چطور می تونم نرم افزار gamespy دانلود کنم؟

چطور می تونم نرم افزار gamespy دانلود کنم؟ تو سایت گیم اسپی که چیزی ندیدم سرچ هم کردم بی فایده بود .
برای بازی ghost recon GRAW می خوام چون از من یوزر وپسورد gamespy lمی خواد و قبلش error می ده که می گه نرم افزار gamespy رو سیستمت نیست می زنه error gamespy , وقتی هم می خوام سرور بسازم می گه که اول باید تو گیم اسپی لوگینگ کنی .
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون می شم که چطوری می تونم gamespy دانلود کنم و یک اکونت باز کنم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اصلا این gamespy به چه دردی میخوره؟؟

مطمئن نیستم ولی فکر کنم گیم اسپی نرمافزاری هست که همه از همه جای دنیا می تونن به سرور های بازی دست رسی داشته باشن تو خود سایت گیم اسپی که رفتم مثلا زده 10 هزار نفر الان دارن battlefield2 بازی می کنن
کسی می دونه مشکل از کجاست؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
خوب بالاخره این نرم افزار پیدا کردم تو بازی بتل فیلد 2142 وقتی بازی نصب می کنی هست.پک من ای بابا هست . شکلش یکم شبیه یاهو مسنجر هست
چیکاره شکلش دارم؟:)
خب ببین کارش چیه و به چه دردی میخوره;)

DukeNukem

کاربر سایت
Mar 10, 2008
34
چیکاره شکلش دارم؟:)
خب ببین کارش چیه و به چه دردی میخوره;)

دوستان نرم افزار gamespy نرم افزاری مشهوری است که به همراه بازی ها البته بعضی ها که نیاز به اون داره نصب میشه مثلا بعضی بازی ها به اکانت EA احتیاج است و این دسته بازی ها هم به gamespy احتیاج دارن شما باید در gamespy اکانت بسازید و در موقعه انلاین بازی کردن در درون همون بازی از شما اون اطلاعات میخواد و با وارد کردن میتونید برید بازی کنید همون جوری که گفتم با بازی نصب میشه برای اکانت ساختن هم میتونید برید به این لینک http://www.gamespyid.com :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر