کسایی که تجربه خرید غیرحضوریps3روداشتن بیان تو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kiyormolla

کاربر سایت
Nov 14, 2010
71
این تاپیکو زدم چون خیلیها نمیتونن حضوریps3 بخرن ومجبورن غیرحضوری خرید کنن واینکه خیلی نگران هستن ونمیخوان سرشون کلاه بره.
کسایی که همچین تجربه ای دارن لطفابیان وتجربیاتشونو بزارن تاکمکی به دوستانشون کرده باشن.
ضمنا فروشگاهای مطمعن رومعرفی کنن
ممنون>:d<

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
از من میشنوی به هیچ وجه غیر حضوری خرید نکن ممکنه ایرادی هم پیش نیاد ولی اون طرفی که میخواد دستگاه رو بفرسته میگرده تو بارش بد ترین رو پیدا میکنه و واست میفرسته از جمله
میگرده اونی که جعبش ضربه خورده و کهنه تر هست رو میفرسته
ممکنه دسته رو با یه دسته اشغال عوض کنه
اون دستگاهی رو که قبلا باز کرده یا تو ویترین بوده و یا ........ رو واسه تو میفرسته

در نتیجه شما که دستگاه رسید دستت چشمات که سالمن خودت تشخیص میدی و میفهمی بعد زنگ میزنی بهش اگه طرف تهرونی باشه که یا شما رو نمیشناسه یا میگه نه امکان نداره ما فلانیم و ...... تو راه اینطوری نشده؟ و یه مشت حرف مفت که شما هیچ کاریم از دستت بر نمیاد

پس از من میشنوی غیر حضوری نخر . موفق باشی

kiyormolla

کاربر سایت
Nov 14, 2010
71
از من میشنوی به هیچ وجه غیر حضوری خرید نکن ممکنه ایرادی هم پیش نیاد ولی اون طرفی که میخواد دستگاه رو بفرسته میگرده تو بارش بد ترین رو پیدا میکنه و واست میفرسته از جمله
میگرده اونی که جعبش ضربه خورده و کهنه تر هست رو میفرسته
ممکنه دسته رو با یه دسته اشغال عوض کنه
اون دستگاهی رو که قبلا باز کرده یا تو ویترین بوده و یا ........ رو واسه تو میفرسته

در نتیجه شما که دستگاه رسید دستت چشمات که سالمن خودت تشخیص میدی و میفهمی بعد زنگ میزنی بهش اگه طرف تهرونی باشه که یا شما رو نمیشناسه یا میگه نه امکان نداره ما فلانیم و ...... تو راه اینطوری نشده؟ و یه مشت حرف مفت که شما هیچ کاریم از دستت بر نمیاد

پس از من میشنوی غیر حضوری نخر . موفق باشی
ممنون.
بقیه دوستان لطف کنن بیان نظربدن:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من خودم عیر حضوری خریدم
البته باید بگم به اون شخصی که اون ور بود یعنی خارج بهش گفتم و برایم خرید البته اون موقعه سری اول بود و دستگاه موردداری اصلا موجود نداشت
اون دوستم خودش هم حرفه ای بود و برای خدایش دستگاه خوبی خرید و تا الان که بعداز 2ونیم که گذشته دستگاه تازه مورد پیدا کرده و اونم مورده کوچک
به نظر من باید به کسی بگی که بلد باشه و خودش سر در بیاره و بره برایت بخره
اگر بخواهی از ایران بخری که خودتت بری خیلی بهتر ولی اگر بخواهی از خازج بخری بهتره یکی از فامیلاتت بخره برایت

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
4بار خریدم هر 4 بار هم غیر حضوری خیلی هم راحتر بوده از حضوری بدونه دردسر دو تا 60 یه دونه 20 و یه اسلیم فقط شبی که می خواد فردا صبح دستگاه بیاد دستت حال میده شب خوابت نمی بره :d

kiyormolla

کاربر سایت
Nov 14, 2010
71
4بار خریدم هر 4 بار هم غیر حضوری خیلی هم راحتر بوده از حضوری بدونه دردسر دو تا 60 یه دونه 20 و یه اسلیم فقط شبی که می خواد فردا صبح دستگاه بیاد دستت حال میده شب خوابت نمی بره :d

میشه بگین ازکجاخریدین؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
من هم تا حالا 3 تا دستگاه غیر حضوری خریدم.البته اصلا توی ایران از این کارا نکنید!!
یا حداقل یکی رو بفرستین بخره که اتفاقاتی که دوستمون در بالا بهش اشاره کردن پیش نیاد!
یدونه 60 گیگ سری اول به دوستم گفتم از دبی بخره چون برای خودشم میخواست.
یدونه هم بعد از YLOD شدن 60 گیگه یدونه اسلیم 250 گیگ از چین خریدم(باز هم به زحمت دوست گرامی :d)
یدونه هم 80 گیگ فت به پسر خاله ی گرامی گفتم خرید.

یعنی در تمام این خریدها یه نفر رو فرستادم که بگیره اصلا اصلا اینترنتی و اینا اقدام نکنید چون خیلی از دوستان خودم تجربشو داشتن!هر کاری هم روش بکنن تا چیزی بشه میذارن گردن پست و...
خلاصه که حتی شده واسه 1 روز پاشین برین تهران بخرین ولی دیگه مطمئنید که مشکلی نداره.

nima0661

کاربر سایت
Nov 28, 2011
21
نام
مجتبی
راست میگه منم چندین بار غیر حضوری خریدم فرداش ساعت 9 پامیشدم هر ماشینی که رد میشد از کوچه فک میکردم پسته ولی خدایی یه حال دیگه داره:d

hosseinv

کاربر سایت
Mar 30, 2012
39
نام
حسین
من بار اولم بود که خرید اینترنتی میکردم یک ps3 دسته دوم از تهران خریدم با کمک یکی از بچه های همین سایت (ic007 )که ضامنم شد الانم از دستگاه راضیم

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
اصلا نخرید پسر عمه ام خریده بود گفته بودن کپی خور ولی وقتی اومد فریمش 4.11 اورجینال بود

zarejaan

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1
نام
عبداله
من از banehkharid.com خریدم.
قیمتش مثل تهران بود شاید هم بیشتر
با Move و دو تا بازی و یک دسته اضافی شد 780 تومان
PS3 320 Slim

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر