چند تا سوال در مورد psp slim

helium

کاربر سایت
Apr 11, 2007
11
سلام
ببخشید اگه سوال ها تکراری است چون من زیاد از تایپیک های قبلی چیزی دستگیرم نشد اینجا سوال پرسیدم
من یه psp slim گرفتم که ورژن فریم ور اون 3.71 است
اول اینکه می خواستم بدونم چطوری می تونم اون رو کپی خور کنم و بعد دوباره ورژن اون رو ارتقا بدم که البته کپی خور هم باشه و چطوری می شه فهمید که دستگاه کپی خور شده یا نه(یعنی اینکه حتمی باید بازی کپی داشته باشیم یا نه اینکه جوری دیگه هم میشه) و اگه دستگاه کپی خور شد امکان اینکه بریک بشه هست یا نه واصلا راهی است که دیگه دستگاه بریک نشه و اگه شده دوباره به راحتی مثل اولش بشه(مثلا بکاپ از اون بگیریم و ... )
دوم چطوری می تونم بازی های کنسول های قدیمی رو روش اجرا کنم
سوم اینکه اگه خواسته باشم فیلم و یا آهنگ روی اون کپی کنم چطوری باید این کار رو بکنم و کجای مموری باید کپی کنم
وکلا ایکه من چه کارهایی باید روی دستگاه انجام بده تا یه کنسول ایده آل از نظر برنامه بشه
مرسی

doktor

کاربر سایت
Oct 6, 2007
11
برای کپی خور کردن به نظر من بده بیرون برات کنن البته خودت میدونی چون احتمال داره در هین کار کپی خور کردن اگه وارد نباشی دستگاه بریک:eek: کنه که دیگه ....

در مورد خرید لوازم جانبی رم و .. هم اگه تهرانی میتونه بری از صوتی تصویری پایتخت بگیری قیمتشم خوبه بد نیست

تلفن پایتخت : 021 - 88780825

helium

کاربر سایت
Apr 11, 2007
11
من چون شهرستان زندگی می کنم و هیچ جایی رو واسه کپی خوردن نمیشناسم می خوام خودم این کار رو بکنم لطفا یکی آموزش این کار رو به من بده
مرسی

jocker

کاربر سایت
Apr 16, 2007
26
سلام دوستان
من یک دستگاه اسلیم دارم ولی فایل‏های swf و pdf را اجرا نمی‏کند؟
در ضمن می‏دانم که باید pdf تبدیل شود ولی بعد کجا کپی کنم.
فایل‏های تصویری هم تبدیل به mp4 که مخصوص psp است انجام می‏دهم و بازهم می‏گوید باید آپدیت کنی؟

mer30

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر