چه بازي halo killer خواهد بود؟

slipknot_ghost

کاربر سایت
اين تاپكي براي اينكه ببينيم به نظر بچه هاي گل بازي سنتر چه كسي ميتونه ركورد باورنكردني haloرو بشكنه؟؟؟
من خودم شانس بيشتر رو به ut3و بعدشم به crysisميدم چون pcباز ها هم زيادن هم خيلي ها چشك انتظار اين بازي

آخرین ویرایش:
شما مطمئن باش تا اومدن Halo 4 رکورد این بازی شکسته نمیشه ! چون از نظر تبلیغات و Hype هم رکورد همه بازیها رو شکونده ! با هر بازی ای هم شکسته بشه با Crysis شکسته نمیشه که 90% ملت سیستمشون کم میاره توش.

امروز توی ماهواره صحبت از برابری فروش halo 3 با فیلمهایی مثل هری پاتر و اسپایدر من 3 بود:eek:
البته کرایسیس هم یک بازی مافوق تصوره ولی بدلیل نیاز به pc قدرتمند و بالا نبودن سیستم تمام کسانی که pc دارن بعید میدونم به پای هیلو برسه .
تورنومنت 3 هم بنظر بیشترین طرفدار و نقطه قوتش توی مولتی پلیر هستش که به همین دلیل کسانی که بیشتر سینگل بازی میکنن شاید کمتر طرفش برن .
البته این نظرات من در مورد فروش توی خارجه نه ایران، چون اونا بابت هر بازی کلی پیاده میشن و حاضر نمیشن ریسک کنن .ولی ما راحت میریم با قیمت پایین میخریمش اگه خوشمون هم نیومد میندازیمش کنار:biggrin1:

شما مطمئن باش تا اومدن Halo 4 رکورد این بازی شکسته نمیشه ! چون از نظر تبلیغات و Hype هم رکورد همه بازیها رو شکونده ! با هر بازی ای هم شکسته بشه با Crysis شکسته نمیشه که 90% ملت سیستمشون کم میاره توش.

از نظر فروش بله / ولی از نظر خوب بودن بازی نه !

از نظر فروش شاید Spore بتونه یه کاری بکنه اما بازم مطمئن باشید جز Halo 4 بازیه دیگه ای نمیتونه رکورد بزنه ;) شاید هم Killzone 2 یا MGS4 :confused:

sporeفكر نمي كنم چون خيلي ها اين بازي رو بچه بازي ميدونن!!!(بيشتر تو ايران)
ولي شايد gow2بتونه اين كا رو انجام بذه ولي واقعا ركورد فروش haloباور نكردني!!!
bioshockهم خيلي خوب فروخت ولي halo killerنميشه نامبردش چون metroid primeبيشتر فروش كرد!!!

میگم بهتر نیست بازیهایی که روی 360 قراره بیان رو جز نظر سنجی قرار بدیم ؟
چون بازی هایی که برای ps3 هستن مثل mgs4 یا killzone2 اگر تمام کسایی که ps3 دارن بخرنش
بازم به halo نمیرسه چون اصلا فروش خود ps3 پایین بوده !

ولی اگر نظر من رو بخوایین میگم هیچ بازی به اندازه halo فروش نمیتونه بکنه عمرا حتی نزدیکش هم نمیتونه بشه

نمیدونم چرا انقدر فروش Halo رو بزرگ میکنند .. کم نبودند بازیهایی که بیشتر از Halo3 فروختند.

Starcraft - CS - حتی Sims

دوستان این نظر شخصی من هست

من به فروش این بازی کار ندارم ولی فکر میکنم تو ایران دوستان

کمی جو گیر شدن و تحت تاثیر تبلیغات سایتها و.... نظر میدن

فکر میکنم عنوانهای خوب سونی که بیاد ممکنه رو فروش کنسولش هم تاثیر بسزایی داشته باشه

فقط نظر خودم اینه که این بازی بیش از داشته هاش بزرگنمایی شد

موفق باشید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or