کاور بازی های جدید

این تاپیک مفید هستش یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    113
  • این نظرسنجی در این تاریخ بسته خواهد شد: .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان عزیز راستش من فکر کردم یه همچین تاپیکی نیاز برا بازی سنتر و هر یک از دوستان کاورای جدیدو قدیم دارن هر بازی جدیدی میاد با کیفیت بود خواهشا اینجا بزاره تا دوستان هر کاربری نیاز داشت همینجا تو سایت خودمون استفاده کنه نه الکی

بره کلی سایت بگرده برا کاور بازی یا لیبل روی dvd .

اخه اکثر سایتای کاور یا هیتلرن یا کلی کاربرا باید بگردن تا گیر بیارن . خوب ما که یه سایت خوب داریم چرا از سایت خودمون بریم تو یه سایت دیگه .

دوستان گزاشتنیم بصورت بند انگشتی بزارین تشکر . عین عکسای زیر .

برای شروع چنتا خودم میزارم .

Attachments

• Halo 4 Pal.jpg
    Halo 4 Pal.jpg
    202.8 KB · مشاهده: 63
  • 2coverxbox.jpg
    2coverxbox.jpg
    207.7 KB · مشاهده: 25
آخرین ویرایش:

mahdi.h.c

کاربر سایت
Aug 4, 2012
89
نام
نوک زبونمه ها ...
این هم اولین کاور :
MoH
Medal-of-Honor-Warfighter-Cover-PAL.jpg

Medal-of-Honor-Warfighter-Label-Pal.jpg

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
معین جان هر کی کاور خواست بره از سایت زیر برداره ......
کلی هم گشتن لازم نداره . تمام
console-covers.com - Home

اقا رضا این سایت سایت خوبی هستش ولی 1 اینکه حجماش بالاست و کسیم تازه بخاد دانلود کنه باید عضو بشه . ما انجا بی دردسر میزاریم و خودمم گذاشتنی حجمشو اوکی میکنم تا زیاد نباشه درستش میکنم . وگرنه اون سایته خوبه منم گرفتنی از همون میگیرم و سایت

بی نظیر لینک که هیتلره متعصفانه .

من فکر میکنم مشابه این تاپیک وجود داره یه جستجویی بکنید مطمئن شوید!

دوست عزیز منکه گشتم تاپیکی با این اسم پیدا نکردم ولی من فکر میکنم باشه تو سایت خیلی خوبه و دیگه همین جا دوستان دانلود میکنن راحت .

آخرین ویرایش:

sepehr 2

کاربر سایت
Jun 25, 2012
56
نام
سپهر
دوستان من منطظر همچنین تاپیک فوق العاده ای بودم بعدش این سایتا هیلتره نه که هیلتر شکن نباشه ها ولی فکر اونایی که با کارت اینترنت میان هم بکنین ... :(

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان هر کاوریم خواستین فقط اسم دقیق بازیو بگین تا براتون اپلود کنیم من و دوستان . موفق باشین . کمک کردن به دوستان بازی سنتری باعث خوشحالی ماست .

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
1-اگه امکانش هست کاورهارو پیوست کنید.یهو همون حجمو پرت نکنید اینجا هم طرف بدبخت میشه تا صفحه لود بشه هم اینکه تاپیک میرزه بهم.مثل همین کاور مدال
2-سعی کنید کاورها مثل اوریجش باشه.الان این halo4 کاور اصلیش اینشکلی نیست همچنین کاور dishonored.اینارو عوض کنید و عکس اوریجشو بذارید
3-فقط کاور 360 هم نباشه.نسخه pc ش هم بذارید خیلی خوب میشه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
1-اگه امکانش هست کاورهارو پیوست کنید.یهو همون حجمو پرت نکنید اینجا هم طرف بدبخت میشه تا صفحه لود بشه هم اینکه تاپیک میرزه بهم.مثل همین کاور مدال
2-سعی کنید کاورها مثل اوریجش باشه.الان این halo4 کاور اصلیش اینشکلی نیست همچنین کاور dishonored.اینارو عوض کنید و عکس اوریجشو بذارید
3-فقط کاور 360 هم نباشه.نسخه pc ش هم بذارید خیلی خوب میشه
چشم حتما میزارم . فقط چون حجمشون زیاد میشد من درست کردم . باشه هم پیوست میکنم هم کیفیت خوب میزارم .

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اقای مادرید خودت درست نمی کنی از سایت میهت گیمز میگیره من خودم از اول می دونستم تازه اون سایتی که دادن ثبت نام کردم خیلی هم جالبه برید دوستان ثبتنامش خیلی اسانه

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
اقای مادرید خودت درست نمی کنی از سایت میهت گیمز میگیره من خودم از اول می دونستم تازه اون سایتی که دادن ثبت نام کردم خیلی هم جالبه برید دوستان ثبتنامش خیلی اسانه

دوست عزیز آقای مادرید هم نگفت کاور هارو خودش درست میکنه گفت حجمشونو کم میکنه میزاره اینجا تا همه راحت تر بتونن دسترسی داشته باشن

درست نیس یکی که داره به قول معروف لطف میکنه و کاری برای بچه های سایت انجام میده رو اینجوری ببری زیر سوال ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر