چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
برای last of us و uncharted و gow
الان last گرفتم انداختم تو ی قاب مشکی داره باهام حرف میزنه جلدش خدایی عجب ابهتی داره .بد مصب.:d

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
اول که نام معتبر و قوی sony
دوم بازی های انحصاری معروفش از god of war گرفته تا uncharted
سوم دسته های بی سیم ! بی سیم مث xbox نه که باطری میخوره ها:))
چهارم دیدن فیلمای بلوری
عاشق سونیم پسر

mr-nieaty

کاربر سایت
May 2, 2014
12
نام
یاشار
به دلیل مشکلات بین رفتن از نسل دوم به سوم تاخیر افتاد و جدا افسردگی گرفته بودیم خدا رو شکر ما هم برگشتیم بعد از سالها
خرید سونی دلیل نمیخواد به نظرم پول رو خرج چیزای دیگه کردن دلیل میخواد سونی که حلالش باشه
چاکریم

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
شخصا عاشق امریکا و اجناس امریکاییم ولی نمیدونم چرا پلی استیشن و به اکس باکس ترجیح دادم(شاید به خاطر تجربه بیشتر سونی توی گیم بود)
دلیل خریدن پی اس3 هم این بود که همیشه عاشق گیم بودم و بیشتر دستگاهارو یا خودم داشتم یا اقوام نزدیگ ینی همیشه درگیر گیم بودم یه جورایی پی اس1 هم اخرین کنسولی بود که خریدم و یه جای پی اس2 کامپیوتر خریدم.تا پی اس3 اومد و قصد خرید کردم یهو با بازی PES (فوتبال) یه جورایی حالم بد شد و کنسلش کردم اصن خوشم نیومد تا اینکه FIFA10 و REDDEADREDEMTION رو دیدم و بازی کردم و نتونستم چنین کنسولی با این بازیارو نداشته باشم.
پس دلیل پی اس3 خریدن من فیفا و رد دد ردمپشن بود.:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این دوربین eyetoy هست که کمپانی بزرگ سونی برای ps2 عرضه اش کرد

Eye%20Toy%20USB%20Web%20Cam.jpg

نیاز به کنترل اضافه اصلا نداره و تا 4 نفر همزمان ساپورت میکنه کلی بازی داره

کینکت کپی برداری از این دوربینه

eyeToyKinetic2.jpg

حتی کینکت اسمشو از این بازی گرفته

EyeToy_Kinetic.jpg

اطلاعاتی درباره دوربین eyetoy

http://forum.bazicenter.com/thread92389/

پست 4 بخونید

درباره بازی ها eyetoy

http://forum.bazicenter.com/thread92389/page16/

پست 239 بخونید

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
من با سونی بزرگ شدم :(( البته اینم بگم قبل از اون هم آتاری و سگا ومیکرو هم داشتم =(( من با بازی بزرگ شدم ولی سونی یه چیز دیگس :bighug: همیشه هم اعتقادم بر این بوده که یه گیمر واقعی تا آخرین نفس گیمر میمونه;)

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
من با سونی بزرگ شدم :(( البته اینم بگم قبل از اون هم آتاری و سگا ومیکرو هم داشتم =(( من با بازی بزرگ شدم ولی سونی یه چیز دیگس :bighug: همیشه هم اعتقادم بر این بوده که یه گیمر واقعی تا آخرین نفس گیمر میمونه;)

ولا من به این حدیث اعتکا میکنم شما ها تا آخرش برید :

و خداوند سونی رو در قدرت آفرید :bighug:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
خب اول اینکه با PS1 و PS2 و PSP حدود 70 درصد کل دوران گیمری(بقیش شامل سگا و میکرو و PCو XBOX360) رو گذروندم و کلی خاطره خوب و بد با هم داریم :d
بعدشم که فهمیدم PS3 میخواد بیاد دیگ مطمئن شدم که باید بگیرمش ولی وقتی تو ایران اومد اون موقع 1500 بود و کم کم داشتم میرفتم سمت XBOX360 که فهمیدم داره براش ادامه GOD OF WAR میاد
که دیگه 100 درصد رفتم سمتش
دلیل دیگه این بود که قبل E3 2009 اگه یادتون باشه یه تریلر از UNCHARTED 2 اومد (البته اون موقع اسمشو نمیدونستم:d) روزی 10 بار میدیدمش
بعدشم دیگه بازی های انحصاری معرفی شد با اطمینان رفتم خریدمش تا الانم که 6 سال میگذره داره کار میکنه

windswept

کاربر سایت
Jun 25, 2015
1
سلام دوستان ! من تازه به جمع شما پیوستم و تازگی های به جمع سونی 3 دارها !
من از اول همه کنسولی داشتم جز ایکس باکس ها !
چند سالی تو خرید سونی 3 تاخیر افتاد تا کار کردم و شاریط خرید رو پیدا کردم . میتونستم سونی 4 رو بگیرم اما نگرفتم چون همه چی به ترتیب !
عشششق است گیم و سونی و بازیهای انحصاریش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر