کابل VGA HD AV

سلام
من یه سوال داشتم . تازه واردم اگع سوالم مضجک بود ببخشید دیگه

من تی وی عادی دارم پاناسونیک ( 29 اینچ ) ساخت 2005

میخواستم ببینم تصویری که من از 360 ام میگیرم با نصویر تی وی های ال سی دی چقدر باز نظر کیفیت تفاوت داره ؟

دقیق تر بگم چقدر گرافیک بازی ها توی ال سی دی خوشگل تره ؟!:)

tv شما crt است؟ خب معلومه که تصویر lcd بهتر از تلویزیون شماست. 1080p را با 480i مقایسه میکنید؟ کیفیت رنگ و کنتراست و ده ها قابلیت پیشرفته پردازش تصویر lcd را هم همینطور؟حالا این سوال چه ربطی به مانتیور و کابل vga داشت؟ بهتر است هر سوال یا حتی یک راهنمایی کوچک را در تاپیک مربوط به خود زده شود.
موفق باشید

d

سلام.
میخواستم ببینم با مانیتورL1740P میتونم کیفیت خوبی رو دریافت کنم؟
اگه بخوام از اسپیکر های تک فیش(که فیشش نر هست) استفاده کنم باید چیکار کنم؟:confused:
mer3o.:biggrin1:

VGA HD AV

I have an HP DV9000 with the 256MB GO 7600. Right now I have full QE / CI with the LCD primary and the HDMI / DVI out working perfect in dual monitor mode. But what I need is for the LCD to be primary and the analog VGA out to function as secondary. Right now the VGA is not working at all. I have heard you need some sort of custom NVCAP strings for this to happen. Does anyone know the specific values for a 7600 and how to go about getting them installed?thanks

I have an HP DV9000 with the 256MB GO 7600. Right now I have full QE / CI with the LCD primary and the HDMI / DVI out working perfect in dual monitor mode. But what I need is for the LCD to be primary and the analog VGA out to function as secondary. Right now the VGA is not working at all. I have heard you need some sort of custom NVCAP strings for this to happen. Does anyone know the specific values for a 7600 and how to go about getting them installed?thanks

Sorry man, I don't know the answer to your problem, but I know one place you might find your answer; www.videohelp.com
go there and ask your question, I'm sure you'll receive an answer much faster than here.

سلام دوستان کابل رو گرفتم15 تومن.
حالا وصلش کردم به 360 وقتی ایکس باکسو روشن میکنم مانیتور میدونه ازd-subهمون ورودی به مانیتور فرکانس میاد ولی میره رو stan-by!!!!!!!:biggrin1:
چی کار کنم؟؟؟؟؟:confused:
pliz some1 help me:((:((:((:((:((

سلام
آقا من رفتم یدونه ازاین کابلها خریدم بعد فیشه رو به مانیتور وصل می کنم ولی اون دوتا فیش های صدا رو باید به اسپیکر وصل کنم ولی اسپیکر من چنین جایی نداره که بخوام این دوتارو بهش وصل کنم در نتیجه فقط تصویردارم!
اسپیکر من Creative A300 هستش چی کار کنم؟ فقط یه جایی داره که نوشته Left Speaker برای اسپیکر سمت چپ هستش میشه یه تبدیل بگیرم دوتا فیش رو به 1 فیش تبدیل کنم بعد وصل کنم به اسپیکر؟ همچین تبدیلی هستش؟
خواهش می کنم کمکم کنید!

آخرین ویرایش:
آقا این از کابل VGA:
34875381-260x260-0-0_Microsoft+Xbox+360+Genuine+VGA+Cable.jpg

این هم از مبدل دو سر ماده برای کابل VGA:
16551_1236262605.jpg
00014009abs.jpg

حالا من این دوتا فیش قرمز و سفید رو وصل کردم به دو تا سر او مبدل که ماده هستش! اون یکی سر فیش رو که نر هست کجا وصلش کنم؟ اسپیکر من جا نداره! اسپیکرم یه فیش نر داره که میره پشت کیس کامپیوتر و یک جای ماده که نوشته Left Speaker !

یه سوال الان من میخوام ایکس باکسو به مانیتور وصل کنم قیمت کابل VGA چنده؟
چند نوع مختلف داره؟
و وقتی وصل کردم صدا رو چه کار کنم؟

قیمت کابل هم حدود 15 تا 18 تومن هست.
من 2 نوعش رو دیدم 1 مدلش همینه که تو عکسه بالا هست 1 مدل دیگه داره مثل همینه فقط کابل 3 فیش برای TV هم داره

صدا رو هم باید وصل کنی به اسپیکر با همون تبدیلی که بالا عکسش هست

سلام دوستان عزیز من خونه یه LED 46c 6969 دارم وقتی کسی نگا نمیکنه tv من توش بازی میکنم با کابل hdmi توپم ولی الان رفتم یه VGA HD AV ازین 3 فیشا خریدم 15 تومن دوستان میخام به کامپیوترم وصل کنم مدل LCD کامپیوترم اینه
SAMSUNG - 22" - P22700

اینم ویزگیاشه یکی بهم بگه این دوتا باهم کیفیتی در حد کابل HDMI میدن بهم در ضمن کنتراست LCD کامپیوترم 1به50000 من چون با کابل HDMI به lED وصل کردم الان باید تنظیمات انجام بدم روش یا نه از طرفی با وجود همه اینا کامپیوترم بهم 1080 p میده یا نه .

• مانیتور LCD در سایز 21.5 اینچ واید
  • طراحی کریستالی مشکی(TOC)
  • پنل باریک با پایه شفاف
  • کنتراست 50000:1
  • وضوح تصویر 1920X1080
  • فرمت تصویر 16:9 مناسب برای تماشای فیلم
  • کلیدهای لمسی درخشنده
  • ورودی دیجیتال DVI
  • زمان پاسخگویی تصویر 2ms
  • Magic Bright 3

• Full HD 1080p purity
  • dynamic colour, dramatic detail
  • stylist Crystal Neck
  • touched by starlight

سلام دوستان عزیز من این کابلو خریدم

http://www.my-batteries.net/images/...on-Hd-Vga-Av-Cable-For-Xbox-360-Dolby-5.1.jpg

ولی نمیخوره بهش به پشت مونیتورم نمیخوره البته برا من ازین 3 تاییشه این 2تایی مدل lcd بالا گفتم اومدم بزنم به پشم lcdim سرش کوچکتر از lcdime چیکار کنم دوستان کسی میدونه باید چیکار کنم الانم موندم نمیخوره اینا تبدیلی دارن تا بتونم بزنم پشت lcdim یا نه خوب مگه نمیگفتین vga hd av به مانیتورا میخوره کو پس برا منکه نمیخوره اصلا پشت کامپیوترم بزرگ این سرش کوچیکه اصلا مثله هم نیستن .

سلام دوستان عزیز من خونه یه LED 46c 6969 دارم وقتی کسی نگا نمیکنه tv من توش بازی میکنم با کابل hdmi توپم ولی الان رفتم یه VGA HD AV ازین 3 فیشا خریدم 15 تومن دوستان میخام به کامپیوترم وصل کنم مدل LCD کامپیوترم اینه
SAMSUNG - 22" - P22700

اینم ویزگیاشه یکی بهم بگه این دوتا باهم کیفیتی در حد کابل HDMI میدن بهم در ضمن کنتراست LCD کامپیوترم 1به50000 من چون با کابل HDMI به lED وصل کردم الان باید تنظیمات انجام بدم روش یا نه از طرفی با وجود همه اینا کامپیوترم بهم 1080 p میده یا نه .

• مانیتور LCD در سایز 21.5 اینچ واید
  • طراحی کریستالی مشکی(TOC)
  • پنل باریک با پایه شفاف
  • کنتراست 50000:1
  • وضوح تصویر 1920X1080
  • فرمت تصویر 16:9 مناسب برای تماشای فیلم
  • کلیدهای لمسی درخشنده
  • ورودی دیجیتال DVI
  • زمان پاسخگویی تصویر 2ms
  • Magic Bright 3

• Full HD 1080p purity
  • dynamic colour, dramatic detail
  • stylist Crystal Neck
  • touched by starlight

سلام دوستان عزیز من این کابلو خریدم

http://www.my-batteries.net/images/...on-Hd-Vga-Av-Cable-For-Xbox-360-Dolby-5.1.jpg

ولی نمیخوره بهش به پشت مونیتورم نمیخوره البته برا من ازین 3 تاییشه این 2تایی مدل lcd بالا گفتم اومدم بزنم به پشم lcdim سرش کوچکتر از lcdime چیکار کنم دوستان کسی میدونه باید چیکار کنم الانم موندم نمیخوره اینا تبدیلی دارن تا بتونم بزنم پشت lcdim یا نه خوب مگه نمیگفتین vga hd av به مانیتورا میخوره کو پس برا منکه نمیخوره اصلا پشت کامپیوترم بزرگ این سرش کوچیکه اصلا مثله هم نیستن .

شما باید یه کابل hdmi to dvi بخرید که هم کیفیت مطلوبو بهتون بده و هم به مانیتورتون وصل شه
از این
http://www.digitalconnection.com/spec_images/shdmidvi_rg.jpg

من يه کابل vga hd av خريدم ازين 3 تا فیش داره 3تايي ها http://www.my-batteries.net/images/g...-Dolby-5.1.jpg
اینو میبینید این 2تایشه من 3 تایشو خریدم و lcd من dvi هستش کابل vga نمیخوره بهش اگه دیده باشین میفهین چی میگم من برا همین مجبور شدم برم الان تبديلی گير بیارمکه یه سرش vga باشه یه سرشم dvi گیر اوردم ولي وقتي وصلش ميکنم تصوير سياهه کلا نمياد وقتي کابلو که تبدیلو زدم بهش از مانیتور در میارم ميزنه نو سيگنال وقتي وصل ميکنم نو سيگنال ميره ولي تصوير سياهه و از طرفی من اون 3 تا سوکتشو نميزنما اصلا اونا فقط برا صدان ديگه الان موندم مشکل از کجاست نکنه مانیتورم باید تنظیماتشو درست کنم الان نگا میکنم تو این کابل یه av داره یه vga من رو vga میزارم ولی الان میرم تنظیمات مونیتورم یه pc هست با av چیزی به نام vga نیست تو تنظیمات مونیتورم تا بزارم روش اینم بگم من قبلا با کابل hd بازی کردم اوردم الانم با همین کابل 3 فیشش زدم اورد تو tv قدیمیا موندم چرا اینجا نمیاره .

آخرین ویرایش:
سلام دوستان عزیز کسی نیست کمکم کنه ممنون میشم کارم گیره الان کابلو میزنم به پشت lcd نو سیگنال میره ولی تصویر سیاهه نمیاد نشون نمیده یکی کمکم کنه من سه تا دیگه فیش داره اونا فکر کنم برا صدا هست اونارو نصب نمیکنم اصلا .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or