چه اتفاقی می افتد که شما از پای کنسول پا میشید؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
فکر نکنم کسی رکورد بازی من در بتل 3 ر داشته باشه ساعت 12 ظهر بلند میشدم تا 6 صبح روز بعد بازی میکردم بعد غذا هم سر بازی میخوردم از رفقای بتل بازم بپرسید بهتون میگن یعنی دقیقا روزی 18 ساعت رکورد من هست:d

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
عوامل بسیار شایع:
گرسنگی.
wc>=توالت
مهمون.
مشغله.
همه غیر از احساس خواب+سردرد+درحال مرگ:d
.
اگه خوابمون بگیره بلفرض تو کال اف باشیم یه اسنایپ میگیریم ملتو مورد عنایت قرار میدیم
اگه سرحال باشیم دقیقا عین شهید فهمیده میرم زیره دشمن:d

kazuhira mille

کاربر سایت
Apr 25, 2014
12
نام
kazuhira miller
وقتی نگاهم گذرا نگاهم به تقویم می افتد و می بینم فردا امتحان دارم!

- - -ویرایش - - -

یا شاید وقتی چشام سیاهی میره!!!!!!!!!!

در بعضی مواقع هم وقتی پدرم تحدیدم می کنه کنسول رو می فروشم(البته من پامی شم ولی تو دلم می گم چند تا کنسول دیگه دارم.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
بلایای طبیعی مانند سیل زلزله اتش سوری مرگ و ... . همچنین بلایای غیر طبیعی مانند پرت کردن اشیاع از جمله دمپایی یا قبلمه به سمت خود و کنسول توسط والدین :D

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
من کل زندگیو بازی کردن چشم ادم درد میگیره قرمز میشه سردرد انا کشک من عادت دارم کور هم بشم بازی میکنم :d تقریبا من تمام روز با بازی می گزرونم از ایکس باکس به کامپیوتر از کامپیوتر به کامپیوتر مدرسه (دبیرستانی هستم رشته کامپیوتر برداشتم معلم دوست دختر بازی میگنه ما 15 تا دستگاه داریم میشینم خوک های بد - ماریو - پپسی من - انگوری بردز - خلاصه بازی کم حجم دیگه) از کامپیوتر مدرسه به ایکس باکس بعد خواب تا فردا که همین کارو پیاده میکنیم (کاملا حقیقت داره چه میخواهید باور کنید چه میخواهید باور نکنید )

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
زمانی ک احساس میکنم ک وقتشه بابا صداش در بیاد و باز شروع کنه بگه:

پس کی میخوای اون کتاب بگیری دست؟ ؟؟ و و و و.... هزار حرف رنگارنگ دیگه ...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
من که 8 تا سگا و 2 تا میکرو و 1 سونی 1 رو بر اث روزی 15 .16 ساعت سوزوندم درحدی که یه هفته سردرد سرگیج و دلدرد بهخاطر بیخوابی وگرسنگی کشیدم تازه دستشوی داشتنی هم هی وول میخوردم تا جای حساس بازی تموم شه(همه جای بازی حساس است) انقدر وول میخوردم که بابام با کمربند بلند میشد و میگفت بلن شو برو دستشوی دگ البته الان دیگه حسش روندارم 10 دقیقه هم بازی کنم الانم خدایش حال نوشتنم ندارم ولی دگ کاری ندارم فلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر