کدوم سبک از بازی ها دیگه ساخته نمی شن؟

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
درود...

این تاپیک رو زدم تا هم یه یادی از سبک های گذشته که باهاشون حال می کردیم بکنیم و هم درمورد سبک های گمشده که می تونه خیلی پرطرفدار باشه صحبت کنیم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از نظر من دیگه تو سبک موتوری چیزی ساخته نمی شه. این یکی از سبک هایی بود که من باهاش حال می کردم و تو PS2 خیلی لذت بخش بود! >:d<
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب دیگه چیزی نمی گم شما شروع کنید...

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
منم باهات موافقم این نسل اصلا موتور سواری درست حسابی نداشت
تو سبک ریسینگم غیر از سری forza بقیه همه تر زدن(البته همین forza جور همه رو کشید)

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
یکی سری Evil کلاسیک یکی هم یه بازی بود که توی خیابان با موتور با بقیه مسابقه میدادی و توی مسابقه میتونستی وقتی نزدیک حریف بشی با مشت و چوب بهش بزنی!!

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
یکی سری Evil کلاسیک یکی هم یه بازی بود که توی خیابان با موتور با بقیه مسابقه میدادی و توی مسابقه میتونستی وقتی نزدیک حریف بشی با مشت و چوب بهش بزنی!!

یکی هم یه بازی بود که توی خیابان با موتور با بقیه مسابقه میدادی و توی مسابقه میتونستی وقتی نزدیک حریف بشی با مشت و چوب بهش بزنی!!
همون بازی هه مال سگا رو میگی؟:dیادش بخیر:)
url

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
سبک Adventure Point and click

ببخشید داداش مجید ولی باهات مخالفم خودم نوروز پیش بازی CAPTAIN MORGAN AND GOLDEN TORTULE رو بصورت فیزیکی 100 تومان اوریج برای PS3 خریدم از اون کلاسیک هاشم بود !!

و در مورد کدوم سبک ها دلم یک ماشین جنگی میخواد + یک بازی تو فاز FATAL FRAME که دیگه ساخته نمیشه ! !!!

راستی بچه ها تو سگا یک بازی بود 3 ماشین پلیس بود البته نامحسوس یعنی قیافش بجز آژیر پلیس چسز دیگه نداشتن دنبال ماشین دزد ها میدویدی و میکوبیدی بهشون تا میرفتی جلوش میگرفتیشون !

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
Resident Evil 3 و Remake دیگر تکرار نخواهند شد .... و من فقط امروز 3 ساعت پای 3 بودم، واقعا حال میده، هنوزم با اینکه شاید از ترسیدنمون کمتر شده باشه ولی
بازم لامصب ترس داره، یهو از شیشه می پرند تو :d

یک بازی رویایی دیگه هم هست

MAFIA :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر