چندین سوال در مورد 360

tkovg

کاربر سایت
Sep 17, 2006
16
نام
حسین حجازی
سلام :cheesygri
شرمنده من زیاد با اینجا آشنا نیستم تو هر تاپیکی میچرخم یه سوال برام پیش میاد همشو اینجا میپرسم البته میدونم که درست نیست ولی این انجمنها برای کمک به کسی مثل من درست شده دیگه:cheesygri
1- خوب آقا شماها چطور آنلاین بازی میکنید؟ برای آنلاین بازی کردن به چه چیزهایی نیاز است؟
2- rep چیه؟ مال من که 3 ستارست چطور مثل شما 5 ستارش کنم؟
3- این گیمر پیکچر و دمزهایی که از لایو میگیرید همش پوینتیه این پوینتها رو از کجا میخرید؟ یا اگه نمیخرید چطور بهشون دسترسی دارید؟ من که تو اصفهانم از کجا تهیش کنم؟
4-من لایو بازی نمیکنم فقط وصل میشم تا گیمرتگمو امتیازاشو آپدیت کنم در این حال امکان بن شدن وجود داره؟
سپاسگذارم

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام :cheesygri
شرمنده من زیاد با اینجا آشنا نیستم تو هر تاپیکی میچرخم یه سوال برام پیش میاد همشو اینجا میپرسم البته میدونم که درست نیست ولی این انجمنها برای کمک به کسی مثل من درست شده دیگه:cheesygri
1- خوب آقا شماها چطور آنلاین بازی میکنید؟ برای آنلاین بازی کردن به چه چیزهایی نیاز است؟
2- rep چیه؟ مال من که 3 ستارست چطور مثل شما 5 ستارش کنم؟
3- این گیمر پیکچر و دمزهایی که از لایو میگیرید همش پوینتیه این پوینتها رو از کجا میخرید؟ یا اگه نمیخرید چطور بهشون دسترسی دارید؟ من که تو اصفهانم از کجا تهیش کنم؟
4-من لایو بازی نمیکنم فقط وصل میشم تا گیمرتگمو امتیازاشو آپدیت کنم در این حال امکان بن شدن وجود داره؟
سپاسگذارم
1- کنسول رو وصل می کنیم به اینترنت و به live وصل میشیم. برای آنلاین بازی کردن به اشتراک گلد در live و اینترنت ADSL احتیاج هست.
2- rep درجه اعتبار شما در live هست. این ستاره ها با رای های مثبت یا منفی ای که دیگر بازیکنان به شما در بازی های آنلاین می دن زیاد یا کم می شه. خودت نمی تونی زیاد یا کمش کنی.
3- همش پولی نیست ولی بیشترش پولی هست که باید با پوینت خریداری بشه. پوینت واحد پول در live هست که یا می تونی کاراتشو جدا بخری یا از طریق کردیت کارت بگیری.
4- ممکنه باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر