کارگردان بازی Deus Ex: Human Revolution از هوش مصنوعی بازی ابراز نارضایتی کرد

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
همونطور که خبر دارید بازی Deus Ex: Human Revolution از سایت های بررسی کننده بازی ها نمرات بسیار بالایی گرفته [SUP](1)[/SUP]، ولی این بازی دست کم یک منتقد ناراضی داره: کارگردان خود بازی!

Deus-Ex-Human-Revolution2.jpg

ایشون در مصاحبه با مجله Play در جواب به انتقاداتی که از هوش مصنوعی بازی شده، اشکالات رو پذیرفتند و گفتند: "اگر من بگم هوش مصنوعی (AI) بازی تمام انتظارات ما رو برآورده کرده دروغ گفتم، ولی من فکر می کنم طبیعیه که هر بازی سازی بالاخره یه چیزی رو متفاوت از دیگران انجام میده".

ایشون ادامه میدن: "با توجه به این مساله، شما اگر نوع بازی که ما داریم می سازیم رو در نظر بگیرید، که در اون مخفی کاری و همچنین مبارزه به طبیعی ترین شکل ممکن گنجانده شدند، تصور می کنم به طور کلی بازیکن ها از کار ما راضی خواهند بود. کار ما کامل نیست، ولی در هر صورت موقعیت ها و لحظات جالبی از گیم پلی رو در بازی خلق کردیم".

سایت ها و مجلات بررسی کننده، به طور کلی اشتباهات این بازی رو کوچک دونستند و اونها رو بخشیدند، ولی هوش مصنوعی بازی تا حدی مورد انتقاد بررسی کننده ها بوده. میانگین نمره این بازی در Metacritic بر روی هر سه Platform عرضه شده (PC - XBOX 360 - PS3) در حال حاضر 89 درصده!!

بازی Deus Ex: Human Revolution جمعه این هفته بر روی هر سه پلت فرم عرضه خواهد شد. این بازی دنباله بازی RPG اول شخص افسانه ای و به یاد ماندنی Deus Ex که در سال 2000 عرضه شده خواهد بود.

منبع: vg247 به نقل از nowgamer

-----------------------------------------------------
1. برخی از امتیازات این بازی که در خود سایت VG247 ذکر شده:

Eurogamer – 9
Strategy Informer – 9.5
GamerFitNation – 9
TheSixthAxis – 9
PlanetXbox360 – 8.8
LazyGamer.Net – 9.3
PC Gamer – 94/100
WorthPlaying – 9.7
Edge – 9
ComputerandVideogames – 94/100
IGN – 9
Digital Spy – 5/5
Destructoid – 9.5
Joystiq – 4.5/5
Videogamer – 9
1Up – A/A+
IncGamers – 10
Gamefront – 95/100
GameTrailers – 8.7/10

Altair6116

کاربر سایت
Jun 25, 2009
39
نام
امین
والا تا اینجایی که من رفتم هوش مصنوعی بازی فوق العاده بوده! شاید سطح انتظار کارگردان خیلی بالاتر بوده ... همین جوریش صد بار میمیرم تو یه مرحله، دهنم آسفالت شده این قدر Load کردم! :d

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
بابا مرد....:d
حالا بازی کنیم ببینیم چی میگه!شایدم فقط یه حرفی زده باشه که بگه مثلا ما از بقیه بالاتریم منظورم اینه که هئش مصنوعی بازی خوب باشه!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
حال میکنم با این جور بازی سازها که صادق هست نه مثل بعضی ها (EA) که هر نوع هایپ دروغی که خدا خلق کرده رو بازیشون اعمال میکنن.!

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
هادی با حرفت موافقم شدید البته اینا کاره خوبی میکنن باعث پیشرفت میشه مثله بچه های بازی باز نمیکنن دو تا انتقاد کردم ازشون میخواستن بزنن من رو:dخودت که شاهد بودی تو پردیس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر