
in aqa agar tamir kar bode behtare maqazaro jam kone mive foroshi bezane !
yani nafahmide lahim koni kharab mishe behtar bod ye dasm mal kaqaze mizasht zire simi ke roye board vasl mishod mohkam sare jash mimond va a3lan ham tekon namikhord

babate inke finglish neveshtam bebakhshid ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر