کامل ترین اطلاعات از Persona 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
Persona-5_Teaser-Poster_02-05.jpg

• همانند گذشته،Katsura Hashino به عنوان کارگردان ،Shoji Meguro به عنوان اهنگساز و Shinegori Soejima به عنوان طراح بازی در تیم سازنده حضور دارند
  • بازی با موتور گرافیکی کاملا جدید ساخته خواهد شد.طبق گفته ی Katsura Hashino این موتور گرافیک جدید به تیم سازنده اجازه میدهد که ایده هایشان را به راحتی وارد بازی کنند
  • همان طور که میدانید P3 در مقایسه با P1 & P2 نو اوری های چشم گیری داشت و حالا سازندگان به دنبال این هستند که نو اوری های بیشتری در Persona 5 نسبت به P3 & P4 ایجاد کنند
  • طبق گفته ی Katsura Hashino کسانی که Persona 3 & 4 را بازی کردند با ماهیت Persona 5 هیج مشکلی نخواهند داشت و به راحتی می توانند با این بازی ارتباط خوبی برقرار کنند.
  • Shoji Meguro اعلام کرده است که سبک موسیقی بازی به سبك Acid Jazz است
  • تم بازی در رابطه با ازادی خواهد بود و رنگ تم ان قرمز است
  • همانند گذشته Persona 5 تمرکز خود را بر روی مدارس دبیرستانی گذاشته است ولی این بار، جو بازی کاملا متفاوت است
  • بازی در Shibuya شروع میشه ولی با جلو رفتن در بخش داستان بازيكن بخش های دیگه از Tokyo رو هم میبیند.وقايع بازي هم در بهار سال 2016 شروع مي شود
  • طبق گفته Katsura Hashino،موضوع دزد بودن شخصیت های اصلی را از انیمه Lupin 3rd الهام گرفته است.
  • بازی دارای المان های مخفی کاری و پلتفرمینگ است.
  • سبك مبارزات بازي همانند گذشته به حالت نوبتي (Turn Based) است.ولي اين بار تغيراتي در ان إيجاد شده كه بازيكن لذت بيشتري از ان ببرد
  • این بار دشمنان بازی هم شیاطین و هم سایه ها هستند
  • برخلاف گذشته بعضي از Dungeon ـی که در بازي وجود دارد، اتوماتیک و رندوم نبوده. در طول بازی دانجن های متفاوتی وجود دارن که بسته به شرایط داستان دقیقا توسط تیم سازنده طراحی شدن و چالش هایی رو برای شخصيت هاي بازي به وجود میارن.البته این به این معنی نیست که دانجن هاي رندوم در بازي وجود ندارد.
  • همانند P1 هر شخصیت از یک سلاح سرد و یک سلاح گرم استفاده می کند
  • البته طبق گفته هاي تيم سازنده،تفنگ هايي كه شخصيت هاي اصلي از ان استفاده مي كنند،تفنگ هاي واقعي نيستد.ولي به دلايلي مي توانند صدمه جدي به دشمنان بزنند
  • در نسخه های قبلی،شخصیت های اصلی نقش دانش اموزان عدالت خواهی بودند که هدفشان شکست دادن ضد قهرمان بازی است.ولی این بار شخصیت های اصلی بازی کسانی هستند که دید متفاوتی نسبت به شخصیت های اصلی نسخه های قبلی به عدالت دارند و به همین دلیل مورد تعقیب سازمان های مختلفی قرار می گیرند.
  • در بازي سيستمي شبيه به Social Link به نام Cooperation وجود دارد كه بازيكن در ان با شخصيت هاي مختلفي در شهر ارتباط برقرار مي كند و مزاياي ان را در مبارزات مي توان ديد.
  • Velvet Room این بار در زندان رخ میدهد
  • هر کدوم از شخصيت هاي اصلي مشکلاتی دارند.ولی هنوز معلوم نیست که این مشکلات دقیقا چی هستند.البته تیم سازنده اعلام کرده اگه شخصیت های بازی با بعضی از مشکلاتشون مقابله نکنند،دیر یا زود به دردسر خواهد افتاد.علاوه بر اون در مجله Famitsu اشاره شده که شخصیت اصلی و دوستاش "خونه های واقعی" خودشون رو از دست دادند
  • بازی در سال 2015 برای پلتفرم های PS3 & PS4 منتشر خواهد شد
شخصيت ها
قهرمان اصلی/ The Phantom:شخصیتي که در شروع بازي به مدرسه جديدي منتقل مي شود.او در كافي شاپي كه صاحب ان از اشنايان ان پدر و مادر هستند زندگي مي كند.وي در شب يك دزد متشخص است و به قدري در دزدي مهارت دارد كه به عنوان The Phantom(روح) شناخته مي شود.او از ماسک پرنده استفاده می کند و سلاح وی خنجر و هفت تیر است و نام پرسوناي وي Arsène است.

Anne Takamaki: دختری بور که همکلاسی شخصیت اصلی است و با سرقت های شخصیت اصلی همکاری می کند.او از ماسک گربه استفاده می کند و سلاح وی شلاغ و مسلسل دستی است.

Ryuji Sakamoto: پسری مو زرد که همانند شخصیت اصلی به دبیرستان Shujin Gakuen میرود و با سرقت های شخصیت اصلی همکاری میکند.از از ماسک جمجمه استفاده می کند و سلاح وی چماق و Shotgun است

Morgana:گربه ای که قابلیت دگر پیکری خود را دارد و نقش مهمي در داستان بازي دارد.اين طور كه معلومه او ارتباطی به هفت گناه کبیره دارد.سلاح وی شمشیر و تیر کمان سنگی است.

Igor: مردی دماغ دراز که مالک Velvet Room است

دست یاران دو قلو:این دو،دختران جوانی هستند که دستیاران Igor به حساب می ایند.هر دو از Eye Patch استفاده می کنند و لباس نگهبانی زندان می پوشند.یکی مویش به شکل موی بافته شده ی بلند است و دیگری موی گوجه ای.

تریلر ها
x3aaxkuo264qviygaho.jpg

Persona 5 TGS 2014 Trailer
720P

xcpuki1iozpspkhci9fp7.jpg

Persona 5 Promo Video #1
720P

xlb5vi73byhfzt3378ue.jpg

Persona 5 Promo Video #2
720P

xdcnightezicqe4wi1.jpg

Persona 5 Promo Video #3
720P

آخرین ویرایش:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
ظاهرا تریلر دست خیلیا رسیده و حنی تو کامپیوتر ریپ شده! یارو عکسشو گرفته ولی میگه قصد ندتره اپلود کنه! مردک مریضه!
در ضمن ۲ دقیقه هست معلوم شد ۷ دقیقه بودنش دروغ بوده. ۵۶۰ مگابایته!
اینم عکسش
CIP0qVUWEAAu65s.png

page4

آخرین ویرایش:

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
سکته ناقص میزنیم تا این بیاد خدایی کلا مثل اینکه قراره بازی آر پی جی نوبتی ساخته نشه اوناییم که نوبتی بود اکشن شد.

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
ظاهرا تریلر دست خیلیا رسیده و حنی تو کامپیوتر ریپ شده! یارو عکسشو گرفته ولی میگه قصد ندتره اپلود کنه! مردک مریضه!
البته زیاد بهتره به اون بنده خدا گیر ندیم.چون اگه طرف بیاد تریلر رو اپلود کنه ATLUS JP کاری میکنه که کلا از کارش پشیمون بشه
فکر کنم جمع تمامی ویدیو های دیسک 560 مگابایت باشه.امکان نداره که یک تریلر دو دقیقه ای حتی با کیفیت 1080P حجمش این فدر باشه
راستی این شخص هم گفته که تو تریلر یک اهنگ جدید پخش میشه:bighug:
P.S:الان من یک همچین حسی نسبت به تریلر جدید بازی دارم:|
2vow0va92is5ppctwu75.gif

Kurumiiisan

کاربر سایت
Jun 2, 2015
2
اینم عکسش
CIP0qVUWEAAu65s.png

page4

اینو گذاشته بعد میگه من خودم دارم ب بقیه نمیدم؟! عجباااااا! آدمایی پیدا میشن!! T_T
مگه 2 دقیقه نیس؟ چرت اینقد حجمش زیاده ؟! O_O

- - -ویرایش - - -

البته زیاد بهتره به اون بنده خدا گیر ندیم.چون اگه طرف بیاد تریلر رو اپلود کنه ATLUS JP کاری میکنه که کلا از کارش پشیمون بشه
فکر کنم جمع تمامی ویدیو های دیسک 560 مگابایت باشه.امکان نداره که یک تریلر دو دقیقه ای حتی با کیفیت 1080P حجمش این فدر باشه
راستی این شخص هم گفته که تو تریلر یک اهنگ جدید پخش میشه:bighug:
P.S:الان من یک همچین حسی نسبت به تریلر جدید بازی دارم:|
2vow0va92is5ppctwu75.gif

آره...اینم حرفیه... :D
ایول آهنگ جدییییید XD

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
سه تا تصویر خفن دیگه از تریلر !!:bighug:
هایپ بشید!!:bighug:

و این هم یک تصویر از یک دانجن بازی !!:bighug:
همین جوری که میبینید کلی تله هم داره!:bighug:

ویرایش:اینا هم هست
ویرایش دو:

آخرین ویرایش:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
امیدوارم اینا اخرین موج اسکرین شاتا باشه. تا چند ساعت دیگه بازی رسما منتشر میشه شایدم همین الان داره عرضه میشه بخاطر همین جای پنهان کاری نمیمونه!
این المان های پلتفرمینک خیلی منو هیجان زده میکنه به نظرم کار عالی کردن که پلتفرمینگ رو وارد بازی کردن!
به هر حال یدونه mp3 از اهنگ جدیدم بدن بس میشه دیگه میتونیم روی این اسکرینشاتا بزاریم تقریبا کل تریلر درمیاد:)) @Kurumiiisan احتمالا چون کیفیتش بالاست. از رو اون عکسی که گذاشتم معلومه که فقط همین یدونه۵۷۰ مگه!
در ضمن به قول معروف ورودتو به تاپیک خوش آمد میگم:bighug:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
تریلر تو یو بیوب گذاشته شد! پارسا جان بی زحمت آپلودش کن برا بچه هایی که دسترسی ندارن!

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
تریلر تو یو بیوب گذاشته شد! پارسا جان بی زحمت آپلودش کن برا بچه هایی که دسترسی ندارن!
تریلر رو دیدم بی نظیر بود!!:bighug:

فعلا با کیفیت 480P دانلودش کردم.الان داره با کیفیت 720P دانلود میشه
تموم بشه سریع اپلودشون میکنم:bighug:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
نکته ی بد: نصفش همون تریلر قبلی بود!
نکات مثبت: جوووووون فووکووویااامااااا صدااااا شاااهکار فووووق العاااادههههه
صدای شخصیتای دیگه هم معلوم شد!
اون پسر تازهه هم خعلی خفنه توی همون ۳ ثانیه معلوم بود!

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa

Persona 5 Promo Video 2
x9capcn1emmo279yltp9.jpg

480P
720P

کیفیت 720P هم یک ربع دیگه اضافه میشه:d

نکته ی بد: نصفش همون تریلر قبلی بود!
نکات مثبت: جوووووون فووکووویااامااااا صدااااا شاااهکار فووووق العاااادههههه
صدای شخصیتای دیگه هم معلوم شد!
اون پسر تازهه هم خعلی خفنه توی همون ۳ ثانیه معلوم بود!
وقتی این جوری میکنند معلومه که میخوان موقع انتشار بازی ما رو سوپرایز کنند:bighug:
ولی اهنگش هم خیلی خوب بود:x

اپدیت:کیفیت 720P هم اضافه شد

آخرین ویرایش:

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
ممنون آقا پارسا زحمت کشیدی برا تریلر
راستش خورد تو ذقم..! انتظار داشتم چیزای بیشتری از این تریلر بتونم بفهمم و ببینم یا لااقل این همه صحنه های تکراری از چیزایی که قبلا نشون داده شده بود نداشت...:-/

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
درسته منم نا امید شدم یکمی! ولی خوب انتظارشم داشتم. نمیان تو یه تریلر که به طور رسمی فقط برا کسایی عرضه میشه تو ژاپن p4d رو پیش خرید کردن اطلاعات مهمی بزارن که
به هر حال فامیتسوی هفته ی دیگه عکس p4d رو داره و احتمالا تاریخ عرضه رو اونجا اعلام کنن! درضمن من مطمن هستم قبل tgs هم خبرای مهمی میشنویم با توجه به اینکه بازی سال ۲۰۱۵ میاد

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
به موقع تریلر رو دانلود کرده بودم:d
ATLUS JP هر چه ویدیو مربوط به تریلر جدید P5 تو یوتیوب بود رو پاک کرد
ممنون آقا پارسا زحمت کشیدی برا تریلر
راستش خورد تو ذقم..! انتظار داشتم چیزای بیشتری از این تریلر بتونم بفهمم و ببینم یا لااقل این همه صحنه های تکراری از چیزایی که قبلا نشون داده شده بود نداشت...:-/
احتمالا از اونجایی که صحنه های جدید تریلر با عکس و اینا لیک شده بود خورده به ذوقتون وگرنه با این که نصفش همون تریلر های قبلی بود،صحنه های جدیدعالی بودش:bighug:

4 چیز جالب تو تریلر دیدم:d
1-موقعی که شخصیت اصلی تو کاسینو هست.دو تا نگهبان جلوش ظاهر میشند و چند ثانیه بعد تبدیل به سایه میشند
پشت شخصیت اصلی هم یک سایه ی دیگه میاد و اون هم چند ثانیه بعد تبدیل به یک شیطان میشه
جالبه که بدونید شیطانی که سایه بهش تبدیل شد یکی از شیاطین های معروف سری Megami Tensei هست(البته تو پرسونا 3 و 4 هم به عنوان یک پرسونا بوده)
اسم این شیطان Noro هست
348px-Sh_norn.jpg
ویرایش:اسم این شیطان Nornه.اشتباهی گذاشتم Noro.شرمنده

2-زمانی که شخصیت اصلی پرسوناش رو احضار میکنه به ماسکش دست میزنه.این دفعه میشه رسما تایید کرد که قدرت پرسونا های شخصیت های اصلی ارتباطی با ماسکشون دارند.همون جوری که قدرت پرسونا های شخصیت های P3 به Evoker مرتبط بود

3-نوار سلامتی دشمن ها این بار به شکل یک قلب هست
4-زمانی که شخصیت های اصلی با سلاح گرمشون به دشمن ها حمله می کنند،لکه های سیاه و قرمز مانندی به صحفه میچسبه.یک جورایی میشه گفت که این لکه ها حکم خون سایه و شیاطین تو این نسخه رو دارند:d

آخرین ویرایش:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
به جرئت با بهتربین gui دنیا طرفیم!
موقع احضار ماسکش رو درمیاره!
تو یه صحنهدهم سعی میکنه ماسک یکی از سایه هارو دربیاره!
خلاصه یه سری سوال خیلی وحشتناک پیش اومده الان!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همونطوری که بچه ها گفتن یکم این تکراری بودن صحنه ها و کوتاه بودن تریلر ناامید کننده میزد ولی خب بازم همون یه کوچولو موارد جدیدی که نشون دادن هایپ برانگیز بود :D ظاهرا تم بازی هم همونطوری که انتظار میرفت خیلی جدی و خشنتره، این ایده کندن ماسک از روی دشمنا رو خیلی باهاش حال کردم، یه جورایی وحشیانه به نظر میاد که بعد از P4 خیلی حس تازگی داره :D

البته در کل تریلر اولی خیلی بهتر بود و این سری چیز خیلی جدیدی نشون ندادن. هرچند یه مسئله ای که الان در مورد P5 هست، اینه که برای من یکی حداقل بازی از همین الان خریده شده و به قولی Day 1 حساب میشه :D یعنی اگر هیچی دیگه هم نشون ندن و فقط تاریخ انتشار رو بگن همون روز اول بازی رو برای PS4 میگیرم :D برای همین الان تنها چیزی که من انتظارش رو میکشم تاریخ عرضه است :D

پ.ن: ولی خداییش این حرکت Atlus یه جور حماقت به حساب میادا. بجای اینکه بیاد این تریلر رو اختصاصی P4DAN کنه اگر برمیداشت همین رو (با یه کوچولو صحنه های جدیدتر) توی کنفرانس E3 سونی نشون میداد میتونست کلی به فروش و محبوبیت سری توی غرب کمک کنه. حالا E3 که نشد، ولی امیدوارم حداقل توی TGS دیگه از این مسخره بازی ها در نیارن و بازی رو توی کنفرانس سونی نشون بدن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر