چند سوال در مورد مجلات فارسی بازی

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام خدمت دوستان عزیز
سوال اولم اینه که قدیمی ترین مجله های فارسی کدام هستند و از چه سالی شروع به کار کردند؟
سوال دوم هم اینه که از چه سالی این مجلات از حالت چاپی در اومدن و دیجیتال (PDF) شدن؟
سوال سوم هم اینه که آیا کسی اینجا آرشیو کامل مجله های قدیمی رو داره که به ما قرض بده یا بفروشه؟

پیشاپیش تشکر از شما دوستان عزیز

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
سلام دوست من
من پست شما رو چند روز پیش دیدم اما به خاطر این که اطلاعاتم کامل نبود پاسخی واست نگذاشتم و منتظر بودم بچه ها یک جواب کامل واست پست کنند.
خوب حالا که کسی چیزی ننوشته منم از اطلاعات ناکاملم واست اینجا می نویسم امیدوارم که بتونه شما رو واسه مقاله ات راهنمایی کنه.
تو ایران به صورت چاپی الان یک مجله بازینما وجود داره که تقریبا از قدیمی هاست اما فکر کنم قدیمی ترینشون بازی رایانه بود که دیگه الان چاپ نمیشه و کلا دیگه فعالیت ندارند چه در زمینه دیجیتال و غیره.
چند سال پیش بهار مجلات گیمی در ایران بود اما مشکلات بی شماری از قبیل تحریم ها و گران شدن کاغذ باعث شد این مجله ها دیگه منتشر نشوند.
مثل دنیای بازی ( که به صورت دوهفته نامه منتشر می شد) ،بازی رایانه و غیره
اما تا جایی که من می دونم مجله ای نداشتیم که از حالت چاپی در بیاد و به صورت pdf منتشر بشه ولی مجلات زیادی یک دوره متولد شدند که از پایه دیجیتال بودند و به صورت pdf منشر شدند.
اما این مجله ها هم عمر زیادی نداشتند و اکثرا یا بهتره بگم همشون یه دلیل وضعیت مالی و نداشتن درآمد مناسب یواش یواش محو شدند.
تنها گزینه ی مناسبی که همچنان همه ی مشکلات رو پشت سر گذاشته مجله ی بازینماست .
امکان خرید تمام ارشیو این مجله هم وجود داره و می تونی از طریق ایمیل بخش پشتیبانی همه ی ارشیو رو به قیمت مناسب تهیه کنی.
اینم ایمیل بخش پشتیبانی
support@bazinama.com
امیدوارم موفق باشی

• Like
Reactions: victorman

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام مسعود جان

اول که بسیار ممنونم بابت زمانی که گذاشتی و محبتی که کردی و پاسخ دادی. دوم اینکه متاسفانه با این ایمیل چند باری تماس گرفتم اما پاسخگو نیستند و از اونجا که استرالیا هستم حضوری رفتن برام میسر نیست. تلفنی هم ازشون پیدا نکردم.
راه ارتباطی دیگه ای ندارن؟

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
سلام مسعود جان

اول که بسیار ممنونم بابت زمانی که گذاشتی و محبتی که کردی و پاسخ دادی. دوم اینکه متاسفانه با این ایمیل چند باری تماس گرفتم اما پاسخگو نیستند و از اونجا که استرالیا هستم حضوری رفتن برام میسر نیست. تلفنی هم ازشون پیدا نکردم.
راه ارتباطی دیگه ای ندارن؟
خواهش می کنم دوست من

یک نرم افزار واسه اندروید به نام بازینما دارند که از اونجا هم می تونی باهاشون در تماس باشی.
از طریق این ایمیل هم پاسخگو هستند ولی معمولا یکمی طول می کشه تا جواب بدن.
نرم افزارشو از طریق کافه بازار می تونی دانلود کنی.

• Like
Reactions: victorman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر