چه نظری درباره ی تعرفه های جدید GPRSایرانسل دارید

با تعرفه های جدید GPRSایرانسل ....

• مجموع رای دهنده‌ها
    19

omidx360

کاربر سایت
Aug 11, 2010
74
نام
OMID
چه نظری درباره ی تعرفه های جدید GPRSایرانسل دارید؟

بسته افزایشی GPRS
تمامی مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند با انتخاب بسته‌های افزایشی GPRS ایرانسل از ۹۹% تخفیف باورنکردنی بهر‌ه‌مند شوند:

همان‌طور که در جدول فوق مشاهده می کنید، این امکان برای شما فراهم شده است که بر اساس برآورد خود از نیازتان به اینترنت، هریک از بسته های افزایشی اینترنت همراه را که مایل باشید، انتخاب نمایید. برای مثال اگر احساس می کنید در هفته پیش روی، مثلاً ۸۰۰ مگابایت به اینترنت احتیاج دارید، با پرداخت ۴۰.۰۰۰ ریال و با سفارش بسته محدود ۸۰۰ مگابایتی از مهلت ۷ روزه استفاده از آن برخوردار شوید.

نحوه اطلاع از حساب:
شما همچنین می توانید برای اطلاع از وضعیت حساب بسته افزایشی GPRS خود، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره گیری کنید:

gprs_ussd_fa.jpg

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
اینا هم دیگه زرنگ شدن اول خوب ملت رو جذب این GPRS نا محدود کردن بعد کاری که میخواستن رو کردن!
آخه 2.5 گیگ راحت تو 10 روز مصرف میشه و این هم یعنی شارژ مجدد و پر شدن جیب ایرانسل.

e4lyas

کاربر سایت
Apr 19, 2010
16
بسته هاش که محدودیت گذاشتن , فایده نداره .. !
1000 تومن = 200 مگ
در صورتی که یک دانلودر حداکثر
500 - 600 تومن = 1 گیگ ! ///

ولی اگه بسته هاش محدودیت زمانی نداشت خوب بود ! ( هر چند که همون GPRS معمولیش میشه ولی مثل این میمونه که سرعت دانلود تو صبانت ( اکانت با میزان دانلود محدود بالاست ولی برعکس بدون محدودیتش سرعت پایینه (یا مخابرات که خودم دارم ) ) )
مثلا این 200 مگ رو در طول چند وقت بشه استفاده کرد ! /

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
اگه بسته 2.5 گیگش نامحدود بود عالی میشد ولی برا منی که تلفنمون قطعه اینم غنیمتیه الان دارم با همین بسته 2.5 گیگ این پست رو میدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر