کاهش قیمت Xbox 360 در ژاپن

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
xbox360_japan_246x345.jpg

همانطور که انتظار می رفت مایکروسافت قیمت کنسول های 360 خودش رو در ژاپن کاهش داده است .

قیمت ها از این قرار است :
• Xbox 360 Elite
قیمت قبلی : ¥39,800 (US$429)
قیمت جدید : ¥29,800 ($321)

• Xbox 360 Pro
قیمت قبلی : ¥29,800 ($321)
قیمت جدید : Open یعنی هنوز قطعی نشده

• Xbox 360 Arcade
قیمت قبلی : ¥19,800 ($213)
قیمت جدید : ¥19,800

قطعی نبودن قیمت نسخه Pro هم به این خاطر است که تصمیم گیری قیمت رو برعهده فروشنده گذاشتند چون تعداد محدودی از این کنسول موجود است بتونند بر اساس خواست مشتری اون ها رو بفروشند .

سایر خبرهایی که اعلام شده نیز به قرار زیر هستند »
• مایکروسافت 31.4 میلیون 360 فروخته است
• بیش از 20 میلیون کاربر ( گیمر ) لایو در دیتابیس موجود هستند .
• در طول نیمه امسال دانلود ها برابر با ۳۰ درصد گزارش شده است .
• 27 میلیون بازی از عناوین Halo به فروش رفته است .

منبع

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ممنون از خبرت !! جامع بود !

یه سوال ( اگه کسی میدونه جواب بده لطفاً )

• 27 میلیون بازی از عناوین Halo به فروش رفته است .

خب یعنی الان Halo 3 چقدر فروخته ؟ اگه Halo نزدیک 6 میلیون و Halo 2 نزدیک 8 میلیون و Halo Wars نزدیک 1.5 تا 2 میلیون فروخته باشه یعنی Halo 3 بین 11 تا 12 میلیون فروخته ؟ :eek:

کسی میتونه جواب بده !!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
یه سوال ( اگه کسی میدونه جواب بده لطفاً )

خب یعنی الان Halo 3 چقدر فروخته ؟ اگه Halo نزدیک 6 میلیون و Halo 2 نزدیک 8 میلیون و Halo Wars نزدیک 1.5 تا 2 میلیون فروخته باشه یعنی Halo 3 بین 11 تا 12 میلیون فروخته ؟ :eek:

کسی میتونه جواب بده !!
چند ماه پیش یادمه گفتن Halo 3 بیش از 10 میلیون نسخه فروش کرده. پس احتمالا باید به 11 میلیون رسیده باشه.:biggrin1:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
چند ماه پیش یادمه گفتن Halo 3 بیش از 10 میلیون نسخه فروش کرده. پس احتمالا باید به 11 میلیون رسیده باشه.:biggrin1:

اون خبر رو دیدم !! ولی چون از طرف VGchartz بود گفتم احتمالاً جدی نیست !! ولی انگار جدیه ! با این حساب باید Cod4 رو گرفته باشه تو فروش یا شونه به شونش باشه !!

بعد یه سری ها میگن شاهکار نیست این بازی !! :laughing:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اون خبر رو دیدم !! ولی چون از طرف VGchartz بود گفتم احتمالاً جدی نیست !! ولی انگار جدیه ! با این حساب باید Cod4 رو گرفته باشه تو فروش یا شونه به شونش باشه !!

نه خوب COD4 نزدیک 14 میلیون فروش کرده. ولی اون رو سه تا پلتفرمه.
Halo 3 تو ژاپن هم که اصلا FPS طرفدار نداره نسبتا فروش خوبی کرد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

Halo 3 روی یک پلتفرم بیش از 10 میلیون فروخته ولی CoD 4 و GTA IV بروی چند پلتفروم اینقدر فروش داشتن که با این امار جزئی باید پی به عظمت این پدیده برد.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
من فکر میکنم halo تو ایران طرفدار نداره(مثل اونوری ها). اونم شاید بخاطر این باشه که چون قبلا ps2 داشتن حالا 360 گرفتن نسخه های اول و دومو بازی نکردن
البته من عاشقشم :blushing:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من فکر میکنم halo تو ایران طرفدار نداره(مثل اونوری ها). اونم شاید بخاطر این باشه که چون قبلا ps2 داشتن حالا 360 گرفتن نسخه های اول و دومو بازی نکردن
البته من عاشقشم :blushing:
دلیل اصلی پر طرفدار بودن و پرفروش بودن Halo به خاطر Multiplayer ـش است. تو ایران هم آنلاینش زیاد همه گیر نشد چون بازی copy ـش از نظرstealth Patch مشکل دار بود.:biggrin1:
وگرنه آنلاینش به شدت معتاد میکنه.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دلیل اصلی پر طرفدار بودن و پرفروش بودن Halo به خاطر Multiplayer ـش است. تو ایران هم آنلاینش زیاد همه گیر نشد چون بازی copy ـش از نظرstealth Patch مشکل دار بود.:biggrin1:
وگرنه آنلاینش به شدت معتاد میکنه.

من میخوام وقتی Halo 3 : ODST اومد اصلش رو بخرم !! برم آنلاین بزنم ! بعد جالبه که هم قسمت مولتی پلیر Halo 3 توش هست و هم خود Halo 3 : ODST و هم Halo : Reach ( اخری رو درست گفتم دیگه !؟ منتهی نسخه بتاش )

به نظرتون میارزه !؟ آخه ویدئو هایی که از مولتی پلیرش دیدم خیلی باحال بودن !! خوشم اومد !! :biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من میخوام وقتی Halo 3 : ODST اومد اصلش رو بخرم !! برم آنلاین بزنم ! بعد جالبه که هم قسمت مولتی پلیر Halo 3 توش هست و هم خود Halo 3 : ODST و هم Halo : Reach ( اخری رو درست گفتم دیگه !؟ منتهی نسخه بتاش )

به نظرتون میارزه !؟ آخه ویدئو هایی که از مولتی پلیرش دیدم خیلی باحال بودن !! خوشم اومد !! :biggrin1:
من که Halo 3 رو اصل دارم. یه مدت هم معتاد آنلاینش بودم.:biggrin1: البته با خارجیا بازی میکردم با این حال پینگم کم کم زرد بود و اصلا لگ نداشتم. (سروراش بی رقیبه!) به نظر من 100% میارزه بگیری. اون Halo Reach هم نمیدونم توش باشه یا نه.:confused: (بعید میدونم :thinking:)

پ.ن : دیگه کم کم داریم از تاپیک منحرف میشیم.:biggrin1: بهتره اینجا ادامه ندیم.

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
خيلی دوست دارم بدونم اين پرميوم رو که به عهده فروشنده گزاشتند فروشنده های ژاپنی چند ميدن ........ تو ايران اگه قيمت لواشکو به فروشنده ها واگزار کنند ميدن برگی 2 تومن از بس که منصف هستن

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
من این خبرو تو یه سایت دیگه خوندم ولی خیلی شاکی شدم چون نوشته بود قیمت pro به عهده فروشنده ولی اینجا نوشته چون تعداد محدودی مونده دلیلش اینه
البته من بعید میدونم ماکرو قیمت رو کشکی بسپاره به فروشنده من احساس میکنم این کلک جدید بازار( ایران-تهران-توپخونه)باشه که یعنی اره بابا بیاید و با قیمت توافقی (...) بخرید

قیمت از ما خرید از شما

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
خوب ممد انحصاری های خوب 360 تو ژاپن ته کشید دیگه:biggrin1: MC2 هم منتشر شد و تونست به یک افتضاح دیگه تبدیل بشه. 360 الان دیگه واسه ژاپن هیچی نداره. البته باید دید تو TGS چی رو میکنه!! شاید بالاخره از پروژه ساکاگوچی و یا ایتاگاکی پرده برداری بشه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر