چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
با سلام
سیستم من اینه
cpu 5300 intel dual core
ram 2 gig
vga GTS 250 1gig
من تو بازی متال گیر 3 فریم خیلی پایین درحد 40 و زیر 40 میگیرم وخیلی کنده لطفا تنظیمات کامل رو برای این بازی بزارید
در ضمن ورژن نرم افزار من pcsx2-r1002 هستش و بایوس usa v2.2 دارم و از پلاگین Gsdx 1076 استفاده میکنم و از بازیم ایمیج گرفتم
فوریه لطفا زودتر کمک کنید
ممنون
دوست من با این فریم که باید بازی عالی اجرا شه اما بیا با ورژن جدید هم یک تستی کنه شایدبهتره شه
دوست تنظیمات این بازی را پیدا نکردم اما شما میتوانید این تنظیمات را امتحان کنید
pcsx2-r3443 備用載點

GSdx-SSE2-r3193 dxwebsetup.exe

ZeroSPU2S 0.4.6 備用載點

شماره 1

شماره 2

شماره 3

شماره 4

شماره 5

اگر عکس بالا نمیاد بیا برو داخل اینم سایت

ورود سایت

آخرین ویرایش:

jamaldj

کاربر سایت
Mar 15, 2009
9
بابا مردم

دوست من با تنظیمات شماره سه همه چیز مشخص است اینم تنظیمات دیگر

تنظیمات شماره یک

تنظیمات شماره دو

تو این سایت هم این ورژن ها هم دانلود کن

998pcsx2
Gsdx 962m

سلام داداش گلم دوباره مزاحم شدم.خواهشا شما که این همه کمک کردی این ورژنی که واسه من گذاشتی زمین تا آسمون با عکس ها فرق داره.من به جای نوشته ها فقط علامت سوال میبینم،بگو چی کار کنم.:(
این عکس :
55ebfc50bb9244ba9f66.jpg

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
سلام داداش گلم دوباره مزاحم شدم.خواهشا شما که این همه کمک کردی این ورژنی که واسه من گذاشتی زمین تا آسمون با عکس ها فرق داره.من به جای نوشته ها فقط علامت سوال میبینم،بگو چی کار کنم.:(
این عکس :
55ebfc50bb9244ba9f66.jpg

سلام دوست عزیز بیا شما
DOWNLOAD

ورژن جدید PCSX2 9.6
دانلود کن
ولی حتما از پلاگین گرافیگی Gsdx 962m استفاده کن و از بیلد (1040mpcsx2)استفاده کن

jamaldj

کاربر سایت
Mar 15, 2009
9
آقا بازم سلام.من هنوزم نتونستم اين بازي رو بازي كنم.اون دو تا تنظيمات اوليه رو من تو ون انجام دادم ارور داد.تو ايكس ژي هم تنظيمات سوميه هنگ ميكنه و همون ارور رو ميده.خواهشا كمك كن.ويندوزم ايكس پي سرويس پك 3 هست و سي پي يو هم به 7500 ارتقا دادم.اين ور‍ن .0.9.6 هم فايده نداد :
2c16fbf83e904b12bc39.jpg

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
آقا بازم سلام.من هنوزم نتونستم اين بازي رو بازي كنم.اون دو تا تنظيمات اوليه رو من تو ون انجام دادم ارور داد.تو ايكس ژي هم تنظيمات سوميه هنگ ميكنه و همون ارور رو ميده.خواهشا كمك كن.ويندوزم ايكس پي سرويس پك 3 هست و سي پي يو هم به 7500 ارتقا دادم.اين ور‍ن .0.9.6 هم فايده نداد :
2c16fbf83e904b12bc39.jpg

دوست عزیز پلاگین دیسک خود را تغییرده درست میشه
75111111.jpg

به احتمال خیلی قوی درست میشه دوست من باهمین تنظیمات بازی کردم اگر نشد بیلد را تغییر بده
اگر باز نشدخودت بعضی از تیک ها را بردارو بعضی را بزار چنان ادامه بده تا درست شه
اگر باز نشدتنظیمات را بزار تا کمک کنم
سعی کن پلاگین دسته هم مثل شکل قراردهی

آخرین ویرایش:

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
سلام دوست عزیز

میشه بگین برای Tekken 5 و SvR 2010 بهترین بیلد و بهترین پلاگین چیه ؟
اگه میشه از تنظیماتم عکس بزار
ممنون.......:x:x:x

jamaldj

کاربر سایت
Mar 15, 2009
9
ای هواااااااااااااااااااااار

دوست عزیز پلاگین دیسک خود را تغییرده درست میشه
75111111.jpg

به احتمال خیلی قوی درست میشه دوست من باهمین تنظیمات بازی کردم اگر نشد بیلد را تغییر بده
اگر باز نشدخودت بعضی از تیک ها را بردارو بعضی را بزار چنان ادامه بده تا درست شه
اگر باز نشدتنظیمات را بزار تا کمک کنم
سعی کن پلاگین دسته هم مثل شکل قراردهی
میگم آخه این پلاگینا رو از کجا گیر بیارم؟ پلاگین دسته رو من میخوام با دسته بازی کنم.خیلیم سعی کردم هنوز نشده.

jamaldj

کاربر سایت
Mar 15, 2009
9
تشکر و سیوهای خدای جنگ

با سلام خدمت تمامی دوستان گل و گلاب.آقا مژده بدین که بالاخره خدای جنگ 1 و 2 رو از اول تا آخر با PCSX2 ورژن 0.9.7 اجرا کردم.اینقد ور رفتم تا بلاخره درست شد هرچند رو ورژن جدید به چندان تنظیماتی نیاز نبود ولی از بس ورژن .0.9.6 چپ و راست گیر کرد و ارور داد رفتم نسخه ی جدید و تمام پلاگین ها رو با دیال آپ دانلود کردم و خودم رو نجات دادم.:d
در همینجا از مدیران انجم و جناب SHOCKWAVE بخاطر کمک هاشون بی نهایت ممنونم و به رسم یادبود و تشکر تمام سیو گیم های خدای جنگ2 البته از سیو گیم سوم به بعد رو براتون میزارم.:x
امیدوارم خوشتون بیادb-)
اگر یه وقتی لینک خراب شد و کسی احتیاج داشت به ایمیلم اطلاع بدین تا اصلاح کنم : Jamal_Faramarzi@Yahoo.Com
لینک دانلود : http://399448.20upload.net/files/shahrivar/12844750381.rar

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
با سلام خدمت تمامی دوستان گل و گلاب.آقا مژده بدین که بالاخره خدای جنگ 1 و 2 رو از اول تا آخر با PCSX2 ورژن 0.9.7 اجرا کردم.اینقد ور رفتم تا بلاخره درست شد هرچند رو ورژن جدید به چندان تنظیماتی نیاز نبود ولی از بس ورژن .0.9.6 چپ و راست گیر کرد و ارور داد رفتم نسخه ی جدید و تمام پلاگین ها رو با دیال آپ دانلود کردم و خودم رو نجات دادم.:d
در همینجا از مدیران انجم و جناب SHOCKWAVE بخاطر کمک هاشون بی نهایت ممنونم و به رسم یادبود و تشکر تمام سیو گیم های خدای جنگ2 البته از سیو گیم سوم به بعد رو براتون میزارم.:x
امیدوارم خوشتون بیادb-)
اگر یه وقتی لینک خراب شد و کسی احتیاج داشت به ایمیلم اطلاع بدین تا اصلاح کنم : Jamal_Faramarzi@Yahoo.Com
فول فریم اجرا شد تنظیمات را بذار هم برای 1 و هم 2

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
امیدوارم خوشتون بیادb-)

اقا منم میخوام این ورژن دانلود کنم ولی نمیدونم کودوم یکی رو دان کنم شما همون 12mb رو دانلود کردی یا 2mb رو ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر