کارتون های قدیمی

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اول در باره بی خانمان باید بگم که اشتباه از من بود .
بعدش نگاه کتابش کردم و لی دیگه نمیتونستم بیام نت تا همین الان که میبینم از شانس من همه هم دیدنش و درستش کردن
37.gif

افسانه توشیشان هم فکر کنم همون بود که پسره تو بچه گیش دزدا حمله میکنن به خونشون و مادرش رو میکشن . اینم از خونه فرار میکنه و بعد یه چیزی میشه که یادم نیست ولی امکان این رو پیدا میکنه و که 3 تا آرزوش براورده بشه و ...
=====
من یادمه یه کارتون بود که ایران پخشش نمیکرد .
من همیشه از کویت و عربستان نگاش میکردم .
اسمش اگر اشتباه نکنم beyond a six بود .
خیلی خوشم میومد ازش .
کسی میتونه ازش عکس بذاره .

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
کارتون که زیاد دیدم ولی اگه بخوام بهتریناشو بگم:
بارباپاپا - خانواده دکتر ارنست - پروفسور بالتازار(بال بال بالتازار!!) - چوبین - لاکی لوک(لوک خوش شانس) - لولک و بولک - سرندی پیتی - رابین هود - واتو واتو - پت پستچی(یادش به خیر،این یکی واقعا یادش به خیر!) - و شاید بشه گفت بهترین کارتونی که دیدم کوتلاس بود.این کارتونو مث چی دنبال میکردم.از همه هم بیشتر از اون صحنه هاش خوشم میومد که دور و برش پر آدم میشد با اونی که تمساح میکشت بعدش از پوستش یه کیف درست میکرد!آخرین کارتونی هم که دیدم پوکمون بود(البته نه اون چرنیاتی که بعدش ایران گذاشت،یادمه رو کانال ترکی میدیدم)
هیچوقت هم از میتی کومان و فوتبالیستا خوشم نیومد.جنا دختری در مزرعه هم حوصلمو خیلی سر میبرد.بل و سباستین هم یادم نیست کدوم بود.بچه های مدرسه آلپ هم قشنگ بود ولی نه به قشنگیه اونایی که بالا گفتم.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
وای لعنت به این پت پستچی که همرو اسیر کرد :(( من میخوام ... این همه مزخرف پخش میکنن ... چیزای با ارزشی مثل پت پستچی، افسانه سه برادر، باغچه سبزیجات و... رو انداختن دوور... متاسفم.. برای بچه های این نسل که باید مزخرفاتی مثل چرا و پوکمون و این مزخرفاتو ببینن...

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
نوشته شده توسط Darkfie1d:
وای لعنت به این پت پستچی که همرو اسیر کرد :(( من میخوام ... این همه مزخرف پخش میکنن ... چیزای با ارزشی مثل پت پستچی، افسانه سه برادر، باغچه سبزیجات و... رو انداختن دوور... متاسفم.. برای بچه های این نسل که باید مزخرفاتی مثل چرا و پوکمون و این مزخرفاتو ببینن...

من که با ماشینش خیلی حال میکردم همون قرمز فسقلیه
موزیکشم الان دارم ؛ به یاد کارتونش نگر داشتم.
--------------------------------------------------------
میگم یه سر باید بریم دزدی آرشیو صدا سیما:cheesygri
خداییش کارتونای دوران ما خیلی خوب بود
-------------------------------------------------------
این چند تارم اضافه کنم فکر کنم بچه ها گفتن

لولک و بولک
گوریل انگوری
دوقولوهای افسانه ای
مهاجران
میکروبی (آدم آهنیه)

پرفوسور بارتازال (خیلی باحال بود )

زبل خان
(زبل خان اینجا زبل خان اونجا زبل خان همه جا:p

وروجک
--------------------------------------------------------
راستی افسانه توشیشان رو که سه بار نشان داد ؛ چرا بعضی یادشون نمیاد!

۞۩ محمد ۩۞

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اسمش با خانمان بود.دقیقآ یادمه.چون یه کتابی داشتم به اسم بی خانمان و همیشه اسمش رو با این کارتونه قاطی میکردم.همیشه هم تو کف این بودم که چه طوری این اسم متضاد رو روش گذاشتن !
توشیشان هم فکر کنم یه بچه هه بود که بابا و مامانش رو کشته بودن و یه جاهایی تخیلی میشد و اژدها میشد و ...

سلام.
اریا من الان که فکرش رو میکنم میبینم که حق با شماست
44.gif

کوتلاس

خیلی خیلی اشناست ولی هیچی ازش یادم نمیاد
77.gif
عکسی چیزی ...

خونه مادربزرگه...:D

41.gif
41.gif
ایول مخمل خداییش این مخمل تهش بود ها

+++++++++++

سلام.
میگم یه کارتون بود که یه عده ای بودن که یه دشمن داشتن دشمنشون یه ادم چاق بود. خود یارو هم شکل های عجیبی داشتن و مثلا یکیشون از دهنشون چسب میومد و یکی منگنه و ... اسمش رو میدونین ؟

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
سلام.
اریا من الان که فکرش رو میکنم میبینم که حق با شماست
دیدین منم گفتم باخانمانه. آخه راستشو بخواین منم فکر کنم یه کتاب داشتم بی خانمان بعد اتفاقا من برعکس از رو اسم اون کتاب اسم این یادم بود.
خیلی خیلی اشناست ولی هیچی ازش یادم نمیاد
77.gif
عکسی چیزی
آقا تو عکسش رو گیر آوردی من بهت پول می دم. این کارتون اولا معلوم نیست اسم واقعیش چی بود بعدشم یه جورایی دو بعدی بود یعنی محیطش سه بعدی ولی آدماش دو بعدی بودن و چش و دماغ و اینا که نداشتن فقط سر یه گردی و بدن هم دستاش دو تا خط و پاهاش هم همینطور. ولی خیلی باحال بود و یه سبک توپ تو مایه های خودش بود. داستاناش هم خیلی باحال بود.
راستی یکی از دوستان هم به ویکی اشاره کردن. منم خیلی اون ویکی (وایکینگ ها) رو دوست داشتم.
سلام.
میگم یه کارتون بود که یه عده ای بودن که یه دشمن داشتن دشمنشون یه ادم چاق بود. خود یارو هم شکل های عجیبی داشتن و مثلا یکیشون از دهنشون چسب میومد و یکی منگنه و ... اسمش رو میدونین ؟
خب من سه ساعت زور زدم گفتم یکی از کارتون هایی که خیلی دوست داشتم داینا حباب بود که داینا قیچی و بقیه هم بودن. اسمش داینا حباب بود و منم خیلی دوست داشتم و دشمنشون هم همون چاقالوئه بود.
ایول مخمل خداییش این مخمل تهش بود ها
آی گفتی منم مخمل رو خیلی دوست داشتم. آهنگش هم خیلی دوست داشتم و هاپوکومار هم باحال بود.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
خب من سه ساعت زور زدم گفتم یکی از کارتون هایی که خیلی دوست داشتم داینا حباب بود که داینا قیچی و بقیه هم بودن. اسمش داینا حباب بود و منم خیلی دوست داشتم و دشمنشون هم همون چاقالوئه بود.

ایول همینه خیلی با حال بود من که خیلی دوستش داشتم اسمه رئیسشون رو هم یادم بود الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد
77.gif

آی گفتی منم مخمل رو خیلی دوست داشتم. آهنگش هم خیلی دوست داشتم و هاپوکومار هم باحال بود.
خداییش اره هاپوکومار هم تهش بود من خیلی دوستش داشتم:) یادتونه که چه طور از ماشین صاحبش افتاده بود و ...
58.gif

میگم به جایی که اینکه این سازندگان ایرانی روز به روز پیشرفت کنن چرا پس رفت میکنن چرا کارتون هایی مثل خونه ی مادربزرگه دیگه ساخته نمیشه:confused:

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
خداییش اره هاپوکومار هم تهش بود من خیلی دوستش داشتم:) یادتونه که چه طور از ماشین صاحبش افتاده بود و ...
58.gif

میگم به جایی که اینکه این سازندگان ایرانی روز به روز پیشرفت کنن چرا پس رفت میکنن چرا کارتون هایی مثل خونه ی مادربزرگه دیگه ساخته نمیشه
:confused:
آره اون قسمتیش که برای بقیه تعریف می کرد چه جوری پرت شده بود از ماشین صاحبش. خیلی باحال و البته برای بچه می شه گفت غم انگیز بود. قیافه ی معصومی داشت که خیلی باحال بود.
راستی یه کارتونی هم بود فقط یکی اشاره کرد. اونم چاق و لاغر بود که واقعا قشنگ بود. بخصوص اون ژیانشون. واقعا خنده دار و باحال بودن.
منم نمی دونم چرا نویسندگان اینطوری شدن. باب اصلا برنامه ها. شما نوروز مثلا 77 و جنگ 77 یادتونه. اصلا عید می شد 3 4 تا برنامه ی خنده دار با حضور همه ی بزرگان طنز ایران از جمله مدیری و غفوریان و .... که واقعا عالی بودن و همه برای جنگ ها و نوروز ها لحظه شماری می کردن. یا مثلا برنامه ی دیدنی ها یادتونه چه قدر طرفدار داشت.
راستی که عروسکی دیگه هم بود که خیلی باحال بود. مظفر و بهادر. بهادر فکر کنم تنبله بود و همش می گفت یکی بیاد منو از اینجا بر داره:cheesygri یادش بخیر وقتی فکر می کنم بهش گریم می گیره خیلی دوست داشتم. :(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
آره اون قسمتیش که برای بقیه تعریف می کرد چه جوری پرت شده بود از ماشین صاحبش. خیلی باحال و البته برای بچه می شه گفت غم انگیز بود. قیافه ی معصومی داشت که خیلی باحال بود.

اره مخصوصا قیافش که شبیه این هندی ها بود:razz: (راستی هندی بود؟؟؟;))

++++++

میگم الستون و ولستون یادتونه ؟؟؟؟؟ اونم خیلی با حال بود:cheesygri
موزیک متنش خیلی با حال بود یه زمانی حفظم بود الان یکمش یادمه ...

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
میگم الستون و ولستون یادتونه ؟؟؟؟؟ اونم خیلی با حال بود
آره من خیلی از این دون دون بدم میومد :cheesygri

راستی اون پنگوئنه هم خیلی خدا بود همون که خمیری شکل بود اسمش رو یادم نمیاد. اگه کسی میدونه بگه که خیلی تو کفم.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
بابا یعنی هیچکدومتون اون کارتونه که من چند صفحه قبل گفتم ندیده ?
اگه اینطوره که نصف عمرتون بر فناس :)
چطور هیچکی یادش نیست من باهاش زندگی میکردم یه سه تا کله پوک بودن محییط کارتونش خیلی ساده بود همش مثل پت و مت خرابکاری میکردن بعد وقت یکیشون سوتی میداد اون دو تای دیگه میگفتن "اوه"

راستی خوبه همه بیان شخصیتی رو که تو کارتونا خیلی خیلی دوس داشتن بگن.من که اون یارو تو سفرهای گالیور خدام بود
"من میدونم که موفق نمیشیم"

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
اسمه رئیسشون رو هم یادم بود الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد
سانتوس

(راستی هندی بود؟؟؟;)

تازه ميگي ليلي زن بود يا مرد ؟ :cheesygri

راستی اون پنگوئنه هم خیلی خدا بود همون که خمیری شکل بود اسمش رو یادم نمیاد
اسمش پنگو بود ( همون پنگوئن )

-------------------
كار و انديشه هم باحال بود :cheesygri
يه كارتوني هم بود به اسم ساتورن ، يه اردك واقع بود روش صدا گذاشته بودن :cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر