کاراکتر مد نظرتون تو صنعت گیم چجوریه؟

ویژگی های یک کاراکتر بامزه چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    40
حقیقتا تو n سال بازی کردنم و ان عدد بازی که ترکوندم از وقتی کوچیک بودم تا الان، این موضوع برام اهمیت خاصی نداشت و اصن بهش فکر نکرده بودم، فکر کنم این تاپیک اولین باره که جدی دارم بهش فکر میکنم : )))))

نه که توجه نکنما نه، یعنی خیلی عادی همیشه هرچی بود؛ رو میپذیرفتم، بد هم نبود کرکتری تا جایی که یادم میاد حقیقتا.. همه خوش تیپ موش تیپ بودن، نیمدونم فکر کنم تیپ و قیافه عادی هم زیاد بود بین کرکتر های بازی ها، خییییاییییی زیاد بود یعنی همه یه حالت هیرو مانندم نبودن...

به طور کلی اما، واقعا برام فرقی نداره و همه جوره ممکنه حال کنم و جزئیات واقعا برام فرقی ندارن، همه اش خوبه :D

چه بسا اصن کاراکتر غیر انسان جونور مونور یا ربات خیلی وقتا بیشتر از انسان به ادم بچسبه :D

دوستان بکوشید تا زیبایی در نگاه شما باشد! نه در آنچه بدان مینگرید.
آندره ژید:D

حالا از شوخی که بگذریم به نظر من زیبایی نکته مهمیه، البته که من بر این باورم که همه زیبا هستند ولی سلایق متفاوته و شخصیت ها اکثرا زیبا هستن مگر اینکه سازنده کاراکتر تموم تلاشش رو کرده باشه که یک کاراکتر رو زشت طراحی کنه
اما من همیشه وقتی صحبت از یک خانوم زیبا در ویدیو گیم میشد اولین نفری که به ذهنم خطور میکرد خانم نینا ویلامز بودن یعنی از همون بچگی و دوران کودکی زیبایی رو در ایشون میدیدم:D

شما به ایشون توجه بفرمایید دیگه آدم چی میخواد؟:D

cc75a1a6a0d515dcd591e80ffdb00822.jpg

طبیعتا خیلی بیشتر از اینه، ولی الان اینا تو ذهنم بود، جز کرکتر هایی هستن که خیلی دوست داشتم:

images (20).jpgimages (13).jpgimages (15).jpgimages (16).jpgtec07533guja1.jpgimages (21)dd.jpgheres-what-fallout-3-could-have-been_4yx1.1280.jpg642ce9_503c3ec325a74b9db160ba001bce5207~mv2.jpgjames_maria.0.jpgimages (10).jpgk9vb6v1dnzi11.jpgapps.32166.69866126975118433.0c8a5df6-972a-47b6-b4f0-58fcd7df8087.jpgGenZH_Granger_Mugshot.jpg3424859-5740615934-origi.jpgElizabeth-C.jpg40RNF52.jpgC_E-ZYaXUAYixtm-1.jpgmain-qimg-5ed2a8a7444f27dfe4f03d6585104ad2-lq.jpgimages (4).jpgimagesee (2).jpgT1_12.jpgArthaspaladin1.jpgdownload.jpgimages ثث(1).jpgimages (8).jpgVG-RP-Top10-Uncharted-Characters-720p30.jpgimages (12).jpgimages.jpggeralt-of-rivia-icon-the-witcher-3-wild-hunt-wiki-guide.jpg3204450.jpg

حتما خیلی بیشتر از این هست، دیگه بیشتر از 30 تا شات هم نمیتونستم اتچ کنم :D مثلا گرند دفت اتو زیاد گذاشتم و سی جی دیگه جا نشد با اینکه عاشقشم باهاش بزرگ شدم، خیلیا مثل سی جی جا نشدن، اما اینارو واقعا دوست دارم، عاشقشونم، از اونجایی که تنوع بینشون واقعا زیاده، میشه نتیجه گرفت همونطور که گفتم از هر تیپ و قیافه ای ممکنه خوشم بیاد :D : )))) ولی بداس و جدی کلا خیلی دوست دارم و از ناله و گریه فراری ام... در مجموع خوش تیپ پسند هستم، خوش تیپ بودن به رنگ و ژنتیک لزوما نیست، به تیپ و شخصیت هست :D

شمشیر دستش باشه (کاتانا ترجیحا و فقط یه دونه. این استیل های 2 و 3 و شونصد تا شمشیر خیلی چرتن :D) و مدل موهاش پونی تیل (ترجیحا قهوه ای رنگ). اگه استیلش هم لباس سنتی ژاپنی / سامورایی باشه عالیه. صورت هم شبیه بازی های غربی 5 سال اخیر نباشه لدفا...

شمشیر دستش باشه (کاتانا ترجیحا و فقط یه دونه. این استیل های 2 و 3 و شونصد تا شمشیر خیلی چرتن :D) و مدل موهاش پونی تیل (ترجیحا قهوه ای رنگ). اگه استیلش هم لباس سنتی ژاپنی / سامورایی باشه عالیه. صورت هم شبیه بازی های غربی 5 سال اخیر نباشه لدفا...
یه همچین چیزی میخوای با کاتانا
100000022_638541269757210610.jpg

اول که تیتر رو دیدم فکر کردم منظور اینه که چه نوع تیپ کارکترهایی رو تو بازی ها میپسنیدم! (از لحاظ اخلاقی و شخصیتی ) :D که میخواستم بگم تلفیقی از جان کنستانتین و مکس پین! :D ولی خب صرفا از لحاظ ظاهر بگم حقیقتا نمیتونم فقط یک نوع تیپ ظاهری رو انتخاب کنم و گستره ای از ظواهر رو سلایقم در بر میگیره :-" اما چیزی که برام مشخصه اینه که باید ظاهر و تیپ بدنی شخصیتی که قراره توی بازی ها همراهش باشم نماینده ی هموش قشری باشه که قراره شخصیتش رو توی بازی ایفا کنه.

من یک زمانی خیلی با Lars تو تکن حال میکردم از Nero تو DMC4 هم خوشم می اومد از بانوان هم در نمای کلی از شخصیت Nariko تو HS خوشم می اومد از رجینا تو DC2 هم خوشم می اومد از نمای پشت هم یکی بود تو Prince of Persia روی کشتی زیر بارون که هنوزم نمیتونم از فکرم بیرونش کنم :D

Lars-Alexandersson_new.png
aHR0cDovL28uYW9sY2RuLmNvbS9oc3Mvc3RvcmFnZS9hZGFtLzhlNWRmYWYyNWJjNTI4NDVhNjdjODUxOGM3YWUwMzYyL2...jpg

دوستان بکوشید تا زیبایی در نگاه شما باشد! نه در آنچه بدان مینگرید.
آندره ژید:D

حالا از شوخی که بگذریم به نظر من زیبایی نکته مهمیه، البته که من بر این باورم که همه زیبا هستند ولی سلایق متفاوته و شخصیت ها اکثرا زیبا هستن مگر اینکه سازنده کاراکتر تموم تلاشش رو کرده باشه که یک کاراکتر رو زشت طراحی کنه
اما من همیشه وقتی صحبت از یک خانوم زیبا در ویدیو گیم میشد اولین نفری که به ذهنم خطور میکرد خانم نینا ویلامز بودن یعنی از همون بچگی و دوران کودکی زیبایی رو در ایشون میدیدم:D

شما به ایشون توجه بفرمایید دیگه آدم چی میخواد؟:D

View attachment 341335
بدترین ورژن رو انتخاب کردی به نظرم :دی کاستوم تکن ۸ یه سر و گردن بالاتره :دی

Tekken_8_-_Nina_Williams_Official_Render.jpg
گرچه بازم آنا بهتره :-"

خب اگه صرفا بحث ظاهر باشه و شخصیت‌پردازی کاملا بی‌تاثیر باشه، این که کدوم بازی رو صرفا به خاطر عکس روی جلدش و تصاویری که ازش دیدیم خریدیم و بازی کردیم، میتونه در این مورد بهمون کمک کنه.
در مورد کارکترهای مذکر، که جذابیت ظاهریشون برام اهمیتی نداره، همیشه مهمترین جنبه، آیکونیک بودن بوده:​

New Bitmap Image.jpg
آوازه بازی به کنار، از همون اولین لحظه‌ای که عکس روی جلد بازی رو دیدم، این چهره آیکونیک به خودی خود دلیلی بود که بخوام این بازی رو تجربه کنم.​

main-qimg-0745b8044b8b061389186623f7f327e2-lq.jpg
اون زمان که این بازی رو خریدم، نمیدونم 9 سالم بود یا 10، فقط به خاطر عکس روی جلد، این بازی رو خریدم و چه قدر هم حال کردم باهاش. البته مدل ریش داعشی این دو نسخه اخیر رو اصلا دوست ندارم.​

New Bitmap Image2.jpg
گرالت نسخه اول عالی بود ولی رفته رفته قیافه‌ش رو خوشگل‌تر و مهربون‌تر کردن تا در نهایت به فاجعه هنری کویل رسیدیم.​

New Bitmap Image3.jpg
واقعا جنون از این چهره نمیریزه؟

در مورد کارکترهای مونث، صادقانه بخوام بگم، علاوه بر آیکونیک بودن، جذابیت ظاهریشون هم برام مهم بوده:​

1229877-morrigan_profile_1_.jpg
یادمه اولین باری که دراگون ایج رو بازی میکرم، چهارده پونزده سالم بود، یکی از دلایل اصلی علاقه‌م به بازی این کارکتر بود؛ البته که فوق العاده آیکونیک هم هست.​

Emily.jpg
حقیقتا دیس‌آنرد رو به خاطر طراحی مراحل عالیش باید بازی کرد، وگرنه از نظر داستانی و شخصیت‌پردازی خیلی قوی نیست، ولی امیلی یه زیبایی اندراجنسی (از نوع خوبش) داره.​

MV5BMmUzNWUyOTctMWEzZC00YmRhLWE1ZDEtYTA3M2JlODVmYzllXkEyXkFqcGdeQWRpZWdtb25n._V1_QL75_UX1000_C...jpg
یکی از آخرین بازیایی که چهره کارکتر برام توی تصمیم به تجربه بازی تاثیر داشته؛ ایمورتالیتی رو من اولا به دلیل مترویدوانیای ذهنی خطاب شدنش، و دروغ چرا، دوما به دلیل چهره بازیگر شخصیت اصلی، بازی کردم. ایشون هم به نظرم یه زیبایی نامتعارفی داره.​

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or