کاهش قیمت Wii U و تایید باندل ZELDA:WWHD

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
link-wind-waker-hd-.png

http://forum.bazicenter.com/thread81490/
Nintendo تایید کرد که مدل دلاکس Wii U از 20 سپتامبر با قیمت 299 دلار در دسترس خواهد بود.
باندل Zelda: Wind Waker HD نیز تایید شد. این باندل در 20 سپتامبر عرضه خواهد شد که به همراه یک دسته با طرح و نوشته های طلایی خواهد بود.همچنین یک کد برای دانلود Hyrule Historia نیز در باندل قرار دارد.کتاب شرح وقایع,تاریخچه,Art از سری ZELDA و یک کد برای دانلود ZELDA:WWHD نیز از دیگر محتوای باندل می باشد.
Zelda: Wind Waker HD به صورت دیجیتالی در 20 سپتامبر و به صورت فیزیکی با بسته بندی طلایی در 4 اکتبر عرضه خواهد شد.قیمت هر دو نسخه نیز 49 دلار در نظر گرفته شده است.همچنین خرده فروشی GAMESTOP بازی را با یک فیگور اختصاصی از Ganondorf به قیمت 54 دلار عرضه خواهد کرد.
منبع
با تشکر از
FLAWL3SS

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
از این به بعد شاهد فروش بهرت Wiiu خواهیم بود اون سازنده mutant هم بره بمیره
یوبی میگه نینتندو میتونه موفق بشه و نینتندو بهترین ای پی ها رو داره اقا اومده میگه GC بعدی خواهد بود

ای بمیری نینتندو که باندل سفید نمیدی

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
حالا 200 که یکم زیاده رویه رودل میکنید :d فکر کنم بین 50 تا 70 دلار باید از قیمتش کم کنه که علاوه بر فروش بیشتر "و بطبع جذب ناشران و سازنده ها" بتونه رقم اول قیمت گرونترین مدلش رو تو تبلیغات کم نشون بده مثلا 299 "با اینکه همه میدونن 300 تاس ولی خب تاثیر خودشو داره و مدل 8 گیگ رو هم 249 بکنه فکر کنم بهتر باشه و فاصله خوبی بگیره" چون با اومدن کنسولای نسل بعد علی الخصوص سونی که با داشتن سخت افزار بهتر "حتی حافظه داخلی! یعنی نینتندو نمیتونست حداقل 120 گیگ بزاره ؟!" و ساپورت بهتر TPها فقط 100-50 دلار گرونتره اوضاع براش سخت تر هم میشه ...

خب قیمتش همونی شد که من انتظار داشتم بشه :d

الان میتونه یه شوک به بازار وارد بشه ولی نینتندو باید دست بکار بشه و بازیای زیادی رو براش عرضه کنه وگرنه یه شک موقتی خواهد بود ...

پ.ن: البته بعد اون پست رفتم تحقیق کردم یه نمه فهمیدم قضیه اینکه چرا 300 نمیگن ه چیزه دیگست ...
پ.ن2: قابل توجه محمد ما هم از این کارا بلدیم فقط تو بوق و کرنا نمیکنیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر