کجا با Psp بازی می‌کنید؟

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
من همش تو خونه و مسافرت
یه بار یه نفر گفت اههههههههههههه:laughing:این موبایل چینی هست که صفحه نمایشش اینقدر بزگه؟
تلویزیونم داره؟:laughing:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من خودم psp ندارم ولي يك بار تو قايق زير 33پل با psp رفيقم بازي كردم چه حالي داد.

راستي كسي psp واسه فروش نداره؟دسته دو؟

mexacett

کاربر سایت
Jul 1, 2008
7
خدمت دوستان گل عرض کنم که هر جایی که بشه با psp بازی می کنم
کلا سعی می کنم کلاس های دانشگاهم رو جوری بردارم که بین هر کدومشون یه ۳ − ۴ ساعتی الافی باشه. میرم یه کلاس خلوت پیدا می کنم و می شینم بازی می کنم. خیلی خیلی حال میده !
بعد از اون توی اتوبوس دانشگاه هم بازی می کنم ولی نه زیاد اونم بخاطر دلایل امنیتی ( دلایل امنیتی : از دستت بیوفته و بشکنه. دانشجویان عزیز کف برن ! و ... )
معمولا هم خیلی خیلی توی مسافرت بازی می کنم چون از اینجا تا شهر من با قطار ۲۶ ساعت راه هست و خیلی حال میده بازی ( چون هم پریز برق هست هم psp هم وقت خالی و هم... )
ولی بیشتر ۸۰٪ موقع ها psp رو توی خونه بازی می کنم.
اکثرا هم وقتهایی که از بازی با pc خسته شدم !
یا شب موقع خواب توی رختخواب حدود یه ۳−۴ ساعتی هم اونجا بازی می کنم
خلاصه اینجوری شده که شدم : " من و مامانم و psp ! "
بعضی وقتها هم مهمونها رو میپیچونم و میرم به هوای درس خوندن توی اتاقم و ...
اصولا جاهایی که کمتر از یکی دو ساعت بشه بازی کرد اصلا صرف نمی کنه و psp رو اصلا در نمیارم ( چون اون حالگیری که مجبوری وسط بازی خاموش کنی و ادامه اش رو بزاری برای بعدن اصلا نمیارزه و نمی تونم توی بازی غرق بشم )
در ضمن اصلا هم با پی اس پی ام کلاس نمیزارم چون از اینکار خوشم نمیاد ولی متاسفانه خیلی ها فکر می کنن که من برای همین کار دارم ازش استفاده می کنم
راستی تا حالا نشده کسی به psp من بگه آتاری یا از اینجور چیزا و چهارتا حرف آبدار ( از اون مستهجن هاش ! ) نشنیده باشه !:punish:
در ضمن چون خودم سنم بالاست کسی جرات نمی کنه به من بگه پسر جان چرا بازی می کنی؟
چرا ولی یه دفعه مامانم گفت : " پسر جان تو دیگه زن و بچه داری . ول کن این بازی کردنو . چی شد این همه بازی کردی ؟ "
یه دفعه دیگه هم گفت : " این همه توی خونه ما بازی کردی گفتم عیب نداره . دیگه اینجا زشته بازی کنی "
ولی حالا که بحث فرهنگ شد باید بگم که عیالم کاملا با این مساله کنار اومده و براش هیچ مشکلی نیست که بازی می کنم. تازه بعضی وقتها می بینم یواشکی psp رو کش رفته داره loco roco بازی می کنه !:scare:

اکثر مردم از اینکه میبینن یه چیزی دستمه که یه همچین صفحه نمایش بزرگی داره واقعا کف می کنن. حتی یکی به من گفت میخواد موبایلش رو بفروشه و psp بخره !

یکی از دوستان پرسیده بود که چجوری می تونه psp اش رو از اینکه دیگران بگیرنش نجات بده
باید بگم که من با چند تا از دوستای صمیمی ام سر همین اوقات تلخی داشتیم و هرگز هرگز psp ام رو دست هیچ بنی بشری ندادم ! ( توجه کنین گفتم هرگز ! )

ببخشید از اینکه طولانی شد !

85410177

کاربر سایت
Jul 12, 2008
68
نام
mohamad
:confused:همه هی تعریف می کنن منو هی تحریک می کننننننننننن!!!!! باباااااااا من ندرن میخوام بخرم تاحالا هم هیچ کنسولی نداشتم.شماها که دارید راضی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟خوبه؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
شماها که دارید راضی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟خوبه؟
اگه میخوای کنسول دستی بگیری که psp بهترین انتخابه. اما اگه کنسول خانگی میخوای ps2 آخرشه. چون تا حالا هم نداشتی آخر حاله. دست کم 15 تا ابر بازی داره که میتونه تا 2_3 سال ساپورتت کنه;).

همه هی تعریف می کنن منو هی تحریک می کننننننننننن
طبع شعر هم که داری:biggrin1:

MnO2

کاربر سایت
Jul 20, 2008
32
با این فامیلی که من دارم حتی توی خونه هم نمیتونم بازی کنم!

مثال:5 دقیقه هست که PSP رو توی دستم گرفتم در همون لحظه موج حملات افراد خانواده یا فامیل(اگه

خونه فامیل باشیم.)شروع میشه:
امیر جان بیا شیرینی!امیر جان تلویزیون برنامه ی خوبی داره ها!امیرجان چند ساعته PSPدستته؟امیرجان یا

همین الان اون PSP رو میذاری کنار یا خودت میدونی!در حمله ی نهایی: PSP را از دست بنده کشیده به

کناری انداخته و مرا به بازی با افراد فوق العاده اعصاب خردکن فامیل تشویق میکنن!اخ الان یکی دیگه داره

میاد بساط لپتاپمو جمع کنه!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سختيش همين 100 سال اوله. درست ميشه:biggrin1:
حالا خوبه تو اين مشكل رو باpsp داري. من به محض روشن كردن ps3 يه متكا محكم مياد تو سرم :biggrin1:
خدايي ارزو به دل مونديم كه يه 2 ساعت با اعصاب مسلط MGS بريم.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
خب نسبت به يه كنسول دستي گرافيكش واقعا خوبه ولي نبايد خيلي انتظار زيادي داشته باشي.
از همين صفحه كه بري بيرون يه تابيك هست به نام (اين بازيها رو حتما با psp بازي كنيد) كه اونجا بهترينها رو مينويسيم.

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
تو خونه که همش دارم بازی می کنم . شب موقع خابم خیلی حال می ده تو ماشین نمی تونم چون سرم درد می گیره تو مهمونی هم خیلی حال نمی ده آخه آدم بعد یه مدت می خواد فامیلو ببینه حرف بزنه و ... ولی اگه خوره PSP باشه تو دستشویی هم بازی می کنی.:laughing:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
از دوستاني كه قصد دارن توي WC گيم بتركونند شديدا درخواست ميشه كه مواظب باشن psp شون و حتي در مواقع بحراني تر، خودشون توي سنگ نيفتن:biggrin1:

ستاد پيشگيري از حوادث غير مترقبه ي كثيف:bye:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ببخشید یه سوال داشتم (نخندید)
چطوری با PSP می شه دو نفره بازی کرد؟

همونطور كه test84 جان گفتن مربوط به ساختارش هست. مضافا اينكه در بازي هاي كه قابليت دونفره بازي كردن رو دارند بايد هر دو بازيباز دكمه WLAN رو روشن كنن و بعد وارد بازي بشن. فاصلشون هم نبايد از هم خيلي دور باشه:clover:

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر