چه خبر از شاهکار Denis Dyack : too human

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
خوب نسخه ی کامل این RPG نچندان خوش ساخت :biggrin1: هم تا چند وقت دیگه روانه ی بازار میشه و تو این مدت باقی مونده خبر های قبل از عرضه ی بازی همیج جور بیشتر و بیشتر میشن که مهم هاشو با هم پیگیری میکنیم
پیتر مولینکس مرد خلاق دنیای کامپیوتر در اخرین اظهار نظرش خودش برای این بازی ابراز ناراحتی کرده و گفته Denis Dyack و بازی وی too human مستحق چنین نقد ها و اظهار نظر های تندی نیستند
مولینکس میگه من بازی رو به شخصه انجام دادم و اونو خیلی بهتر از نقد های تیزی که در موردش میشه دیدم
Denis Dyack هم گفته حتما سر fable 2 جبران میکنم (شوخی):biggrin1:
در خبر دوم هم جناب Dyack در مورد قدرت x360 صحبت کرده و گفته 360 کنسول بسیار قویه و تائثیر پذیری بالای داره و دست بازیسازان رو بسیار باز میزاره و از قدرت سخت افزاری بسیار خوبی بهره منده
اگر این خبر ها رو+ دموی افتضاح بازی و نقد های بسیار تند منتقدان بکنیم فقط به جو طبلیغاتی میرسیم که سازنده ها قصد دارن با اون فروش بازی رو بالاتر ببرن
نا امیدانه منتظر این بازی در اگوست امسال هستیم
منبع
موفق باشید

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
من دموی این بازی رو انجام دادم به نظرم بازی بالقوه میتونست بازی خوبی از آب دربیاد نکات ضعفش به نظرم گرافیک بسیار پایین , کنترل واقعا آزار دهنده به طوری که با آنالوگ سمت راست باید شمشیر زد و زاویه دوربین رو نمیشه عوض کرد ولی باز میگم بازی میتونست بهتر ساخته بشه صحنه های بازی جذابیت خاصی دارن .

gow_360

کاربر سایت
Dec 10, 2007
32
این بازی مطمئنا نه نمره بیاره-نه چیز خاصی داره -فقط شمشیر زنی هاش بدک نبود
کلا دوربین+باگ فراوان+لود طولانی+....=بازی بد
ولی من میگیرم یکبار میرم تا تهش-برای وقت پر کردن-واقعا هیچی نداشت دموی بازی

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
سلام
خوب نسخه ی کامل این RPG نچندان خوش ساخت :biggrin1: هم تا چند وقت دیگه روانه ی بازار میشه و تو این مدت باقی مونده خبر های قبل از عرضه ی بازی همیج جور بیشتر و بیشتر میشن که مهم هاشو با هم پیگیری میکنیم
پیتر مولینکس مرد خلاق دنیای کامپیوتر در اخرین اظهار نظرش خودش برای این بازی ابراز ناراحتی کرده و گفته Denis Dyack و بازی وی too human مستحق چنین نقد ها و اظهار نظر های تندی نیستند
مولینکس میگه من بازی رو به شخصه انجام دادم و اونو خیلی بهتر از نقد های تیزی که در موردش میشه دیدم
Denis Dyack هم گفته حتما سر fable 2 جبران میکنم (شوخی):biggrin1:
در خبر دوم هم جناب Dyack در مورد قدرت x360 صحبت کرده و گفته 360 کنسول بسیار قویه و تائثیر پذیری بالای داره و دست بازیسازان رو بسیار باز میزاره و از قدرت سخت افزاری بسیار خوبی بهره منده
اگر این خبر ها رو+ دموی افتضاح بازی و نقد های بسیار تند منتقدان بکنیم فقط به جو طبلیغاتی میرسیم که سازنده ها قصد دارن با اون فروش بازی رو بالاتر ببرن
نا امیدانه منتظر این بازی در اگوست امسال هستیم
منبع
موفق باشید
یه چیز تو مایهای mass efect هست ولی نه به اون حد
بازیه جالبی در نمیاد:unsure:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من واقعا اينقدر نبوغ كه تو بچه هاي اين سايت ميبينم لذت ميبرم و تاسف ميخورم كه چرا شكوفا نشده.

آقا بابا جون من شما اومديد از روي دموي يك بازي به اين نتيجه رسيديد كه اين بازي مزخرفه؟

BF BC كه قبل از ارزش با اون دموش صداي همه رو در آورد وجود باگ و هزار تاي ديگه! خوبه نوشته شده نسخه دمو نه نسخه اصلي بزاري نسخه اصلي بياد تمومش كنيد بعد هي بهش گير بدين.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
من واقعا اينقدر نبوغ كه تو بچه هاي اين سايت ميبينم لذت ميبرم و تاسف ميخورم كه چرا شكوفا نشده.

آقا بابا جون من شما اومديد از روي دموي يك بازي به اين نتيجه رسيديد كه اين بازي مزخرفه؟

BF BC كه قبل از ارزش با اون دموش صداي همه رو در آورد وجود باگ و هزار تاي ديگه! خوبه نوشته شده نسخه دمو نه نسخه اصلي بزاري نسخه اصلي بياد تمومش كنيد بعد هي بهش گير بدين.

همین که استعداد شما شکوفا شده بسه میثم جان:cheesygri(شوخی)
خودشون گفته بودن که دموی بازی بسیار نزدیک به بازی اصلی هستش. یعنی گرافیک و گیم پلی و... همه چی از بازی اصلی برداشته شده.
من خودمم به این بازی امیدی نداشتم. گرافیکش خوبه ولی گیم پلیش :sick: نمیگم گیم پلیش بده ولی خیلی مشکل داره .اون موقع که برای اولین بار گیم پلی بازی رو نشون دادن خدا خدا میکردم که تا عرضه رفع بشه ولی...

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد

ما هم از لذت بردن شما لذت میبریم ولی تاسف نمی خوریم .;)
دوست عزیز خوبه حالا من نوشتم دمو رو بازی کردم نگفتم که بازی اصلی رو تموم کردم .
دموی این بازی رو انجام دادم
در ضمن این بازی BF BC که شما میگید در دموی خودش مشکل باگ داشت و انتقاداتی که میشد از این بابت بود ولی این بازی به غیر از باگ مشکل گیم پلی هم داره و مطمئنا روند بازی تا کمتر از 1 ماه مانده به انتشار بازی تغییر نمی کنه !!
حالا امیدوارم که تغییر کنه!!;)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان

میثم جون Too Human بازی زیاد بدی نیست و میشه گفت که یک RPG خوب هست , ولی انقدر سازندگان بازی از بازی خودشون تعریف کردند و گفتن که خیلی شاخ هست و اینا! انتظار گیمر ها از بازی خودشون رو بالا بردن ولی در عمل بازیشون به ان بزرگی نیست!! اکثر ایده هاشون رو هم خراب کردن و واقعا از SK بعید بود که یک همچین بازی بسازه.....

اگه شما Demo بازی رو انجام بدید متوجه میشید که بازی از لحاظ گرافیکی چقدر مشکل داره (که متاسفانه تا زمان عرضه بازی هم درست نمیشه مگه اینکه SK معجزه کنه) گیم پلیش هم زیاد رون نیست و اعصاب خورد کن هست...

البته بازم میگم همه این نقد های بد برای Too Human به خاطر این هست که همه انتظار یک شاهکار رو داشتند....

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم جون Too Human بازی زیاد بدی نیست و میشه گفت که یک RPG خوب هست , ولی انقدر سازندگان بازی از بازی خودشون تعریف کردند و گفتن که خیلی شاخ هست و اینا! انتظار گیمر ها از بازی خودشون رو بالا بردن ولی در عمل بازیشون به ان بزرگی نیست!! اکثر ایده هاشون رو هم خراب کردن و واقعا از SK بعید بود که یک همچین بازی بسازه.....

اگه شما Demo بازی رو انجام بدید متوجه میشید که بازی از لحاظ گرافیکی چقدر مشکل داره (که متاسفانه تا زمان عرضه بازی هم درست نمیشه مگه اینکه SK معجزه کنه) گیم پلیش هم زیاد رون نیست و اعصاب خورد کن هست...

البته بازم میگم همه این نقد های بد برای Too Human به خاطر این هست که همه انتظار یک شاهکار رو داشتند....
ماكان جان ، من فقط ميگم بهتر پيش داوري نكنيم شايد TH تاخير خورد و... و از روي چندتا گفته افرادي كه اصلا معلوم نيست كجاي صنعت قرار دارند و يك دمو نميشه گفت يك عنوان خوبه يا نه ، TH يك عنوان متوسطه و كسي هم نميتونه اين مسئله رو انكار كنه ولي پيش داري كردن خيلي اشتباه ...

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ماكان جان ، من فقط ميگم بهتر پيش داوري نكنيم شايد TH تاخير خورد و... و از روي چندتا گفته افرادي كه اصلا معلوم نيست كجاي صنعت قرار دارند و يك دمو نميشه گفت يك عنوان خوبه يا نه ، TH يك عنوان متوسطه و كسي هم نميتونه اين مسئله رو انكار كنه ولي پيش داري كردن خيلي اشتباه ...

میثم؟:-" شما نبودی که میگفتی این بازی حد وسطی نداره؟ یا خیلی خوب میشه یا خیلی بد؟ عجب آدمی هستیا:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر