چقدر از 360 راضی هستین؟

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگه دنبال بازیه آنلاین هستی بدون شک انتخابت باید 360 باشه!
در کل هرچی فکر کردم دلیل خاصی نمیبینم ps3 بخری جز gow3 ....
همین

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
منم به عالی رای دادم به نظر من همهچیزش کامله امکانات زیادی هم داره مخصوصا بخش ساختن آواتارش که هم میخندی به قیافه ای که ساختی هم از بازیایی که کردی چیز میز میگیری
مخصوصا گلد که من چون تازه360 خریدم گلدم 435تا هست:p از بازیاش اگه بخوام بگم در یک کلام همه عالیند مخصوصا عناوین جدیدی چون اساسینز 2 جاست کاوز2 جی تی ای4
اون G مخفف GAME score هست!نه GOLD!
بازی GTA IV هم قدیمیه!EPISODE هاش جدیدن!

------------------------
من واقعا هر روز بیشتر از دیروز دوسش دارم!داره مثل PS2 برام عزیز میشه-بچه گل خونمونه:D نتالش هم که بیاد- واقعا تو فکر نکنم بزارن من بازی کنم:D باید یکی اضافی تهیه کنیم:D

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بد نیست... .
من به خاطر لایو ازش خوشم میاد و چند تا بازی انحصاریش و 100 البته کپی خور بودنش...!:D
واسه این 3 تا مورد هم تا الان کلی ضرر کردم من!:D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
من که از هر دو کنسول این نسلم راضی نیستم کلی ضرر بهم زدن:biggrin1:
این از مایکرو با کنسول"فیزیکی آشغال"که دخل ما رو اورد.
اونم از ژاپنیه که با قیمت سرسام اور بازیاش جیب مارو خالی کرد(با ان fw آشغال که هر ماه یکی بیرون میداد حجم ما رو میبرد)

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
من که دو روزه دارم الان که دارم باهاش پروووواز میکنم!
عااااالللیییه!!!!!!
هر چی هست از ps3 بهتره. کیفیت ساختش خوبه, بازیهاش عالیه , تو یه جمله اینکه " ماکروسافت ترکونده"
من هیچوقت فکر نمیکردم بازی با یه کنسول اینقدر حال داشته باشه!!!

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
من اول ps3 خریدم بعد به خاطر قیمت بازیاش یه 360 هم خریدم اما باید بگم که ps3 واقعا یه چیز دیگس البته 360 هم در حد خودش بدک نیست.

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
با سلام

بدترین کنسول است

وقتی پی اس پی است ابکس باکس باید بره جلو بوق بزنه

شوخی کردم خیلی کنسول خوبی وخودم هم خیلی دوست دارم بخرم اما واقعیت می گه به گرد پایهps3جون نمیره سه خودمانیم اگهps3کپی می شد ابکس باکس تو ایران خریدار نشد چون همه ی ما سونی چی هستیم

iCEyGamer

کاربر سایت
May 23, 2008
18
نام
iCE
PS3 بازی های انحصاریش هست که یه سر وگردن بالا بردتش وگرنه تقریبا 95% بازی ها برای هر دوکنسول میاد که با توجه به قیمت Xbox خیلی بهتره

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
خب بالاخره کنسول من سه ساله شد . باید بگم که برخلاف دوستانی که خیلی گله مند بودن از این کنسول و بازیای رقیب یعنی سونی رو ارجح میدونن باید عرض کنم که با وجود اینکه من همه کنسولا رو دارم و تمام بازیای مطرح و خوب کنسولا رو بازی کردم ولی انصافا 360 یه دنیای دیگه واسم داشته و خیلی باهاش حال کردم . البته گرون بودن بازیای سونی مزید علت واسه گرایش من به 360 بوده ولی قبول کنید دسته 360 رو وقتی دستتون میگیرید تومنی ده زار با دسته ps3 فرق داره بیشتر حال میده . بازیای انحصاری هم شاید تابحال با اختلاف بسیار کمی به نفع ps3 بوده ولی با اومدن دو بازی بزرگ که همتون میشناسیدشون به سود 360 خواهد شد .

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
خب بالاخره کنسول من سه ساله شد . باید بگم که برخلاف دوستانی که خیلی گله مند بودن از این کنسول و بازیای رقیب یعنی سونی رو ارجح میدونن باید عرض کنم که با وجود اینکه من همه کنسولا رو دارم و تمام بازیای مطرح و خوب کنسولا رو بازی کردم ولی انصافا 360 یه دنیای دیگه واسم داشته و خیلی باهاش حال کردم . البته گرون بودن بازیای سونی مزید علت واسه گرایش من به 360 بوده ولی قبول کنید دسته 360 رو وقتی دستتون میگیرید تومنی ده زار با دسته ps3 فرق داره بیشتر حال میده . بازیای انحصاری هم شاید تابحال با اختلاف بسیار کمی به نفع ps3 بوده ولی با اومدن دو بازی بزرگ که همتون میشناسیدشون به سود 360 خواهد شد .
یکیش را میدونم alan awak است اون یکی بازی چیه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
من که از هر دو کنسول این نسلم راضی نیستم کلی ضرر بهم زدن:biggrin1:
این از مایکرو با کنسول"فیزیکی آشغال"که دخل ما رو اورد.
اونم از ژاپنیه که با قیمت سرسام اور بازیاش جیب مارو خالی کرد(با ان fw آشغال که هر ماه یکی بیرون میداد حجم ما رو میبرد)

منم با نظر شما کاملا موافقم.مخصوصا با اون قسمت FW اشغال PS3.
البته از حق نگذریم Xbox360 یه خورده دوست داشتنی تر از ps3 هست.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
ما که دوران طلایی باهاش تو لایو داشتیم. البته فقط برای 3 ماه تابستون. تو اون 3 ماه هم کلی باهاش حال کردم. فقط هم gow 2 آنلاین میزدم.
اما تا اکانت گلدم وسط بازی gow2 تموم شد بد جوری حرصم گرفت. و از طرفی چون سونی فن بودم فروختمش و یه ps3 گرفتم به خاطر بازی انحصاریاش.
اگه وسط gow 2 گلدش تموم نمیشد هنوز نگهش میداشتم.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
ما که دوران طلایی باهاش تو لایو داشتیم. البته فقط برای 3 ماه تابستون. تو اون 3 ماه هم کلی باهاش حال کردم. فقط هم gow 2 آنلاین میزدم.
اما تا اکانت گلدم وسط بازی gow2 تموم شد بد جوری حرصم گرفت. و از طرفی چون سونی فن بودم فروختمش و یه ps3 گرفتم به خاطر بازی انحصاریاش.
اگه وسط gow 2 گلدش تموم نمیشد هنوز نگهش میداشتم.
اااااااااا!!!!!
مگه GOW 2 برا 360 هم هست؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر