چرا wii خريدين؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اگه تو بازارچه ببینید می فهمید که بعضی از دوستان که wii گرفتن دارن می فروشن نمیدونم علت این کار چیه ولی من که دارم خیلی حال می کنم مخصوصا از وقتی که Mario Kart و Order Up رو گرفتم وی از صبح روشنه.
من بیشتر به خاطر گیم پلی باحال و controllerش خریدم.
اکثر بازی های انحصاریش هم که دیدم خیلی باحالن.

• Like
Reactions: che-jaleb

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
من همه ی سبک های بازی رو تجربه کرده بودم و میخاستم یه چیز تازه رو تجربه کنم و وقتی بازی های Wii و کنترولش رو دیدم فهمیدم همون کنسولیه که میخام الان هم کاملا" راضیم البته بدون وجود PC زندگی نمیگذره :biggrin1:
به نظر من هر کسی که یه کنسول یا PC داره و پول هم داره باید Wii بگیره و از بازی های خاص این کنسول که مثل اونا رو هیچ کنسولی دیده نمیشه لذت ببره !
پ.ن : برو اون یکی تاپیک رو پاک کن که الکی اینجا رو شلوغ کرده

• Like

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
خریدم تا سال بعدش برم بفروشم و psp بگیرم این دلیل من بود:biggrin1:
این طور که معلومه هنوز موفق به فروشش نشدی. البته قیمت خیلی منصفانه است البته اگه خود کنسول مشکلی نداشته باشه. حیف شد کاش زودتر امضاتو دیده بودم یه مشتری برات داشتم ولی یه دفه نمی دونم چی شد پول اومد دستش رفت 360 خرید :blushing:

• Like

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
چرا wii خريدين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب من فکر کنم اون زمان که Wii تازه اومد انقلاب جدیدیو بین کنسولها ها ایجاد کرد.بیشتر فان بودنش و جذاب بودنش باعث فروشش شد.کاری کرد که هیچ کنسولی تا اون موقع همچین کاری نکرده بود.من که راضیم از داشتنش تنوع خوبیه شاید الان دیگه اون داغیه اوایلو نداره ولی به نظرم سازندگانش به اهدافشون رسیدن چون اونا اصلا قصد رقابت با Xbox 360 و PS3 رو نداشتن ;)

• Like

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
منم اول قصدم بیشتر بازی های GameCube بود! :cheesygri حالا الان تنها چیزی که بازی نمیکنم همین بازی های GameCube ـه!

اما خب اون کنفرانس E3 2006 نینتندو هم خیلی تاثیر داشت...

• Like
Reactions: Sega_genesis

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من هم به خاطر بازی های چند نفره و خنده دار این کنسول رو انتخاب کردم و از انتخاب خودم هم کاملا راضی هستم;)
حسابی برای من که خاطره انگیز شده این بازی های دسته جمعی:love:
pm. راستی اقا بهنام بازی های GameCube رو از کجا میگیری من دنبال چند تا بازی هستم که انحصاری GameCube بودن
با همین دسته های wii هم میشه بازی کرد؟؟؟!

آخرین ویرایش:

mahmoodrj13

کاربر سایت
Feb 27, 2008
221
خریدم تا سال بعدش برم بفروشم و psp بگیرم این دلیل من بود:biggrin1:
اینو که شوخی کردم
اما راستشو بخواید اولش میخواستم 360 بگیرم ولی تریلرهای wii رو که دیدم گفتم 360 اصلا به درد نمیخوره بیشتر از همه هم به خاطر zelda و red steel خریدمش
الانم که میبینید میخوام بفروشم دیگه کنسول خانگی نمیخوام و دارم یه psp میگیرم و به دلیل نیاز به پولش دارم میفروشم.

حالا کسی خریدار نیست!:biggrin1:

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
من هم به خاطر بازی های چند نفره و خنده دار این کنسول رو انتخاب کردم و از انتخاب خودم هم کاملا راضی هستم;)
حسابی برای من که خاطره انگیز شده این بازی های دسته جمعی:love:
pm. راستی اقا بهنام بازی های GameCube رو از کجا میگیری من دنبال چند تا بازی هستم که انحصاری GameCube بودن
با همین دسته های wii هم میشه بازی کرد؟؟؟!

من هم میخوام wii بخرم شما که داشتی نظرتون درباره wii چیه؟ ارزش خرید داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر