چگونه يك بازي را براحتي تمام كنيم

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
نوشته شده توسط farzadlion:
آخه اسپلینتر سل هم راهنمایی میخواد :mrgreen: ...بازی آسون تر از این نبود... :mrgreen:

فرزاد جان خوب اومدي
بعدش من حتي يه شماره از اين بازي رو هم بازي نكردم :cheesygri
دوستاي ديگه لطفا كمك كنن
شرمننننده ;)

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
خوب يه سري راهنمايي در مورد پرنس واسه كسايي كه ترينر رمز اين جور حرفا دوست ندارن
وقتي دشمناتون تعدادشون زياده سعي كنيد بپرين رو سرشون و بعد بزنينش يا يه راه بهتر از روش اسلومشن كردن بازي استفاده كنين (ها ايم خوبه)
براي جنگيدن با غول اول بايد بگم اگه از رمز استفاده نكنين دهنتون به ... ميره
ولي غول دوم راحت تر از اوليه ( حيكلشم كوچيك تره )
قسمتي هايي كه سوار ارابه هستيد بايد خيلي دقت كنين چون كوچك ترين حركت اشتباه ارابه رو به ... ميده
خوب فعلاً تا بعد

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
امشب در مورد معما هاي پرنس مينويسنم
معماي اول خيلي راحت همون يارو مجسمه رو ميگم چون معلوم بايد چيكار كني
ولي دومي يه كم پيچ ملانه
معماي دوم هدفش معلوم نيس كه من به شما ميگم بايد تمام سكو هاي موجود يعني هر سه تا رو به بالا ترين مكان ببرين بعد اين كار يه تيكه demo game داره كه ترجيح ميدم در موردش توضيح ندم (آخه اين جوري لوس ميشه) خوب فعلا حالشو ببرين تا بعد

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط SamFisher:
یه راهنمایی هم واسه اسپلینتر سل 3 بده ببینیم !
من فقط در باره این بازی یه مسئله رو میگم که خیلی خیلی مهمه .
هیچ وقت به صورت عجولانه کاری رو انجام ندید و به حرف دلتون گوش نکنید. چبزی که این بازی رو از بقیه بازی ها متمایز میکنه اینه که نمیشه بدونه تامل آدم کشت .

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
وقتي پرنس رو تموم كردين به قسمت video galery برين و حتما دموي اولش رو ببينين
خيلي با حاله تو دمو كارا پرنس رو مسخره كردن

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
درخواست راهنمایی

نوشته شده توسط leoman:
دوستان هدف من از ايجاد اين تاپيك اينه كه روشي رو براي هر بازي بهتون ياد بدم كه بتونين بازي مورد نظرتون رو به راحتي و بدون اينكه اعصابتون به هم بريزه به پايان برسونيد.
اگه بازي خاصي رو در نظر داريد بگين من هر طور كه شده راهنمايي تون ميكنم
.
اگه ممکنه راهنمای بازی Haunting Ground را هم بذارید

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط gamestation:
اگه ممکنه راهنمای بازی Haunting Ground را هم بذارید

دوسته عزیز هانتینگ گراند تمام بازیش معما هست و مبارزه ای نداره که بخوان توضیح بدن شما هر جایه این بازی گیر کردین بگین من شخصآ اگه یادم بود کمکتون می کنم ;)

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
نوشته شده توسط mgs3:
دوسته عزیز هانتینگ گراند تمام بازیش معما هست و مبارزه ای نداره که بخوان توضیح بدن شما هر جایه این بازی گیر کردین بگین من شخصآ اگه یادم بود کمکتون می کنم ;)
چشم . هر چی شما بگی .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب از اسپلینتر سل گفتین.
برای رد شدن از هر مرحله:
هیچوقت چراغها رو یادتون نره.توی هر محیطی که میرین با اسلحه کمری (SC Pistol) همه چراغها رو منفجر کنین و به استفاده از OCP اکتفا نکنید.
اگر میدانید که جایی که میروید نور دارد نگران نباشید.تا وقتی که نشانگر در وسط است حتی اگر نگهبان شما را تشخیص دهد فقط به محل شما میاید و در این بین میتوانید از آنجا فرار کنید.
برای از بین بردن سربازها:
هیجان بازی وقتی که بخواهید سربازان را از پشت بگیرید بیشتر است.پس همیشه از پشت بگیرین.و همیشه بیهوش کنید.
مخفی کردن سربازان را از یاد نبرید.
سوت زدن همیشه موثر است.بهترین راه برای جلب توجه.
هیچوقت نکشید.
استفاده از امکانات سلاح خود الزامیست.استیکی شاکر بهترین است و رینگ ایر فویل راوند در مقام دوم.
نقشه را از یاد نبرید.در آن حتی ریزترین جزییات مانند دریچه های کولر و لوله ها نمایش داده شده.
با تشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر