کدوم بازی ها رو یواشکی خریدید؟

برای خرید کدوم بیشتر اذیت شدید(به خاطر قوانین ایران)؟

• GTA V

رای‌ها: 4 14.3%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 21 75.0%
  • Splinter Cell Blacklist

رای‌ها: 4 14.3%
  • ARMA 3

رای‌ها: 0 0.0%
  • God Of War

رای‌ها: 1 3.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    28

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,530
نام
محمدقاسم
سلام
اینجا میخوایم به بازی هایی اشاره کنید که یواشکی خریدین
فرقی نداره به خاطر ممنوع بودن بوده باشه یا از ترس پدر مادر
منتظر خاطره هاتون هستم
من خودم برای خرید بازی GTA sa اینجوری شدم
هم بازیش ممنوع بود هم پدر مادرم به خاطر اون صحنه هاش نزاشتن بخرم منم یواشکی خریدم

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
سلام

من هیچ بازی یواشکی نخریدم 😁
همیشه خودم خریدم
کسی هم کاری نداشته چی خریدی

فقط میگفتن مگه بچه ای بازی می‌کنی 😁
فرقی نمی‌کرد چه بازی باشه حتی manhant
فقط گیم بازی کودکان میدونستن 😁

سر کنسول خریدنم همین بود
با پول خودم کنسول می‌خریدم میرفتم خونه
میگفتن باز دستگاه بازی خریدی مگه بچه ای 😁

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
بتلفیلد 3 یه مغازه اشنا میشناختم بازی رو زد روی هارد ps3 برام اون موقع بازی تازه اومده بود و همه جا صحبت از ممنوعیتش بود. یادمه طرف وقتی بازی میزد روی کنسول چند نفر (شاید نزدیک به 10 نفر) میپرسیدن ازش که بازی رو داره طرف هم میگفت صنف بازی رو ممنوع کرده ما هم بازی رو نداریم.

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,530
نام
محمدقاسم
GTA V رو که دیگه نگو
گفتم بزارش تو جلد انیمیشن (توت فرنگی کوچولو) 😁وقتی بردمش خونه همه بهم خندیدن
منم گفتم دوستم سفارش داده برای خواهر کوچکش بخرم، اونا هم باور کردن،غافل از اینکه واقعا چی توشه😅

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
GTA V رو که دیگه نگو
گفتم بزارش تو جلد انیمیشن (توت فرنگی کوچولو) 😁وقتی بردمش خونه همه بهم خندیدن
منم گفتم دوستم سفارش داده برای خواهر کوچکش بخرم، اونا هم باور کردن،غافل از اینکه واقعا چی توشه😅
بعد چجوری اینارو بازی کردی؟

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
۱۰ سال پیش یادمه اومده بودیم تهران یه مدت(تو هتل انقلاب بودیم)
با عموم رفته بودم توپ خونه.یادم نیس کدوم بازی رو میخواستم دقیقا
اگه اشتباه نکنم هم میخواستم بازی بخرم و هم یدونه فلش
یادمه میخواستم فلش ۶۴ گیگ بخرم ، دیدم پولم نمیرسه و برای همین مجبور شدم ۱۶ گیگ بخرم
جمله بالا که خوندید ربطی نداشت اصلا به خاطره ای که میخوام بگم ، خواستم همینطوری به اشاره کرده باشم :D
خوب بگذریم:D
فک کنم از اولین مغازه فلش رو خریدیم و به عموم گفتم بریم بالاتر من میخوام بازی بخرم که مغازه دار شنید و با یه لبخندی گفت که چرا از همین جا نمیخری؟ منم بهش گفتم که بازی ای میخوام بخرم ممنوعه هستش!(البته فکر کنم که اینو بهش گفتم!:D شایدم چیز دیگه ای بهش گفتم!:D شایدم اسم بازی ممنوعه رو بهش گفتم :D! واقعا یادم نیست دقیقا بهش چی گفتم:D)
فک کنم قبلش چندتا مغازه رفته بودیم و بهمون گفته بودن این بازی ممنوعه هستش برای همین من بهش گفتم بازی ای که میخوایم بخریم ممنوعه هسش! شایدم از بازیسنتر خونده بودم که بازی تو ایران ممنوع هست!:D واقعا یادم نیست:D)
رفتیم جلو آخرش یه مغازه بود که گفتم دارمش! ولی نمیدونم فک کنم رفت از انبار آور! یادمه از مغازه بیرون رفت و چند دقیقه بعد برگشت.بازی رو توی قاب همیشگی نذاشت.داخل یه پلاستیک چسب دار در همون ابعاد گذاشت. یعنی کاور بازی بود ولی بجای قاب پلاستیک همیشگی،داخل یک جلد پلاستیکی(در همون ابعاد قاب )گذاشت.
البته بازی رو داخل یک پلاستیک سیاه گذاشت و بهمون داد

شرمنده اگه خاطره خیلی گنگ و مبهم بود:D
واقعا ذهنم بیش از این یاری نمیکرد:D
بازی هم یادم نیست چی بود! ولی یادمه یدونه نبود،فک کنم ۳تا بازی بود
شاید بتلفیلد بود!:D شاید کال آف دیوتی بود:D شاید جی تی ای بود:D شاید سیمز بود!:D

خلاصه یادم نیست ، ولی هرچی که بود ممنوعه بود:D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
duke nukem ps1 نسخه سوم شخصش.
اولین بار که گرفتم ۱۲ سالم بود.یجاش صحنه استریپری داره.پدر دید و گیر داد سی دی رو باید بشکنه.فکر کنم چند وقت بعدش یواشکی یکی دیگه گرفتم.جالب اینجاس تو اون سن برای من عادی تر بود این صحنه و بیشتر بخاطر فوق فان بودن بازی دوباره گرفتمش.

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
185
نام
r$h!a
اون زمون کشتی کج خیلی رو بورس بود منم رفتم کلوپ محل با چند برابر قیمت دیسکشو گرفتم نسخه 2000 واسه پلی استیشن یک یه مدت بازی میکردم کسی کاری بهم نداشت تا اینکه کاراکتر زن برداشتم بابام دید گفت این چیه میخواست بشکنه دیسکو من نزاشتم رفت به مامانم گفت اونم گفت ببرم پس بدم من بردم پس دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر