کالکشن کتاب های Metal Gear Solid توسط کونامی معرفی شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سالگرد 25 سالگی سری معروف metal Gear Solid همچنان ادامه دارد و کونامی عناوین خوبی معرفی کرده است اما شاید بهترین آن ها کالکشن کتاب هایی از این سری باشد که توسط این کمپانی معری شده است. گفته شده که تنها 2500 نسخه از این کتاب ها منتشر خواهد شد.

MGS-Books.jpg

کالکشن رسمی کتاب های MGS شامل 7 جلد خواهد بود که هر کدام شامل پشت صحنه ساخت و توسعه این سری خواهد بود.

این کتاب ها عبارتند از:

• Metal Gear Solid Scenario Book
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty Scenario Book
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater Scenario Book
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
  • Metal Gear Solid Peace Walker Scenario Book
  • The Art of Metal Gear Solid Gallery Works
  • The Art of Metal Gear Solid Studio Works

این کالکشن در سایت رسمی کونامی با قیمت 26,250 ین در دسترس خواهد بود.

عکس هایی از این کالکشن:

منبع

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بله. این یه دانلود 50-60 میگی و چاپ 10-15 تومنی و اون 1 میلیون و 500 :D. با شرایط ما اونی بهتره که ارزونه.
منم نگفتم که بیاین اون رو بخرین. من قیمت این پک رو تو ایران گفتم که اگر بخواین بیارین اینقدر میشه تقریبا حالا ممکنه یکم کمتر بشه اما نه خیلی.
ارزش پول ایران اینقدر کم شده مجبوریم اینقدر براش بدیم و گرنه قضیه فرق داشت. در کل بی خیال من که نمیخوام بخرم اما اونی که پولش رو داشته باشه بره بخره نوش جونش و اونی هم که نداره بره از همین 10-20 تومنی ها بگیره. حکایت پراید و پورشه هستش دیگه! جفتش با پــ شروع میشه اما این کجا و آن کجا!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آقا امید هر صد ین ژاپن اون قیمت هست نه هزار تا. قیمت کتاب تقریباً 800تومن میشه به پول خودمون که چون سنگین هست کلی هم پول حملش میشه و خیلی زیاد در میاد اگه کسی بخواد بخره شاید نزدیک 1.5 اینا تو خرج بیافته:D

خب اگه اینطوریه که شما می گید
چه کاریه ! ما که داستان بازی و می دونیم !:d
ولی واقعا باید پک نفیسی باشه ! که قیمتش تقریبـــاً اونجا بالائه !
باید سوخت و ساخت !

به نظر من قیمت پک های جانبی MGS باید زیاد باشه، تا جلوگیری بشه از خَز شدنه بیش از حد ! :d

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
علی تو چه دوستی هستی تولدم نزدیکه یه 4،5 ماه دیگس:d برای کادو تولد یکی از این کالکشن ها برام بخر دیگه:dما به همین یدونه کالکشن هم رازی هستیم:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یعنی چی ! ؟

حالا اینجا نخرن اونجا می خرن

ارزش مالیش به کنار ارزش خودش خیلی بیشتر از این حرفهاست !
اول این که اونوری ها 1.5 نمیدن پای این ، بعدشم این جور ارزش ها نون و آب نمیشه برادر ارزشی از ما به شما نصیحت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر