کدام رنگ PSP slim

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
عزیز می تونی یه توضیحی بدی که از کجا و کدوم مغازه بخرم که سرم رو کلاه نذارن؟ (یعنی دسته دوم بهم نندازن و گرون ندن و ...)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
عزیز می تونی یه توضیحی بدی که از کجا و کدوم مغازه بخرم که سرم رو کلاه نذارن؟ (یعنی دسته دوم بهم نندازن و گرون ندن و ...)
والا مغازه ی خوب که تو توپ خونه زیاده اما باید بگردی
اگه خواستی بگو تا آدرس یه مغازه ی منصف رو بهت بدم.(البته تو پ.خ;))

like.no.other

کاربر سایت
May 24, 2008
22
نام
Shahin
والا این امر 100% سلیقه ای هست و نمیشه براش نسخه خاصی پیچید.... من دیدم چند تا از دوستان علاقه دارن درباره رنگ هم نظرشون رو به دیگران تحمیل کنند... مثلا یکی نوشته بود به نظر من نقره ایش یه درد نمیخوره چون رنگش عجیبه! من نمیدونم والا مگه مثلا سبز گل گلی با گلهای صورتی و ابیه که عجیب باشه ما نشنیده بودیم کسی به نقره بگه رنگ عجیب تا حالا!!! :cheesygri

اما به نظر من نقره ای اون بهترین رنگش هست و کنسول خودمم نقره ای هست :

من شخصا به رنگ نقره علاقه دارم به نظر من رنگ بسیار شیکی هست.... اما یکی از مهمترین دلایلی که باعث شد کنسولم رو نقره ای انتخاب کنم علاوه بر زیبایی اولا یونیک و کم بودن این رنگ نسبت به مشکیه و اینکه کنسول مشکی پدر آدم رو در میاره کوچکترین اثر انگشت و خشی روش از 200 متری داد میزنه بعد 3 ماه که دستته انگار با یه تیغ افتاری به جونش خط خطیش کردی اما تو نقره ای حتی خشهای عمیق هم به سختی معلوم میشن....

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
والا این امر 100% سلیقه ای هست و نمیشه براش نسخه خاصی پیچید.... من دیدم چند تا از دوستان علاقه دارن درباره رنگ هم نظرشون رو به دیگران تحمیل کنند... مثلا یکی نوشته بود به نظر من نقره ایش یه درد نمیخوره چون رنگش عجیبه! من نمیدونم والا مگه مثلا سبز گل گلی با گلهای صورتی و ابیه که عجیب باشه ما نشنیده بودیم کسی به نقره بگه رنگ عجیب تا حالا!!! :cheesygri

اما به نظر من نقره ای اون بهترین رنگش هست و کنسول خودمم نقره ای هست :

من شخصا به رنگ نقره علاقه دارم به نظر من رنگ بسیار شیکی هست.... اما یکی از مهمترین دلایلی که باعث شد کنسولم رو نقره ای انتخاب کنم علاوه بر زیبایی اولا یونیک و کم بودن این رنگ نسبت به مشکیه و اینکه کنسول مشکی پدر آدم رو در میاره کوچکترین اثر انگشت و خشی روش از 200 متری داد میزنه بعد 3 ماه که دستته انگار با یه تیغ افتاری به جونش خط خطیش کردی اما تو نقره ای حتی خشهای عمیق هم به سختی معلوم میشن....
بابا دمت گرم.
شما اول میای میگی فلانی گفته نقره ای بدرد نمیخوره و رنگش عجیبه و میخواد نظرشو تحمیل کنه.
بعد خودت میگی مشکی پدر ادم رو در میاره. خش هاش از 200 متری داد میزنه:thinking::thinking::thinking:.

like.no.other

کاربر سایت
May 24, 2008
22
نام
Shahin
بابا دمت گرم.
شما اول میای میگی فلانی گفته نقره ای بدرد نمیخوره و رنگش عجیبه و میخواد نظرشو تحمیل کنه.
بعد خودت میگی مشکی پدر ادم رو در میاره. خش هاش از 200 متری داد میزنه:thinking::thinking::thinking:.

عزیز من هنوز هم رو حرفم هستم و فکر نکنم هم تظادی تو حرفهام باشه اولا اگر دقت کرده باشی اول جمله نوشتم " به نظر من " و نسخه نپیچیدم.... اما در مورد اون حرف دوستمون ایراد ملا نصر الدینی هست منظور از عجیب چیه خدا داند... اما حرف من (که باز هم تاکید میکنم نظر من) یه واقعیت هست که خود PSP مشکی دارها هم همیشه به این موضوع اشاره میکنن و مشکل دارن باهاش... فکر نکنم دور از واقعیت باشه حرفم...

ممنون.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
عزیز من هنوز هم رو حرفم هستم و فکر نکنم هم تظادی تو حرفهام باشه اولا اگر دقت کرده باشی اول جمله نوشتم " به نظر من " و نسخه نپیچیدم.... اما در مورد اون حرف دوستمون ایراد ملا نصر الدینی هست منظور از عجیب چیه خدا داند... اما حرف من (که باز هم تاکید میکنم نظر من) یه واقعیت هست که خود PSP مشکی دارها هم همیشه به این موضوع اشاره میکنن و مشکل دارن باهاش... فکر نکنم دور از واقعیت باشه حرفم...

ممنون.
به نظر من هم برو بچ همون مشکی بگیرن به صلاحه. مشکی رنگیه که همیشه صدره. تازه کی با psp مشکی مشکل داشته؟:confused:

like.no.other

کاربر سایت
May 24, 2008
22
نام
Shahin
به نظر من هم برو بچ همون مشکی بگیرن به صلاحه. مشکی رنگیه که همیشه صدره. تازه کی با psp مشکی مشکل داشته؟:confused:
ار لحاظ سخت افزاری فرق نمیکنه که بحث مشکل داشتن یا نداشتم رو بیان میکنی من نمیدونم منظورتون از مشکل چیه؟!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
فکر میکنم این سخن از شما باشه دیگه::biggrin1:
یه واقعیت هست که خود PSP مشکی دارها هم همیشه به این موضوع اشاره میکنن و مشکل دارن باهاش
حالا کدوم واقعیت؟ کدوم مشکل؟

speedy2000

کاربر سایت
Jan 26, 2008
236
نام
محمد
سلام بر همگی
من اول psp مشکی گرفتم بعد دیدم جای انگشت روش میمونه چون خیلی حساس بودم دلمو زد رفتم عوض کردم یه سفیدشو گرفتم
خدایش سفیدش یه کلاس خاصی داره...

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
مشكي خيلي خوبه خيلي كلاس داره. ولي تو PSP ديگه خيلي تكراري شده نمي دونم چرا ولي من هر كي رو كه مي شناسم كه PSP داره كه تعدادشون كم هم نيست مشكلي دارن . چند روز پيش تو خيابون يكي رو ديدم دستش يه نقره ايش بود به نظرم خيلي قشنگ تر اومد يا حداقل خيلي بيشتر تو چشم بود اگه همون مشكيشو داشت اينقدر ذوق نمي كردم

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
منم که قبلا یدونه مشکی داشتم و البته غیر جای انگشت که شدیدا روش مشخص بود مشکلی نداشتم و میشه گفت رنگ خیلی سنگین و با وقاریه . چند ماه پیش فروختمش و چند روز پیش یدونه نقرهای خریدم و باید بگم رنگ نقره ایش فوق العاده شیکه و حس بهتری رو نسبت به رنگ مشکیش میده . مخصوصا اینکه همیشه تمیز بنظر میاد . البته شک دارم که رنگ بدنش بمرور و بر اثر عرق دیت و یا ساییدگی بره یا نه . دوستانی که این رنگ رو دارن بگن چطوره .

mohammadsolid

کاربر سایت
Jun 24, 2008
71
دوست عزیز psp من آبی کم رنگ هست و خیلی باهاش حال میکنم.وقتی تو نور میگیری یه چیز مثل اکلیل روش هست که برق میزنه و مثل مشکی اثر انگشت روش نمیمونه:love:.دوستام که رنگای دیکه رو داشتن همه از این رنگ خوششون اومده بود.من اینو بهت توصیه میکنم:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر