چقدر از 360 راضی هستین؟

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کنسول خیلی خوبیه 360 البته قبل از اومدن جاسپر که خیلی ضعیف بود از نظر سخت افزار و مدام داستان سه چراغ داشتیم من خودم لانچ داشتم دوبار 3چراغه شد دفعه دوم هم کلا بلا استفاده شد ولی از جاسپر راضی هستم هیچ کاری هم نکردم روش نه 12 ولت نه بقیه جنگولک بازیها....تاالان خوب بوده وبنظر میرسه مایکروسافت موفق شده بالاخره به یه بورد بدون عیب و ایراد برسه

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
کلا کنسول خوبیه ولی از لحاظ ریختن موسیقی و فیلم و ... خلاصه امکانات مدیا مایکروسافت داره کم کاری می کنه. وگرنه بازی هاش حرف نداره. برد جاسپر هم همونطور که دوستان گفتند خیلی به نسبت قبل بهتر شده و حرارت واقعا کمی تولید میکنه.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من به عالی رای دادم , چون به عنوان میشه گفت دومین کنسول مایکرو واقعا عالیه ...

ولی واقعا هنوز به خر کاریه :cheesygri دستگاههای سونی مخصوصا Ps2 ندیدم ! ...

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
من که تا دلت بخواد ازش راضی هستم واقعا کنسول خدایی هست...
فقط یک ناراحتی دارم که که تابه حال 2 بار کنسولم به فنا رفته... البته خصوصا دفعه اول 100 درصد خودم مقصر بودم ..کنسول رو 4 ساعت یه تیکه روشن میزاشتم...ولی وقتی الیت گرفتم نمیدونم چی شد که رنگاش خراب شد...انداختمش به یکی دیگه البته با 150 بازی روش...الانم که راضی هستم با الیت جدیدم
بعد ps2 بعترین کنسول عمرم هست....
علت اینکه کیفیت اکس باکس افت کرد تقصیر سیاستهای پیتر مور بود برای اینکه کنسول رو xxx دلار ارزون تر بده تو دست مشتری......کار به جایی رسید پول گارانتی کنسولها تویه سال خیلی بیشتر از xxx دلار سود اضافه رو هر کنسول شد....بخاطر همین اخراج شد

آخرین ویرایش:

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
فقط بخاطر بازیهای مولتی پلتفورمش دارمش و معدود انحصاریهایی که داره از جمله SC:C اگر کپی خور نبود عمرا نمیگرفتمش.

البته دستش هم حرف نداره مخصوصا برای FPS زدن فقط از این نظر یک قدم جلوتره از سونی.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم به عالی رای دادم به نظر من همهچیزش کامله امکانات زیادی هم داره مخصوصا بخش ساختن آواتارش که هم میخندی به قیافه ای که ساختی هم از بازیایی که کردی چیز میز میگیری
مخصوصا گلد که من چون تازه360 خریدم گلدم 435تا هست:p از بازیاش اگه بخوام بگم در یک کلام همه عالیند مخصوصا عناوین جدیدی چون اساسینز 2 جاست کاوز2 جی تی ای4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر