کارگردان عنوان Devil May Cry از نبود بازی جدید خود در E3 معذرت‌خواهی کرد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.png

آقای Hideaki Itsuno کارگردان سری بازی‌های Devil May Cry و Dragon’s Dogma، در صفحه اصلی توییتر نوشته است که از نشان ندادن بازی جدید خود در E3 امسال معذرت‌خواهی کرد و به طرفداران اطمینان خاطر داد که پروژه «به‌خوبی» پیش می‌رود.

Hideaki Itsuno کارگردان قسمت دوم، سوم و چهارم سری بازی‌های معروف و محبوب «دویل می کرای » و دو قسمت بازی Power Stone و عنوان نقش‌آفرینی Dragon’s Dogma، قبلاً در اوایل همین سال اعلام کرده بود که در حال بر روی پروژه‌ای جدید است و برخی از افراد احتمال داده بودند که این بازی در E3 امسال نمایش داده می‌شود.

می‌توان این احتمال را داد که پروژه جدید آقای Hideaki Itsuno، در مراسم Tokyo Game Show امسال که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود، نمایش داده خواهد شد.

بااینکه نام پروژه جدید آقای Itsuno مشخص نیست، ولی طرفداران دوست دارند که بعد از عنوان نه‌چندان موفق DmC: Devil May Cry اثر استودیو Ninja Theory، بر روی پروژه «دویل می کرای» خودش کار کند یعنی ادامه قسمت چهارم بازی ولی ممکن هم است که این عنوان نسخه جدید ای از بازی Dragon’s Dogma باشد.

منبع

Read the whole post here.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
حالا مشکلات کاربرا به کنار.

ولی دقیقاً معیار و سنجش شما برای معرفی یه عنوان به اسم مناسب برای اماتورها!!! یا غیر مناسب برای اماتور ها چیه؟
همیشه عنوان های بزرگ فن بیس چندگانه داشتن...
دیگه مثلا Ninja Theory زیر سوال ببریم که اماتور سازه واقعا خنده داره....

دوست عزیز من شرمنده ام. بنده اصلا با شما شما نبودم من منظورمو بد رسوندم. ولی هیچوقت هم نمی گم استودیو نینجا آماتور سازه من منظورم چیز دیگه ای بود

• Like
Reactions: The Philosophers

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
خیلی منتظر اومدن خبری از DMC 5 هستم البته ترجیح میدم بازی بیشتر شبیه دویل 3 باشه چون از شماره ی چهارم خیلی خوشم نیومد و گیم پلی و کمبو زنی شدیدا سنگین بود.
اگه هم گیم پلی مثل ریبوت سریع بشه که چه بهتر:D

• Like
Reactions: The Nostalgic Gamer

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
خوب رفیق،معلومه شما از dmc بیشتر خوشت میاد تا دویل ۴ اینو هیچوقت یادت نره dmc برا آماتور های مثل تو ساخته شده ولی دویل ۴ برا هارد کورها و کسانی که عاشق بازهای شرقی ان و در ضمن به ریشه ها وفادار باشه.راستی یه چیز دیگه من هیچوقت مثل تو فن یه شخص نیستم

حاجی. پست منو درست خوندی?! دارم اسم از نینجا گایدن و بایونتا و نسخه اول دویل میارم. بعد من شدم اماتور?!

@Safety & Peace

من پست های تو را حتی نمیخونم چه برسه ترولت کنم.ارزش وقت گذاشتن نداری

علی دیگه کیه?! علی! علی کیه اخه که من بخوام ترول کنم!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حاجی. پست منو درست خوندی?! دارم اسم از نینجا گایدن و بایونتا و نسخه اول دویل میارم. بعد من شدم اماتور?!

@Safety & Peace

من پست های تو را حتی نمیخونم چه برسه ترولت کنم.ارزش وقت گذاشتن نداری

علی دیگه کیه?! علی! علی کیه اخه که من بخوام ترول کنم!
ولی ظاهرا الان نه تنها پستم رو کامل خوندی، بلکه وقت کامل هم برای جواب دادن گذاشتی :(

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
DMC که نینجا ساخت با اینکه بازی خوب و قابل احترامی بود ولی به هیچ عنوان یه DMC اصیل نبود.امیدوارم اگر DMC میخواد ساخته بشه به دویل های قبل از دویل ساخته شده توسط نینجا وفادار باشه یا در غیر این صورت کلا ساخته نشه.(حتی اگر میخواد متای 95 هم کسب کنه)

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اون dmc بازی خیلی خوبی بود بیشتر از 4 با کمبو هاش حال کردم ولی همونطور که دوستان گفتن حس حال شرقی نداشت شخصیتاشم مخصوصا ماندس اصلا جالب نبودنx_x اون ماندسی که تو dmc1 بود کجا و اینی که تو dmc بود کجا شماره 4 یه جوری بود دیگه اون تاریکی همیشگی تو سری رو نداشت خیلی کوتاه بنظر میومد دشمناشم که عین 1 بودن اصن لذت dmc به گشت گذار تو قلعه تاریکی زیباش بود ولی 4 همچین جالب نبود=(( بنظرم چهره دانته رو برای نسخه بعد دستکاری نکنن بهتره (منظورم dmc4):D

• Like

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
خوب رفیق،معلومه شما از dmc بیشتر خوشت میاد تا دویل ۴ اینو هیچوقت یادت نره dmc برا آماتور های مثل تو ساخته شده ولی دویل ۴ برا هارد کورها و کسانی که عاشق بازهای شرقی ان و در ضمن به ریشه ها وفادار باشه.راستی یه چیز دیگه من هیچوقت مثل تو فن یه شخص نیستم

بله بله
لابد داستان تیکه پاره و شخصیت پردازی پخش و پلا و شر و ور هم واسه شما هاردکورهاست : ))

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بله بله
لابد داستان تیکه پاره و شخصیت پردازی پخش و پلا و شر و ور هم واسه شما هاردکورهاست : ))
الان مثلا DmC خیلی شخصیت پردازی قوی و داستان منسجمی داشت؟ کلی پلات هول داشت. خواستی در مورد داستان بحث کنی بیا توی تاپیک کامیونیتی.
شخصیت پردازی هم که Meh. ورجیل عین گوجه سبز بود. یه شخصیت به شدت ماست و مامانی که گند زده بود به ابهت ورجیل. دانته که فقط فحش میداد و خواسته بودن با این کار یه چهره رئال ازش درست کنن. ماندس هم که تهوع آورترین شخصیت بازی بود.
در رابطه با فروش هم که به هدف عرضه 2 میلیون نسخه که کپکام در نظر داشت نرسید:
Capcom initially hoped to ship 2 million copies by the end of its financial year; later, it revised its predictions to 1.2 million copies shipped.
Capcom stated that the sales of the original game were "solid" but noted that the game did not catch Eastern gamers' attention and made less than its previous iteration, Devil May Cry 4.
توی عناوین پلاتینیوم کپکام هم DMC 4 رتبه خیلی بالاتری نسبت به DmC که هنوز به 2 میلیون نرسیده، داره.
فن ها هم همگی خواستار DMC 5 هستن نه DmC 2. این یه چیز خیلی واضح هست. و صد البته، DMC 4 کیلومترها، دقت کن کیلومترها هاردکور تر از DmC هست;) نمیگم بازی بدی بود ولی مقایسه-ش با DMC 4 خنده داره.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
الان مثلا DmC خیلی شخصیت پردازی قوی و داستان منسجمی داشت؟ کلی پلات هول داشت. خواستی در مورد داستان بحث کنی بیا توی تاپیک کامیونیتی.
شخصیت پردازی هم که Meh. ورجیل عین گوجه سبز بود. یه شخصیت به شدت ماست و مامانی که گند زده بود به ابهت ورجیل. دانته که فقط فحش میداد و خواسته بودن با این کار یه چهره رئال ازش درست کنن. ماندس هم که تهوع آورترین شخصیت بازی بود.
در رابطه با فروش هم که به هدف عرضه 2 میلیون نسخه که کپکام در نظر داشت نرسید:

توی عناوین پلاتینیوم کپکام هم DMC 4 رتبه خیلی بالاتری نسبت به DmC که هنوز به 2 میلیون نرسیده، داره.
فن ها هم همگی خواستار DMC 5 هستن نه DmC 2. این یه چیز خیلی واضح هست. و صد البته، DMC 4 کیلومترها، دقت کن کیلومترها هاردکور تر از DmC هست;) نمیگم بازی بدی بود ولی مقایسه-ش با DMC 4 خنده داره.

من اصن منظورم این نیست که DmC خوب بود یا بد.بحثم اینه که دویل 4 هیچ وقت اون چیزی نبوده که طرفدرای دویل بعد از 2 و 3 انتظار داشتن ولی خب صرفا نادیده میگیرن یک سری ضعفهاش رو و نمیدونم چرا
واقعا هیچ وقت توی هیچ تاپیکی من ندیدم یکی بگه اون همه شخصیتایی که توش شماره ی چهار زیر 5 دقیقه کات سین بهشون اختصاص داده شده بود چی بودن؟!
گیمپلی شماره چهار شاهکار بود ولی به چه قیمتی آخه...واقعا دپارتمان نویسندگی وجود هم نداشت فکر کنم بازی از این بهتر میشد.

• Like

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من اصن منظورم این نیست که DmC خوب بود یا بد.بحثم اینه که دویل 4 هیچ وقت اون چیزی نبوده که طرفدرای دویل بعد از 2 و 3 انتظار داشتن ولی خب صرفا نادیده میگیرن یک سری ضعفهاش رو و نمیدونم چرا
واقعا هیچ وقت توی هیچ تاپیکی من ندیدم یکی بگه اون همه شخصیتایی که توش شماره ی چهار زیر 5 دقیقه کات سین بهشون اختصاص داده شده بود چی بودن؟!
گیمپلی شماره چهار شاهکار بود ولی به چه قیمتی آخه...واقعا دپارتمان نویسندگی وجود هم نداشت فکر کنم بازی از این بهتر میشد.
بیخیال. دویل 2؟ :D اون یه فاجعه ای بود که یه نفر دیگه داشت میساخت و وقتی تقریبا کار ساختش تموم شده بود، کارگردانیش رو دادن به ایتسونو که جمعش کنه ولی توی اون وضعیت عملا امکان پذیر نبود. بعدش شماره 3 رو کامل خودش کارگردانی کرد که هممون میدونیم چه شاهکاری بود. قبول دارم دویل 3 بهترین دویله (خصوصا توی شخصیت ها و داستان) ولی دویل 4 از نظر گیم پلی میبلعه دویل 3 رو. از نظر داستانی کلا این سری از پایه و اساس مشکل داره و کلی پلات هول ازش به وجود میاد. قبول دارم داستان دویل 4 زیاد قوی نبود ولی به نظرم به اون حد که میگی هم بد نیست. خصوصا نسخه SE که بازی رو چند پله جلو برد و طرفدارا به شدت هایپ شدن به خاطرش.

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
162
نام
H O S S E I N
بیخیال. دویل 2؟ :D اون یه فاجعه ای بود که یه نفر دیگه داشت میساخت و وقتی تقریبا کار ساختش تموم شده بود، کارگردانیش رو دادن به ایتسونو که جمعش کنه ولی توی اون وضعیت عملا امکان پذیر نبود. بعدش شماره 3 رو کامل خودش کارگردانی کرد که هممون میدونیم چه شاهکاری بود. قبول دارم دویل 3 بهترین دویله (خصوصا توی شخصیت ها و داستان) ولی دویل 4 از نظر گیم پلی میبلعه دویل 3 رو. از نظر داستانی کلا این سری از پایه و اساس مشکل داره و کلی پلات هول ازش به وجود میاد. قبول دارم داستان دویل 4 زیاد قوی نبود ولی به نظرم به اون حد که میگی هم بد نیست. خصوصا نسخه SE که بازی رو چند پله جلو برد و طرفدارا به شدت هایپ شدن به خاطرش.

DmC بازی عالی بود و قطعاً قطعا قطعا سگش شرف داشت به نسخه 4!
اما واقعیت دردناک اینه که، بازی اصلا روح و جریان DMC توش جاری نبود. شاید مثل بایونتا مستقل بود وضعیت فرق داشت.
DMC2 دقیقا لکه ننگ سریه، تازه بدبختی دو تا دیسک بود -_-

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
شما از یک بازی هک اند اسلش اولین چیزی که میخوای یه گیم پلی عالیه و به نظرم در حد گیم پلی مشکلات داستان مهم نیست و میشه چشم پوشی کرد . گیم پلی خودش داستان به وجود میاره و یه جور داستانیه که خودت نقششو بازی میکنی که از هدف های اصلی گیمه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
DmC بازی عالی بود و قطعاً قطعا قطعا سگش شرف داشت به نسخه 4!
اما واقعیت دردناک اینه که، بازی اصلا روح و جریان DMC توش جاری نبود. شاید مثل بایونتا مستقل بود وضعیت فرق داشت.
DMC2 دقیقا لکه ننگ سریه، تازه بدبختی دو تا دیسک بود -_-
شاید نظر شما این باشه که DmC خیلی خیلی بهتر از DMC4 هست ولی اکثریت کامیونیتی DMC روی اینکه DMC4 بازی به مراتب بیشتری نسبت به DmC هست، اتفاق نظر دارن. گیم پلی بازی به شدت انعطاف پذیر و متنوعه و دستت برای انجام هر کاری بازه. شما بشین یه ویدئو کمبو از هر دوتا ببین و مقایسه کن. خیلی چیزا توی DmC برای جذب مخاطب کژوال و همچین اجرای راحت تر کمبوها، ساده شده بودن. البته بعضا لذت بخش هم شده بود. ولی من به شخصه گیم پلی سرعتی و دقتی شماره چهارم رو ترجیح میدم چون آدم رو به چالش میکشه.

پ.ن: وقت کردی این رو ببین. من وقتی این رو دیدم فهمیدم هیچی از DMC بارم نیست :D
DMC4_COMBO_MAD.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر