گیفت کارت

چند ترفند ساده برای استفاده بیشتر و بهتر از آیفون

applegostar

کاربر سایت
Aug 2, 2017
4
اگر شما هم از کاربران گوشی های اپل هستید حتما از کارکردهای بی نظیر آیفون ها اطلاع دارید. اما ممکن است از تعدادی دیگر از قابلیت های بی نظیر آن آگاه نباشید. ما در اینجا به برخی از ترفندهای مفید گوشی های آیفون اشاره می کنیم:


1: ویژگی Quick Call

اگر میخواهید مجددا آخرین شماره ای که از گوشی آیفون خود با آن تماس گرفته اید را تکرار کنید میانبری وجود دارد که این گزینه را به سرعت در اختیار شما قرار میدهد. به این ترتیب که اپلیکیشن phone را باز کرده و بر روی دکمه سبز رنگ تماس در اسکرین ضربه بزنید.


2: زوم کردن سریع بر روی هر قسمت از صفحه نمایش

در زیر نوار Accessibility اپلیکیشن Setting، تنظیماتی وجود دارد که قابلیت حداکثر بزرگنمایی را به صورت پیش فرض، غیر فعال کرده و در واقع این گزینه به شما اجازه میدهد تا با فشار دادن صفحه نمایش، بر روی هر قسمت از صفحه در iOS زوم کنید. به این منظور به قسمت های Setting، General، Accessibility، Zoom و سپس به قسمت Zoom and Show Controller مراجعه کنید.

3: بهترین ترفند برای ماشین حساب
با سوئیپ کردن به قسمت چپ یا راست پنل نمایش ماشین حساب می توانید به سرعت و به راحتی، آخرین آمار و ارقام وارد شده را حذف کنید.


4: نحوه اسکرین شات گرفتن بر روی آیفون X

در مدل های قدیمی تر آیفون، این امر با فشار دادن دکمه های home و power امکان پذیر بود اما برای گرفتن اسکرین شات بر روی آیفون 10، دکمه بزرگ siri که در سمت راست و بالا قرار گرفته را به همراه سوئیچ volume فشار دهید.

5: استفاده از موسیقی به عنوان آلارم گوشی
به این منظور، ابتدا وارد اپلیکیشن Clock شده و تایمر را فشار دهید. سپس بر روی دکمه when timer end ضربه زده و stop playing را انتخاب کنید. سپس تایمر را بر روی زمان و آهنگ مورد نظر تنظیم کنید.


6: ویژگی سوپر فست شارژینگ

آیفون های جدید اپل مانند آیفون 8 و X از ویژگی فست شارژینگ برخوردارند. اگر هم آیفون شما قدیمی تر است باز هم می توانید سرعت شارژ آن را بالا ببرید. به این ترتیب که ابتدا وارد کنترل سنتر شده و بر روی آیکون airplane ضربه بزنید. این امر باعث می شود تا گوشی شما در حالت airplane mode قرار گرفته و سرعت شارژ آن افزایش می یابد.

حتی در صورتی که شارژر آیپد هم در اختیار دارید می توانید از آن برای شارژ آیفون خود استفاده کنید.

7: ارسال سریع پیام
اگر میخواهید سرعت پیام رسانی خود را افزایش دهید، هنگام افزودن نماد یا عدد به متن، کلید عدد را فشار داده و نگه دارید، سپس در حالیکه صفحه نمایش، روشن است انگشت خود را به سمت کاراکتر مورد نظر حرکت دهید.

 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟