کدوم اپراتور اینترنت پینگ بهتر میده؟

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
سلام دوستان. آقا من شدیدا از پینگ مزخرف نت مخابرات خسته شدم پینگش مدام توی 200 هست بتل 4 به سختی و بتل 1 هم اصلا نمیشه با این پینگ بازی کرد... کدوم اپراتور پینگ بهتر ارائه میده؟

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
تا جایی که من دیدم بستگی به منطقه و تا حدودی هم خطوط داره
هیچ سرویس دهنده ای پینگی که به کاربراش ارائه میده یکسان نیست که اگه کس دیگه شاتل داشت و پینگش مثلا 140 بود برای شما هم همینطور باشه
بهترین راه اینه خودتون تستشون کنید و ببینید کدوم سرویس دهنده پینگ قابل بازی بهتون ارائه میدن
من خودم نت مخابرات دارم پینگم توی بتل 1 روی 100 هست

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
من پارس آنلاین دارم و راضیم. یه خوبی که داره سرویس گیم داره (این جدا از پروفایل گیم هست که اکثر ISP ها دارن) که به صورت خودکار IP هایی که بهترین پینگ رو میدن میگیره. البته حدودا 7 تومن از سرویس های عادیش گرونتره

• Like
Reactions: Mahdi444

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
دیشب پینگ شاتلم شده بود 280 به پشتیبانی میگم میگه تا 300 میلی ثانیه پینگ طبیعیه :|:|:|
یه سری 190 شده بود گفت تا 200 میلی ثانیه طبیعیه :|:|:|
کلا هرچی بگی میگن طبیعیه موردی نداره از نظر ما :|:|:|
تازه سرویس گیمینگم مثلا فعاله پینگ 8.8.8.8 م در بهترین حالت 105 عه :| اکثر آی پی ها 140-150 ست هی دیسکانکت کانکت میکنم تا یکی از آی پی ها پینگی که میده 100 بشه :|

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
پارس آفلاین داخل بتل4 پینگ 70-90 میده به من.البته فک نکنم ربطی به ispها داشته باشه, ممکنه برای شما 200 بده همین بتل4 رو . پیشگامان هم الان دارم و تو اورواچ و کانتر داره حدود 100 رو میده .

• Like

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
پارس آفلاین داخل بتل4 پینگ 70-90 میده به من.البته فک نکنم ربطی به ispها داشته باشه, ممکنه برای شما 200 بده همین بتل4 رو . پیشگامان هم الان دارم و تو اورواچ و کانتر داره حدود 100 رو میده .
پینگ 8.8.8.8 تون چنده ؟

• Like

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دیشب پینگ شاتلم شده بود 280 به پشتیبانی میگم میگه تا 300 میلی ثانیه پینگ طبیعیه :|:|:|
یه سری 190 شده بود گفت تا 200 میلی ثانیه طبیعیه :|:|:|
کلا هرچی بگی میگن طبیعیه موردی نداره از نظر ما :|:|:|
تازه سرویس گیمینگم مثلا فعاله پینگ 8.8.8.8 م در بهترین حالت 105 عه :| اکثر آی پی ها 140-150 ست هی دیسکانکت کانکت میکنم تا یکی از آی پی ها پینگی که میده 100 بشه :|
عی بابا من میخام شاتل بخرم بزودی اینطور که همه میگن انگار بستگی داره به خونه و محل من یکی از دوستام پینگ ۱۰۰ از شاتل میگیره نمیدونم واسه منم همین باشه یا نه و تنها دلیل عوض کردن سرویسم هم همین پینگه :[

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
من شاتل دارم پینگش تو منطقمون افتضاحه ولی جاهای دیگه مثل مرکز شهر تست کردم خیلی خوبه پارس انلاین هم داشتم همینطوری بود انگار کلن منطقه ی ما خار داره:|

• Like

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود

سلام دوستان. آقا من شدیدا از پینگ مزخرف نت مخابرات خسته شدم پینگش مدام توی 200 هست بتل 4 به سختی و بتل 1 هم اصلا نمیشه با این پینگ بازی کرد... کدوم اپراتور پینگ بهتر ارائه میده؟

والا هیچ جوره شما نمیتونی بفهمی که کدوم isp به شما پینگ بهتری میده ! ولی یه سری ها مثل شاتل ، یه سرویس گیم دارن که با فعال کردنش وضعیت پینگتون بهتر میشه ...
نهایتا اگه باز مشکل حل نشد ، میتونید اشتراک کاهش پینگ تهیه کنید از سایت های مختلف .

بستگی خیلی زیادی به منطقه مخابراتی داره
ولی صبا نت بد نیست
بعدی شاتل
فقط سمت سیم کارت نری
به خاطر nat 3 میگید دیگه ؟
به جز این مورد ، شخصا تا الان مشکلی تو اکثر گیم های انلاین نداشتم ! و حتی وضعیتم نسبت به زمانی که از اسیاتک و پارس انلاین سرویس داشتم ، خدا رو شکر به مراتب بهتره از نظر پینگ .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر