کارکنان مهم Vigil و BioWare به Nintendo پیوستند.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,474
نام
مهدی


jbv6v74n8syw3q7tabi.jpgطبق یافته‌های کاربران neogaf استدیو Retro شرکت Nintendo میزبان جمع زیادی از کارمندان مهم Vigil Games و BioWare آستین است هر 3 استدیو در ایالت آستین تگزاس قرار دارند Retro Games یکی از بزرگترین استدیو‌های نینتندو است که شوتر محبوب سری Metroid Prime و Donkey Kong Country Returns را ساخته است همچنین مشخص شده است که استدیو Retro به مکانی بزرگتر انتقال یافته است.

طبق یافته‌ها برنامه نویس استدیو Rare که در ساخت بازی Banjo-Kazooie دست داشته است همچنین در 3D Realms در بازی Duke Nukem Forever نیز همکاری داشته است سال 2007 این استدیو را ترک کرد و به پروژه ساخت Prime 3 استدیو Retro اضافه شد.
انیماتور ارشد استدیو BioWare که 4 سال سابقه حضور در این استدیو را دارد و در ساخت بازی Star Wars: The Old Republic نیز حضور داشته به عنوان انیماتور Level 3 به Retro پیوست اسم او گفته نشده است. 2 طراح اصلی استدیو Vigil هم به Retro پیوستند پست آنان طراح هنری و طراح ارشد کاراکترها بوده است که در ساخت بازی‌های Warhammer 40K MMO و Darksiders 2 نقش داشته‌اند و با سمت قبلی خود مشغول به کار شده‌اند طراح ارشد کارکترهای استدیو Vigil در 2 بازی Darksiders طراحی کارکتر‌ها را برعهده داشته و بعد از 3 سال Vigil را ترک کرده است.
دستیار طراح محیط داخل بازی استدیو Junction Point سازنده 2 عنوان Epic Mickey بوده Disney را به مقصد Retro با سمت طراح محیط بازی ترک کرد. همچنین دستیار طراح کاراکتر Vigil هم به Retro پیوسته است البته با سمت طراح مفهومی کاراکتر .
طراح محیط بازی مراحل و سینماتیک Naughty Dog که در ساخت بازی Uncharted 3 نیز نقش داشته است به Retro Studios پیوسته است همچنین طراح اصلی کارکتر‌ها و سرپرست طراحان کارکترها Vigil نیز به همراه مهندس Visceral Games به Retro پیوسته‌اند.
 
آخرین ویرایش:

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
تو فصل نقل انتقالات نينتندو بمب هاي خودشو داره يكي پس از ديگري ميتركونه.:d
اين يه خريد نيگاه
طراح محیط بازی مراحل و سینماتیک Naughty Dog که در ساخت بازی Uncharted 3 نیز نقش داشته است به Retro Studios پیوسته است .
 

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
عملکرد نینتندو واسه نسل بعد تا اینجا واقعا خوب بوده اون از انحصاری کردن بایونتا اینم از این حرکت عالیشون
مشخص مسئولای نینتندو برای جذب گیمرای هاردکور حسابی عزمشونو جزم کردن
به احتمال خیلی زیادم IP دارکسایدرز رو همین نینتندو میخره
 
آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,281
نام
مهدی یوسفی اصیل
یک دفعه DS رو هم بخرن دیگه برای Wii U سنگ تموم بزارن>:d<
خدایی نینتندو هر چی توی کنسول کم بخواد بزاره تو بازی نمیزاره (البته هنوزم میگم Wii U یک کنسول با پتانسیل بالاست )
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر