چه موارد ps3 خوب وعالی است؟و چه موارد ps3 شما را اذیت میکند؟

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
به نظرم برای مقایسه ی بهتر به lensoftruth سر بزنید..اینجوری بهتر میشه نتیجه گرفت که کدوم کنسول توی چه بازی هایی ضعیفه!

من رنگبندی PS3 رو بیشتر میپسندم چون به نظرم طبیعی تر به نظر میرسه..درسته که کنتراستش پایینه ولی در کل نظر شخصیم رو گفتم و هیچ اشکالی هم نداره....!;;)

آخرین ویرایش:

castiel

کاربر سایت
Jul 6, 2010
19
نام
mehrdad
سلام من چند تا سوال داشتم به نظرتون من پلیاستیشنمو از هک در بیارم؟خیلی فرق میکنه اورجینال؟یه سوال دیگه اخرین نسخه هک چیه؟واینکه محدوده قیمت بازیهای اورجینال چنده؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ps3 فقط از لحاظ معماری یکم مشکل ساز شده.مثال میزنم خدمتتون....
mafia 2 : یادمه 80 هزار تومان دادم پاش اما بازی چمن نداشت.اسکایریم هم که اینجور.batman هم که اون همه تفاوت گرافیکی(که میگفتند انریل انجین با ps3 کمتر سازگاری داره و کلی بازیهای شاخ هم با همین انجین ساخته شد.
cod mw2 اومده یود بعد کلی پول پیاده شدم..بعد دیدم خوده صاحب مغازه داره با xbox بازی میکنه با شفافیت و کیفیت بهتر.کفری شده بودم.

خطاب به سونی:2 تا از بازیهای انحصاریت رو کم کن...ولی کنسولت رو سازگارتر و نرمتر و بهتر بساز.90% بازیها مولتیپلتفرم هستند و ما کیفیت میخوایم.

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
من واقعا با کنسول ps3 حال میکنم چون جدای سخت افزار پرقدرتش انحصاری هایی که توش تجربه کردم رو با هیچ چیز دیگه ای مقایسه هم نمیکنم !
در ضمن من 3 دارم پسر خالم هم 360 . تو اکثر بازی ها رنگبندی تو ps3 خیلی نرم تر و طبیعی تر هست چون تو 360 اکثرا تضاد رنگ ها زیاده! ( البته نظر شخصی بود )

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
cod mw2 اومده یود بعد کلی پول پیاده شدم..بعد دیدم خوده صاحب مغازه داره با xbox بازی میکنه با شفافیت و کیفیت بهتر.کفری شده بودم.
اين يه مورد شديدا تكذيب می شه.
من خودم هم MW1 رو روی PS3 بازی كردم و هم MW2 رو و كوچكترين تفاوتی نديدم با نسخه 360ـشون داشته باشن.
حتما ايراد از نمايشگرتون بوده...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اين يه مورد شديدا تكذيب می شه.
من خودم هم MW1 رو روی PS3 بازی كردم و هم MW2 رو و كوچكترين تفاوتی نديدم با نسخه 360ـشون داشته باشن.
حتما ايراد از نمايشگرتون بوده...
نه.همونطور که شما هم میدونید cod mw1 و mw2 و bo cod و mv3 همه با یک انجین ساخته شدن.
این لینک مقایسه گرافیکی mw3 هست.cod bo هم میدیدم بچه ها شاکی شدن .cod mw2 رو هم که من خودم به شخصه بازی نسخه ps3 رو بردم کلوپ و اونجا با خود صاحب کلوپ مقایسه رو انجام دادیم.(این کار رو با red dead هم انحام دادم که اونجا هم ضدحال خوردم)میدیدم اونا پول کمتر میدن و کیفیت بهتر میگیرن.

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
به نظر من بدی ps3 یکم پیچیده بودن بازی ساختن براش همین بس
حالا بریم سراغ خوبی هاش سخت افزار عالیش انحصاری خوب که هرکسی ببینه مو به تنش سیخ میشه هرکاری میخوای میشه باش انجام داد واز همه مهتر استفاده از بلوری وفناوری3d
راستی این بگم چرا هیجکیی بهش اشاره نکرد اگر بازی ساز ها میخواهند یک بازی خوبی وبا کیفیت درست کنند لید پلتفرم بازی میشه ps3 بخاطر سخت افزار بالایش س
اون بازی ها که روی360 بالاتر اجرا میشه چون سازندهاش راه اسون برای ساختن بازی انتخاب مکنند چون بازی ساختن روی360 اسانتر

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
راستشو بخواهید فکر کنم نظرهامون اینکه بدی های این دستگاه کم تر از خوبی هاش است.بدی ها کمتر و بعضی اوقات به چشم میان;)

skype2010

کاربر سایت
Jul 10, 2011
235
به نظر من کنسول PS3 جز یکی از بهترین و پرقدرت ترین کنسول های عصر حاضر هست و کنسولی هست بی رقیب !
این رو هم قبوال دارم که به خاطر راحتی 360 اکثر کسایی که براشون مهم نیست به طرف 360 کشیده میشن که کاملا" طبیعیه !
من خودم به شخصه هم 360 داشتم هم PS3 و به نظر بنده اصلا" قابل مقایسه نیستند ..... به هیچ عنوان ......!
برای مثا PS3 دارای Wireless هست و میشه باهاش وب گردی کرد ولی با 360 نمیشه
یا آنلاین بازی کردن مجانی هست درحالی که تو 360 نیست
یا برای آپدیت 360 باید کنسول رو بازکرد و درایوش رو به کامپیوتر وصل کردن ولی تو PS3 به راحتی با یه فلش یا از خود PSN به راحتی آپدیت میشه .:d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
+:بازی های انحصلری عالی،بازی آنلاین رایگان،دسته سبک،بلوری پلیر
-:سرورهای بازی آنلاین یک سر و گردن پایینتر از ایکس باکس(تو ایران این نکته مشخصتر و مهمه )،کیفیت بیشتر مولتی پلتفرمها پایین تر به ویژه بازی های 2 3 سال اول عرضه.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
+ : پخش ویدئوی عالی - بازیای انحصاریش عالی - آنلاین رایگان (که بالا دوستمون اشاره کرد)

- : تو بازیای مالتی پلتفرم خوب نیست - از ظاهرش خوشم نمیاد (!) :d - دستش به درد نمیخوره و مدام آنالوگش از دست آدم در میره و البته اینجا باید از مایکروسافت تشکر کنم که آنالوگ سمت چپ رو بالا قرار داده و فوق العادست و باید سونی تو کنسول بعدی یاد بگیره - سرورای آنلاینش به خوبی Xbox Live نیست - PS Move به هیچ دردی جز کلاس گذاشتن نمیخوره ...

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
+ : پخش ویدئوی عالی - بازیای انحصاریش عالی - آنلاین رایگان (که بالا دوستمون اشاره کرد)

- : تو بازیای مالتی پلتفرم خوب نیست - از ظاهرش خوشم نمیاد (!) :d - دستش به درد نمیخوره و مدام آنالوگش از دست آدم در میره و البته اینجا باید از مایکروسافت تشکر کنم که آنالوگ سمت چپ رو بالا قرار داده و فوق العادست و باید سونی تو کنسول بعدی یاد بگیره - سرورای آنلاینش به خوبی Xbox Live نیست - PS Move به هیچ دردی جز کلاس گذاشتن نمیخوره ...

واقعا دستش رو قبول دارم ( این طرفا ایکس باکسی که نیست ؟ :D ) . من خودم AS BROTHERHOOD روبا 306 تموم کردم یه بارم آنالوگ از دستم در نرفت !! ولی دارم Uncharted میزنم..کفریم کرد آنالوگ بیشتراز 10بار از دستم در رفته !!! واقعا این مشکلش به چشم میاد عجیب..

بازی مولتی پلتفرم یعنی کدومها .. :D??? ظاهر چیش با بقیه میفرقه ؟!!
در کل بازیهای انحصاری پی اس 3 فوق العاده بالاتر از 360 هستن و .. اینکه کیفیت کنسول پلی 3 فوق العاده باالاتر از 360ه من و توی بازیهای مشترکشون بارها دیدم.. تعحب میکنم دوستان میگن کیفیت 360بالاتر بوده شاید اون بازی برای پلی 3 خوب نوشته نشده این تقصیر پلی 3 نیست که؟!!!

و اینکه. پلی استیشن نمیخواسته خیلی توی کنسولش تغییرات ایجاد کنه واسه همین یه همچین چیزی زده و به دسته هاش تغییرات جزئی داده.
چون ماها با یه همچین دسته هایی عادت کردیم.

و .. MOVE میتونم بگم ظرافتی که MOVE در حرکتاش داره و دقتی که داره .. کینکت به شدت نداره..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر