کاپ شهریورماه FIFA14

دوست داریدجام چطوربرگزار بشه؟

• بصورت حذفی (تک حذفی)

رای‌ها: 5 25.0%
  • بصورت گروهی وبعدحذفی

رای‌ها: 15 75.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
مرحله بعد قرعه کشی میشه یا تیم های صعود کرده ضربدری بازی میکنن؟
قرعه کشی میشه بعد مرحله بعدش ضربدری بازی ها انجام میشه

- - -ویرایش - - -

اقا امتیاز من اشتباه شده 3 تا برد دارم با یک مساوی که میشه 10 امتیاز ولی اونجا زده 9 امتیاز!
درست شد

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
داش حامد به نظرم اصلا کار خوبی نکردی قرعه کشی کردی:|
تیمی که تلاش میکنه و تو گروهش اول میشه باید با تیم دوم گروه دیگه بازی کنه یعنی قاعدش اینه!نه اینکه قرعه کشی شه و مثلا 2 نفر که اول شدن باهم بیفتن:|
لااقل اگه هم میخوای قرعه کشی کنی باید جوری باشه که نفر اول یه گروه با نفر دوم یه گروه دیگه بازی کنه! به نظرم اینجوری بهتره :x یاعلی

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
تیمی که تلاش میکنه و تو گروهش اول میشه باید با تیم دوم گروه دیگه بازی کنه یعنی قاعدش اینه!نه اینکه قرعه کشی شه و مثلا 2 نفر که اول شدن باهم بیفتن:|
لااقل اگه هم میخوای قرعه کشی کنی باید جوری باشه که نفر اول یه گروه با نفر دوم یه گروه دیگه بازی کنه! به نظرم اینجوری بهتره :x یاعلی

حامد به حرف این گوش نده می خواد با من بازی کنه :D :| ( گمان می رود من دوم شده باشم :D )

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
بابا محمدرضا جان بیخیال یکم تنوع هم خوب چیزیه تازه به نفع تو هم کار شده البته ن اینکه بخوام توئه با یه نفر ضعیف تر از خودت بندازم چون قرعه قبل از شما چون هم گروهی بودن مجبور بودم 4 نفر باز از اول قرعه کشی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر