چه نوع بازی دوست دارید بسازید؟

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
820
7
نام
ΑmΨr
یک بازی توی سبک gta که کامل باشه از همه لحاظ مثل آدم فریم بده ، تنوع اسلحه داشته باشه ، تنوع کاراکتر داشته باشه ، امکانات بازی خوب باشه ، قابلیت های متفاوت داشته باشه.

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
224
262
اگه کاره ای بودم دلم میخواست یه تامبرایدر درست حسابی بسازم.یکم تغییرش بدم.از اینکه فقط از درو دیوار آویزون میشه نجاتش بدم.اکنش در حد بالا باشه.گیم پلی روان و عالی داشته باشه.شخصیتشم بیشتر شبیه آنجلینا بشه:D
یه همچین چیزی با اکشن بالا رو سال 2013 ساختن. انقدر زنده موندی که ببینی اون روز رو؟! :D البته اون شباهت به آنجلینا رو شرمنده.

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
528
411
نام
Eric Wright
1-من دوست دارم یه بازی بسازم که مثل gta باشه ولی آزادی عمل 100 درصد بدون رمز .بازی ای که در دنیای آخرالزمانی اتفاق موفته و تو هم گروه خودت رو تشکیل میدی و با یک ماشین به تمام نقاط جهان سفر میکنی و لباس و ظاهر خودت رو هم بتونی تغییر بدی.
2-یک بازی ماشینی که 900 ماشین داشته باشه با موتور و جت و هواپیما و....که اکثرشون باز باشن و سبک نید فور اسپید داشته باشه.
3-یه بازی فایتینگ ترکیبی از استریت فایتر و ام کی و کی او اف باشه و بیشترین کرکتر رو داشته باشه .
4-بازی ترسناک با کرکتری به اسم جو که با یک ویروس میجنگه که تبدیل به یک موجود درختی نشه و یک مسیر جلب با کمک کرکتر های خوب و بد رو میگذرونه و بازی هم open world هست و شخصیت باری neutral هست.

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
702
1,718
نام
کراش
درود . من علاقه زیادی به crash bandicoot دارم و میخوام درآینده بازی های مختلفی در سطح جهانی درباره کراش بسازم :
1- در این نوع بازی ، کورتکس با استفاده از DNA کراش که قبلنا ذخیره کرده بوده ، با حیوانات دیگر تلفیق میکنه و موجوداتی قدرتمندتر از کراش ساخته میشن . تو هر وارپ رومی که کراش وارد میشه ، یکی از اون جم ها در اختیار اون قرار میگیره و کراش بعد از دست یافتن به قدرتش ، ویژگی هاش بیشتر میشه ؛ مثلا برای جم قرمز ، کراش بزرگ وهیکل میشه و تو قسمت هاییکه باید چندین مشت بزنه رو بایک مشت نابود میکنه ویا با جم آبی ، سرعت کراش خیلی بیشتر میشه و ... با دست یافتن به هر 7تا جم ، کراش سوپر میشه که قدرتمندترین فرمشه و قول آخر رو باید اونطوری شکست بده .

2- یک بازی برای اندروید مثل سونیک دش و متروسواران و ... که فقط میدوـه به جایسکه ، سیب میخوره . شخصیت های مختلفی داره ، همینطور کارای مختلف ، کراش در حین بازی میتونه بپره ، تکل بزنه ، نیم خیز بودـه ، بچرخه ، سرعتش رو کم ویا زیاد کنه ، سوار اسکیت بشه ، پرواز کنه ، یک حفاظ به دورخودش بکشه (منظورم همون ماسک هست) و ... قولش هم دیگه کورتکس نیست ، اونا جز شخصیت های اصلی ان و با چندتا سیب قفلشون باز میشه ، قول هاش هم مثل ریپررو ، پوپاپوپا ، تروفی ، نیترو اکسید و ... هست .

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
528
411
نام
Eric Wright
1- در این نوع بازی ، کورتکس با استفاده از DNA کراش که قبلنا ذخیره کرده بوده ، با حیوانات دیگر تلفیق میکنه و موجوداتی قدرتمندتر از کراش ساخته میشن . تو هر وارپ رومی که کراش وارد میشه ، یکی از اون جم ها در اختیار اون قرار میگیره و کراش بعد از دست یافتن به قدرتش ، ویژگی هاش بیشتر میشه ؛ مثلا برای جم قرمز ، کراش بزرگ وهیکل میشه و تو قسمت هاییکه باید چندین مشت بزنه رو بایک مشت نابود میکنه ویا با جم آبی ، سرعت کراش خیلی بیشتر میشه و ... با دست یافتن به هر 7تا جم ، کراش سوپر میشه که قدرتمندترین فرمشه و قول آخر رو باید اونطوری شکست بده .
اگه seirra اینترتیمنت زنده بود این بازی رو میساخت ولی ایده باحالی داره و اینم بگم که کرش بندیکوت در انحصار activision و naghty dog هست و برای ساخت چنین بازی هایی باید توی این شرکت ها بود . خود من هم کرش بندیکوت wrath رو توی ps2 و 1 تا 3 رو توی ps1 و تگ تیم رو توی psp و mutant رو توی 360 و nsane رو هم تا آخراش رفتم.
2- یک بازی برای اندروید مثل سونیک دش و متروسواران و ... که فقط میدوـه به جایسکه ، سیب میخوره . شخصیت های مختلفی داره ، همینطور کارای مختلف ، کراش در حین بازی میتونه بپره ، تکل بزنه ، نیم خیز بودـه ، بچرخه ، سرعتش رو کم ویا زیاد کنه ، سوار اسکیت بشه ، پرواز کنه ، یک حفاظ به دورخودش بکشه (منظورم همون ماسک هست) و ... قولش هم دیگه کورتکس نیست ، اونا جز شخصیت های اصلی ان و با چندتا سیب قفلشون باز میشه ، قول هاش هم مثل ریپررو ، پوپاپوپا ، تروفی ، نیترو اکسید و ... هست .
این هم ایده خوبی هست که تا حالا عملی نشده . یه زمانی توی نوکیا کرش نیترو 2 بود که انقدر بد بود که که نگم....بخاطر همینه که دیگه بازی کرش برای موبایل نمیاد.همین که کرش رو توی بازی super smash bros. بزارن خودش عالی میشه.یا اینکه یک بازی درست بشه که تلفیقی از همه قهرمان های غول های گیمینگ باشه و کرش هم توشون باشه.

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟