کارکنان Vigil به Crytek پیوستند.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
1384ecggmg9bsgu73b9.jpg

شرکت Crytek استدیو جدیدی برای کارمندان سابق Vigil Games تاسیس کرد.
این افراد در Crytek USA ایالت آستین تگزاس به رهبری David Adams مدیر و یکی از مالکین Vigil به همراه 35 نفر از کارمندان این استدیو به Crytek ملحق شدند. این اولین استدیو Crytek در آمریکا است این شرکت 9 استدیو دارد که شامل مقعر اصلی در فرانکفورت آلمان در اوکراین، مجارستان، بلغارستان، سئول، ناتینگهام، شانگهای و به تازگی در استانبول ترکیه نیز می‌شود. در این ایالت استدیو Lightbox سازنده Starhawk قرار دارد که بخشی از کارکنانش را از دست داد Zynga Austin که به تازگی بسته شد و BioWare Austin که در حال تغییر است و بسیاری از کارمندان ارشدش را اخراج کرد.

cevat Yerli مدیر عامل Crytek در این رابطه گفت:" من بسیار خوشحالم که David Adams به همراه 35 نفر از برنامه‌نویسان با تجربه به ما پیوستند و باعث تاسیس استدیو جدید و ایجاد موقعیت آن در آستین تگزاس شدند.

Jens Schafer یکی از اعضا ارشد Crytek در پاسخ به سوالی که گفته شده بود:" آیا تاسیس استدیو جدیددر آستین به معنای خرید Vigil Games توسط Crytek است او پاسخ داد:" بیشتر مثل یک شروعی تازه برای تیم Vigil است.
در همین رابطه David Adams مالک سابق Vigil و مدیر جدید استدیو Crytek USA گفت:" من خوشحالم از این که برای استدیو جدید Crytek کار ‌می‌کنم. ما دوست داریم استعداد‌های درخشان خود را در این صنعت نمایش دهیم.

همچنین شرکت Crytek در بازی‌های Warface و Crysis از موتور اصلی خود CryEngine برای توسعه بازی‌ها استفاده می‌کند. این شرکت در مزایده THQ حقوق بازی Homefront 2 را نیز خریداری کرد.Vigil Games سازنده عناوین Darksiders و Darksiders 2 در مزایده THQ خریداری پیدا نکرد سرنوشت سری Darksiders هنوز مشخص نیست THQ اعلام کرده است هفته دیگر مزایده‌ای جداگانه برای فروش بقیه بازی‌های خریداری نشده برگزار خواهد کرد.

آپدیت:

Cevat Yerli افزود:" این استدیو بر روی بازی‌های آنلاین و AAA تمرکز خواهد کرد که بازی‌هایشان برمبنا CryENGINE خواهد بود Crytek برای 5 سال آینده روی این استدیو آستین سرمایه‌گذاری خواهد کرد همچنین Crytek تصمیم ندارد سری Darksiders را از THQ خریداری کند.

آخرین ویرایش:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
بعد از ورشکست شدن THQ این بهترین خبر ممکن بود که شنیدم ... >:d<
یکی از فانتزی هام اینه که IP دارکسایدرز رو هم بخره و با CE3 ساخته شه و با یه گرافیک خرکی روبرو بشیم ... :D
گرافیک هنری دارکسایدرز که در حد اعلایی به سر میبره ... اگه گرافیک فنی و تکنیکیش هم در اون حد رشد کنه واقعا با یه چیز عجیب روبرو خواهیم بود ...

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
هم خوبه هم بده :d
بدیش هم اینه که ممکنه یه DS بدن بیرون که قویترین کارت های گرافیک را به زانو در بیاره :)) مثل CRYSIS 3

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
دمشون گرم، نجات دادن ویجیل رو>:d<

خدا کنه حقوق DS رو هم بگیرن. ولی روند رشد کرایتک داره هندسی میشه، اینجوری ادامه بدن یه کنسول هم میزنن واسه خودشون:|:d

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
همه این بزرگ شدنا و تاسیس استدیو های جدید نوید برنامه ریزی خوب وحتی اضافه شدن خود کرایتک به جمع ناشران رو میده که حدالقل ناشر استدیوهای داخلی خودش بشه!امیدوارم به هدی که میخان برسن;-)

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
وضعیت vigil که بهتر از قبل شد ! :d کرایتک ؟! بابا بیخیال ... DarkSiders ?!!? چی مییییگه بابا این جواتی خودمون‌! !!!!!!!!.....!یکی جلوشو بگیره جو مخصوص گرفتتش !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
همچنین Crytek تصمیم ندارد سری Darksiders را از THQ خریداری کند.
بابا اصلا به DS نمیخوره گرافیک بالا باشه همون حس درب و داغونی که داره بسه:d

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
خبر فوق العاده ای بود :) واقعا خوشحال شدم البته خوابشو دیده بودم :D ( بمیرم اگه دروغ بگم :D ) ولی فکر نمیکردم به واقعیت تبدیل بشه این استدیو واقعا آدم های با استعدادی داره H&s با cryengine 3 چه شود >:d<

پ.ن: دوستداریم استاد یرلی:x

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
درود بر عمو جواد
همین اتفاق سره داستان فیری رادیکال افتاد ولی تا امروز هیچ نشانی از فعالیت اون استودیو ندیدم !. امیدوارم مثل اون نشه.

فری رادیکال الان داره homefront رو میسازه ! ضمنا قرار بوده که time splitter رو هم دوباره بسازه و کرایتک برای اینکارش یه نظرسنجی راه انداخت که شکست خورد....
یعنی انصافا حتی توی تمجیداتت هم میگردی دنبال یه سوراخی چیزی که خلاصه تیکه رو بپرونی:d
آریا ببین اگه خیلی ارزون شد دنگ بزاریم خودمون بخریمش.

منم همینجا اعلام آمادگی میکنم:dاین ماه هم محض احتیاط ول خرجی نمیکنم که پول کم نیاد:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فری رادیکال الان داره homefront رو میسازه ! ضمنا قرار بوده که time splitter رو هم دوباره بسازه و کرایتک برای اینکارش یه نظرسنجی راه انداخت که شکست خورد....
یعنی انصافا حتی توی تمجیداتت هم میگردی دنبال یه سوراخی چیزی که خلاصه تیکه رو بپرونی:d
اون نظر سنجی واسه این بود که اگر 100.000 لایک میگرفت اطلاعاتی مربوط به TS4 رو منتشر میکردن (یعنی من اینطوری متوجه شدم).
تیکه چیه مرد حسابی! :D بعد از این همه سال 2 تا اسکرین شات از بازیشون نیست. از این نظر گفتم اونو :D.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
امیدوارم نسل بعد با تعدد استدیوهای تحت سیطره کرایتک شاید بازیهای بسیاری با موتور فوق العادشون باشیم چون جز خودشون کسی انگار نمیتونه با این موتور بازی بسازه :d سایه این آنریل هم در نسل آینده کمتر بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر