کارگردان Persona : سال دیگر قادر به پرده بردازی از عناوین جدید خود خواهیم بود

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
Atlus_logo.png

کارگردان سری Persona و Catherine, پست امیدوار کنند‌ای در مورد در بلاگ شخصی‌ خود فرستاد "فکر کنم سال دیگر بتوانیم عنوان‌های جدیدی تایید کنیم".
در حل حاضر تنها عنوانی که از آن تیم آشکار شده Catherine می‌باشد، ولی‌ خبر‌هایی‌ از استخدام نیروی بیشتر, از دفترشان به گوش می‌رسد. Hashino از تمام طرفداران برای ابراز خوشحالی در مورد Catherine, قدر دانی کرد و گفت که امیدوار است تا آنها در انتظار پروژه‌های آینده "team P" نیز باشند.
منبع

• Like
Reactions: Farh@d

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
نه که خیلی بازیهای JRPG Turn-Based درین نسل موفق بودن (ر.ک اترنال سوناتا، استار اوشن و فاینال 13) :))
و خیلی مردم به بچه های خوشگل با موهای شلوغ پلوغ علاقه مندن :)):))
به عبارت دیگه یا به سری گند میزنن یا به خودشون :)):)):))

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
نه که خیلی بازیهای JRPG Turn-Based درین نسل موفق بودن (ر.ک اترنال سوناتا، استار اوشن و فاینال 13) :))
علاقه شما به این نسل بازی ها بارها و بارها به سایرین ثابت شده (بخوانید ترولینگ!) ؛ لطفا نسبت به چیزی که اطلاعی نداری اینجوری نظر نده و تاپیک رو منور نکن ؛ متشکرم .
با اجازه تون من به اندازه ی کافی از بازیهای SMT و Persona اطلاع دارم و Persona 4ـشم بازی کردم (که خیلی کاره با توجه به اینکه بازیها خارج از ژاپن گمنامن) و من ارزشهای خوب در بازی رو میتونم تشخصی بدم، حداقل یوزرنیمم اسم یک بازی نسل جدید رو تداعی نمیکنه، با تشکر، تا بعد.
اصولا" پست های شما فاقد هرگونه اعتباری هست که بخوایم نقل قولش کنیم ؛ اما استدلال های حضرت عالی بس شنیدنی و البته مفرّح هستن :) و نیست خیلی نوب هستم بنده ، سی همینه که اسم یوزرم مال یه بازی 2010ـی میباشه (!) .
من ارزشهای خوب در بازی رو میتونم تشخصی بدم
والا ما تا حالا تشخیصی ندیدیم از شما که با عقل سلیم جور در بیاد ! ...

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
البته پرسونا ها کلا جدا هستن از بازی های این نسل :D !
چشم استاد . دستور صادر میکنم ساخت هرچی JRPG و Anime هست رو متوقف کنن .

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
علاقه شما به این نسل بازی ها بارها و بارها به سایرین ثابت شده (بخوانید ترولینگ!) ؛ لطفا نسبت به چیزی که اطلاعی نداری اینجوری نظر نده و تاپیک رو منور نکن ؛ متشکرم .

با اجازه تون من به اندازه ی کافی از بازیهای SMT و Persona اطلاع دارم و Persona 4ـشم بازی کردم (که خیلی کاره با توجه به اینکه بازیها خارج از ژاپن گمنامن) و من ارزشهای خوب در بازی رو میتونم تشخصی بدم، حداقل یوزرنیمم اسم یک بازی نسل جدید رو تداعی نمیکنه، با تشکر، تا بعد.

چشم استاد . دستور صادر میکنم ساخت هرچی JRPG و Anime هست رو متوقف کنن .
من با آنامی مشکلی ندارم، ولی وقتی افراد بالای 14 سال به شدت سریالهای 10000 اپیزودی در مورد جنگیرها و قهرمانان جنگل رو دنبال میکنن کمی از وضعیت جهان نگران میشم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تازه اونم 6 ماه بعد از ریلیز ! غیر از اینه ؟
من با آنامی مشکلی ندارم، ولی وقتی افراد بالای 14 سال به شدت سریالهای 10000 اپیزودی در مورد جنگیرها و قهرمانان جنگل رو دنبال میکنن کمی از وضعیت جهان نگران میشم.
شما هنوز اسم درستش رو نمی دونید و میگید آنامی =))=)) ! ایشالاه هر وقت تونستی اسم ِ درستش رو حفظ کنی میای و با هم راجب ژانر مورد علاقت که اصولا برای 30 سال به بالا هست و شما چون خیلی می فهمی ، بحث می کنیم .

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
تازه اونم 6 ماه بعد از ریلیز ! غیر از اینه ؟
باکا ترانکو سنسی! یوکوری شیته‌ایت نه! من این بازی رو وقتی که جف گرستمن شروع به تبلیغش کرد به دنبالش رفتم، آخرش وقتی که تونستم خودم دانلودش کردم. برای همین دیر شد.

شما هنوز اسم درستش رو نمی دونید و میگید آنامی ! ایشالاه هر وقت تونستی اسم ِ درستش رو حفظ کنی میای و با هم راجب ژانر مورد علاقت که اصولا برای 30 سال به بالا هست و شما چون خیلی می فهمی ، بحث می کنیم .
والا من از ماکان شنیدم که اینجوری تلفظ میشه، وگرنه خودم تلفظش میکنم عَنیمُ‌وو.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
باکا ترانکو سنسی! یوکوری شیته‌ایت نه! من این بازی رو وقتی که جف گرستمن شروع به تبلیغش کرد به دنبالش رفتم، آخرش وقتی که تونستم خودم دانلودش کردم. برای همین دیر شد.
آ دونو یو نی اُمشیری ! got it ؟
یعنی 6 ماه دانلودش طول کشید ؟!
6 ماه بعد از عرضه بازی هیچ افتخاری نیست ! فکر نکن الان شق القمر کردی !
والا من از ماکان شنیدم که اینجوری تلفظ میشه، وگرنه خودم تلفظش میکنم عَنیمُ‌وو.
این نمک ِ شما منو کشته !
این گیرت خیلی Kwaii هست. اگر بازی خوبه، هر زمانی بازیش کردی، بازیش کردی.
دقیقا ! ما P3FES رو هم با بدبختی گیر آوردیم ولی انقدری که شما مانور میدی روی این حرکتتون ندادیم !
اختیار دارین ترانکس-سان. منهم آرزو داشتم که آرزو داشته باشم که با یک Moe ازدواج کنم ولی خوب، میدونی که در دنیای واقعی چه خبره.
try harder ;) .

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
6 ماه بعد از عرضه بازی هیچ افتخاری نیست ! فکر نکن الان شق القمر کردی !
این گیرت خیلی Kwaii هست. اگر بازی خوبه، هر زمانی بازیش کردی، بازیش کردی. من هم فن بوی SMT نیستم که شب قبل عرضه برم پشت دکونشون بخوابم. تنها عنیم‌وویی هم که دیدم تا حالا فوتبالیستها و کربی بوده. من آدم نرمالیم و برای آدمهای نرمال، تموم کردن یک بازی بالاصطلاح indie در متن خودش کار عجیبیه.

این نمک ِ شما منو کشته !
اختیار دارین ترانکس-سان. منهم آرزو داشتم که آرزو داشته باشم که با یک Moe ازدواج کنم ولی خوب، میدونی که در دنیای واقعی چه خبره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر